היום לפני חודשיים

סאבגי

New member
היום לפני חודשיים

היום לפני חודשיים היה היום הנוראי בחיי. זהו היום שבו איבדתי את בתי בכאב ובצער שלא ניתן לתארו. בתי היקרה אני כ"כ מתגעגעת אלייך אין יום שבו אני לא מתגעגעת וחושבת עליך ואיך היית יכולה להיראות ואיך אני עכשיו הייתי נראת אם היית עדיין בתוכי עם בטן גדולה וגאה . כ"כ אהבתי להיות בהריון אני יודעת שלפעמים בכיתי כי חשבתי על אחיך שיהיה בריא שהוא עדיין כ"כ קטן ואני מביאה לו אחות כ"כ מהר אבל זה לא אומר שלא אהבתי אותך ורציתי בך רציתי אותך מאוד!!!! אהבתי אותך ואני עדיין אוהבת אותך ואוהב אותך לעד. אני יודעת שלפעמים נדמה שהכל עבר ונשכח אבל בכל צחוק וחיוך שלי מסתתר עצב, יש לי חור בלב שאני מרגשיה שהוא אף פעם לא יסגר גם אם יהיו לי ב"ה עוד 10 ילדים הם לא יהיו את!!!לא זכיתי לראות אותך ואני כ"כ מתחרטת כולם אמרו לי שעדיף שלא שנולדת בשבוע מוקדם ואולי את נראת מפחיד אני יודעת שלא נראת מפחיד שהיית ילדה שלי מושלמת כמו שחלמתי עליה אני ממש חנוקה עכשיו ולא יכולה עוד לכתוב הלב כ"כ מלא וכואב אני יודעת שהבטחתי לא לשאול למה אבל קשה לי שלא למה בתי? למה הלכת ממני? אני כ"כ מתגעגעת אלייך עוד חודש וחצי והיית נולדת גדולה והיית שלי למה יצאת ממני כ"כ מוקדם? אני יודעת שהזמן משכיח ושהחיים חזקים יותר מאיתנו וטוב שככה אבל רק רציתי לומר לך שאני מתגעגעת ואוהבת ויש לי חור ענק בלב שרק את היית יכולה לסגור אבל כנראה שהוא תמיד ישאר פתוח כי את כבר לא איתי, עם אמא....

למעלה