היום יש לי דווקא תשובה

היום יש לי דווקא תשובה

לאחרונה (לאחרונה עלאק - כבר חצי שנה) הייתי מאוד מוטרדת מנושא הסדרי הראייה שלי. בהסכם יש לנו מסודר סיכום משביע רצון על הסדרי ראייה קבועים אבל בפועל הביקורים היו יומיומיים, לרוב אצלי בבית דבר שמאוד הפריע לי אבל מכיוון שרציתי להקל עליו ועל הבנות "בלעתי את ה
הזאת. (לאט לאט הצלחתי להגיע למצב של יום אחד בשבוע ללא ביקור) אבל תמיד הרגשתי חוסר נוחות עם זה, גם ברמה האישית שלי שזה מאוד מפריע לי וגם הייתה לי מן תחושה שזה לא יכול להיות טוב לבנות ה"בא והולך" חופשי חופשי שלו. שבוע שעבר קיבלתי אישור לכך שצדקתי , באחת מפגישות הייעוץ שאנו עורכים נאמר לנו מפורשות על ידי הפסיכולוגית שמה שאנחנו עושים זה פשוט בלאגן לילדות, אין מסגרות, אין גבולות, אין סדר בפירוש רצוי שהילדים יידעו שייש ימים קבועים שהם ימי אבא וזה נותן להם שלוות נפש. כמו שהם יודעים שחוגים זה בימי X ו- Y. (כמובן שעל המסגרת הקבועה הזו ניתן לעשות שינויים במידת הצורך ולהיות גמישים) מבחינתי זה היה גלגל הצלה שזרקה לי הפסיכולוגית כי עכשיו יש לי טיעון לעמוד על הסדרי הראייה כמו בהסכם.
ובכל זאת גם שאלה . האם אצלכם ההסדרים הם בימים קבועים ?

בדרך לרוה מאחורי ההסדרים עומד הגיון,ליצור קביעות לילד.אם הקשר טוב ואת מעוניינת שיראו אותו מעבר לא חושבת שזה יזיק.אבל גם את וגם הן צריכות יציבות וימים קבועים.וכל המרבה הרי זה משובח. שיהיה לך שבוע מקסים

spidi2

New member
ידעתי שזה יותר מדי טוב....

מכדי להיות אמיתי.....
תשובות זה תמיד טוב... התחושה הלא נוחה שלך קיבלה גושפנקא מקצועית (ואישית, מסכימה איתה) לגבי השאלה... אצלי... יום קבוע (יום שני), עד לפני שבוע היו פעמיים בשבוע. ושישבת אחת לשבועיים. במידה והוא מעוניין ביותר אז אני גמישה בעניין. מעודדת את הקשר... אולי כי לטעמי יש מעט מדי. במידה והוא מעוניין להוריד ... אז אין לי ממש מילה בעניין.

spidi2

New member
../images/Emo124.gif דינההההההההההההה

שימי
.... תראי מי התחיל עם זה
.... הפעם אני דפנטלי לא אשמה

deena

New member
אני לא מסתכלת

תכניסי את הלשון שלך לאיפה שאת רק רוצה.

spidi2

New member
../images/Emo46.gif

אבל זה לא כיף.... אם זה לא מעצבן אותך... ואם זה לא מפחיד אותך.... אוףףףףףףףףףףףףף עכשיו אצטרך למצוא דרך אחרת

gn64

New member
בעיקרון כן - יש ימים קבועים בהסכמה

למרות שאין עדין הסכם
כמובן שיש מצבים ותקופות שלא עומדים בזה מסיבות שונות אבל יש מסגרת בסיסית שאליה שני הצדדים צריכים לשאוף. אצלי כרגע יש יום לגדולה (ללימודים) ויום לשתיהן וכל סוף שבוע שני בפועל באמצע השבוע כרגע לא יוצא (לא תמיד) כי היא עושה לי סנקציות עם ההסעה שלהן (בגלל המאבק על המזונות) אבל עד כמה שניתן נצמדים להסדרי הראיה

גם אצלי בלאגן!אבל זה עניין של,,,,,,

זמן!(מקווה)יש לנו בית שתי קומות שאינו יכול להימכר(סיבות מנהליות)אז הוא מתגורר בקומה השניה וזה אומר שהילדים עולים ויורדים חופשי אבל שבתות זה שבת כן שבת לא מחוץ לחצר!במקרה זה סבא וסבתא

חופש39

New member
אין לי תלונות ....אצלי הכל בסדר../images/Emo70.gif

פעמיים בשבוע ימים ב' ו - ד' (מהבית לינה אצלו ולמחרת לבי"ס)
כל שבת שנייה (מבי"ס לבית ספר)
ערבי חג - שנה אצלי, שנה אצלו.... (ואם אני רוצה כל שנה איו לי בעיה)
חופשות וחגים - חצי בחצי (אייך אוהבת את החופש הגדול....שבועיים חופש...) חוצמיזה אם יש בעיות מתקשרים מתאמים ומסתדרים.... וכמו שאשתו של אבי אמרה לי לפני ים של שנים..... כשמתחתנים צריך לדעת ממי מתגרשים..... לומדת להעריך את הגרוש מיום ליום יותר ויותר....

*יערית

New member
בדרך../images/Emo45.gif

100% צודקת הפסיכולוגית...אישית לא הייתי צריכה אישור לאי הוודאות הגדול שנוצר בילדים ובי ברגע שהסדרי הראייה מבולבלים וניתנים על פי החשק, שנתיים ראשונות לאחר הגרושין הוא ניסה בכל פעם לדחות לבלבל,היו הרבה מתיחות ומשיכת חבל מצד לצד, אחרי מלייאן הסברים והוכחות בשטח מהילדים וכמובן החיים שלי...הוא הבין שרק ימים קבועים יטיבו עם הילדים וכמובן למען החיים השקטים שלי, כמובן שיש ימים יוצאי דופן שמתחלפים או מקזזים, אני יודעת שהילדים כבר על הבוקר עושים את החשבון הפשוט שלהם...אין אבא ..יש אמא..יש
הם בסדר שלהם לא מפספסים את הסדר הראייה עם אביהם בינתיים שנתיים על מיי מנוחות..ואם הוא לא מגיע מסיבות שלו..אז לא נורא שבוע הבא
לעמוד...אבל עדיין זה בהגדרת רשאי
בהצלחה מתוקה לך ולבנותייך

ילדים צריכים יציבות ../images/Emo141.gif

או, כמו שכתבתי פה כמה פעמים לכמה בחורים: ספונטני תהיה אצל אמא שלך.

*יערית

New member
יציבות../images/Emo45.gif

וואלה לא אמרתי לו להיות ספונטני אצל אמא שלו

angel151

New member
למרות ההסדרים לא תמיד

ההסדר מיושם בגלל אי אלו סיבות.. משתדלת להיות גמישה ולא להכנס לעימותים מיותרים אין לי כוחות לזה וחבל לבזבז אנרגיות . ישנו יום בשבוע .. אבל הוא לעולם לא עומד בזמן שנקבע כי עליו להגיע לאסוף הילדים. תמיד ישנם אילוצים .. מתי שהילדים מרגישים צורך לפגוש את האבא הם יודעים יפה מאוד להתקשר ולבקש לבוא.. ואני ליבי לא נותן לא לאפשר להם יודעת שהם אוהבים אותו למרות הכל!

jesie12

New member
זה מה זה @שוט..

כל שבת שניה בלבד, הולכים בשישי ב13:00 חוזרים שעה אחרי צאת השבת.. אין לי את הפריבילגיה של ביקורים במשך השבוע..

קזה1

New member
כשאני ערכתי את

ההסכם, נושא הסדרי ראיה בכלל לא כתבתי שם, היה לי/לנו ברור שיום יום אני שם, ואז במפגש היחיד שהיה לנו אצל גישור/עודי"נית נאמר לנו שרצוי שזה יהיה בימים קבועים שעות קבועות בשביל הילדים (מה שהעלה את חמתי וזעמי על אותה עורכת דין -מי היא שתגיד לי מתי לראות את ילדי,הייתי בטוח שהיא מנסה להכשיל את ההסכם שלנו שעשינו לבד כדי שנשתמש בשירותיה באופן פרטי -זאת מכיוון שדאגה לציין בתחילת השיחה שאכן תמורת תשלום אחד הצדדים יוכל להשתמש בשירותיה). אז רצוי שיהיה כתוב בהסכם ימים וזמנים עבור שעות השקט שלך. מעבר לזה הכל כבר תלוי בנכונות של שניכם. ערב טוב שיהיה.

למעלה