היום יש לי יומולדת

ע פ ר ל ה

New member
../images/Emo213.gifעד 120 מתוקה

מאחלת לך את כל האושר והשמחה בעולם
בריאות ואהבה,והצלחה בהמשך הדרך...
יומולדת שמח לילדה שגדלה בעוד שנה
היום יומולדת היום יומולדת היום יומולדת למייטל חג לה שמח וזר לה פורח היום יומולדת למייטל

מזל טוב מיטל שכל מישאלות ליבך היתגשמו לטובה

שיהיה לך רק אושר וצלחה בכל אשר תיפני והרבה בריאות מאלחות אילנית והבנות שלי

שוקולתה

New member
../images/Emo65.gif|כלנימזל טוב ../images/Emo65.gif../images/Emo141.gif../images/Emo65.gif../images/Emo141.gif

המון המון ברכות
קטנות וגדולות
לשנים שכבר היו
ולאלה שבאות, שיהיה לך הרבה
אושר ועושר, יושר וכושר
שכל מה שתיקח על עצמך לעשות ייצא הכי טוב שרק יכול להיות! איחולי הצלחה בכל התחומים
| והכי חשוב -פרפר| תמשיכי לעשות המון כיף במשך החיים !

סוזי10

New member
../images/Emo141.gif../images/Emo168.gif../images/Emo65.gifמזל טוב

שיתגשמו כל משאלות ליבך, הלואי ותזכי לקבל רק חלק ממה שאת נותנת. הרבה בריאות ואושר וגם עושר לא יזיק בכלל. מזל טובבבבבבבבבב.

סאג 1

New member
מיטל יקרה, ברכות חמות לך, מזל טוב והרבה שמחה.

חיבוקים ונישוקים וכל האיחולים. ובהזדמנות זו דש לילדודס.

ש liRon

New member
מיטל היקרה../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif|בלון

איך אפשר להתחיל באיחולים כשחושבים עליך נגמרות המילים בחורה זהב , אישה מקסימה שתמיד מחייכת ותמיד עסוקה הרבה נשיקות וחיבוק אוהב שולחים אליך מכל הלב אוהבים המון ומאחלים רק טוב - עד שקשה לנו לכתוב המון מזל טוב נשיקות וחיבוקים עם הרבה אהבה וחיוכים...

5 סיגלי

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo65.gifהמון מזל טוב מתוקה ../images/Emo65.gif../images/Emo141.gif

../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif

ואני יודעת שהכל בא מ
לאף אחד לא איכפת מהיומולדת שלי לא קיבלתי מתנה ולא התקשרו להגיד לי מזל טוב ופה אני מקבלת שפע של ברכות ואיחולים ממש כמו משפחה

ל י ל ך פ

New member
מזל טוב למייטל../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif

הרבה בריאות אושר ונחת מהילדים, וכמובן - הרבה כוחות להמשיך בעשיה המבורכת שלך...

למעלה