היום לא עמדתי בצפירה!!!

נדלקת

New member
היום לא עמדתי בצפירה!!!

וגם אתמול בערב, לא. ואת כל החילונים- שכותרת הודעתי הזעיקה אותם מדף הבית של תפוז. אשאל בכעס- מדוע אינכם עומדים שלוש פעמים כל יום בתפילת שמונה עשרה? איך אתם יכולים ככה לבוז לנו ולצפצף על מנהג של ציבור מאד מאד נרחב ממדינת ישראל??? איך אתם לא עומדים בקדושה "ומתייחדים" עם המלכת השם??? מאיפה האומץ הזה לבוא לחרדי בטענה על השתמטותו כביכול מההזדהות הלאומית?? וכמו שאתם מתפללים בצורה שלכם. וכמו שאתם דתיים בלב. וכמו שאתם ממליכים את השם בתוככם. אז גם אנחנו!! עמדנו בלב! התייחדנו עם כולם- בצורה שלנו!

הפרסר

New member
כי אם לא היום הזה מבטיח לך

שהיא לא הייתה חושבת עליהם בכלל

הפרסר

New member
היה ברור שזה מה שתגידי

אבל את יודעת לבד שאני צודק אז ששש

אישה עלתה לאוטובוס, איזה גבר ישב

במושב שליד המעבר ולידו מקום פנוי. ביקשה האישה מהאדון שיואיל בטובו להיכנס או לפחות שיקום ויתן לה להיכנס. אמר לה האיש ``מצטער, אני לא יכול לזוז, נרדם לי הישבן!`` אומרת האשה ``פעם ראשונה שאני שומעת דבר שכזה, ישבן? נרדם?``. אשה שישבה ספסל מאחוריו התערבה ואמרה ``אני דווקא מאמינה לו, ואפילו שמעתי את הנחירות!``

נדלקת

New member
אם יורשה לי...

הבדיחה המקורית יפה יותר. אך מפני כבוד הפורום- אשתוק!

odery

New member
יפה שאת מכבדת את הפורום.

בטח יותר פשוט לך לכבד אנשים וירטואלים מהמגזר שלך מאשר כאלה ששפכו את דמם,קיפדו את חייהם בשביל שאת תוכלי לשבת בנחת מול מקלדת ולהשפריץ גועל.ה` יקום דמם וכבודם.

הפרסר

New member
ואגב זה היה לזכר מי ששמר עלייך

וחבל שעשה את זה אבל זה לא קשור לציונות או משהו

נדלקת

New member
נו.. ולכן מה??

אני צריכה לעמוד לזיכרם?? האמן לי שצורת הזיכרון שלהם על ידי תהילים מועילה ועדיפה.

הפרסר

New member
אם אמרת תהילים אני שניצל

חוצמזה זה ממש לא רק זה זה רק השתתפות לאומית אבל מלא עולים לקברים אז קצת תחשבי שוב לפני שאת כותבת שטויות

נדלקת

New member
טוראי פרסר הקשב!

אני שמחה מאד שהפטריוטיות הלאומית חדרה לליבך. אבל אבקשך בכל לשון. אנא ענה לעניין. המנע מהכנסת דמגוגיה זולה לתוכן ההודעה. תודה.

הפרסר

New member
אז תקראי שוב מה כתבתי

על זה שעולים לבתי קברות וזה שזה רק סימן ולא קשור לציונות אלא למי שהקריב את עצמו בשביל המדינה ולא יזיק לחרדים להשתתף קצת באבל מילא היו עולים לבתי קברות מילא היו אומרים תהילים אבל כלום אז לפחות לעמוד

הפרסר

New member
ואגב זה היה לזכר מי ששמר עלייך

וחבל שעשה את זה אבל זה לא קשור לציונות או משהו

דובצי

New member
בתחילת ההודעה רציתי לענות לך ולתקוף

המשכתי וקראתי עד סוף ההודעה וכעת אני שותק. לא מצדיק את ההודעה ולא מגנה

למעלה