היום יומולדת היום יומולדת היום

היום יומולדת היום יומולדת היום../images/Emo77.gif

יומולדת למוווו!
מעיןמוו [
] אהובתי, שיהיה לך יומולדת שמח שמח שמח, וחיים מאושרים כמו שרק את יכולה להיות. המשיכי להיות שרמוטה כה מתקתקה ואוהבת אנוש עם עיניים נסגדות שמחליפות צבעים ומגירת טמפונים שלמה בחדר ^___^ אני אוהבת אותך המוני המוני המונים ומקווה שיהיו לך חיים מלאי גילת', ריף ראף, אורלנדו בלום, שוקולד ונשיקות עם אנשים ראנדומלים. מי יתן ונמשיך להתנחל בחדרך ולצבוע את הקירות בגואש כתום עוד שנים ארוכות.

TauraMan

New member
מעיייני!../images/Emo15.gif../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif../images/Emo23.gif

מזל טוב מתוקה!! שתהיה לך שנה נפלאה, מלאה בטוב, באהבה, בחברויות, בכיף. תמשיכי להיות מדהימה ומקסימה כמו שאת! אוהבת המון, ומחכה לך לשנה הבאה (
), דורון.=]

Wing Chan

New member
מי? o.o

אה רגע זאתי עם השימלה? :E~ מזל טוב אחותי עד 120 וזה כמה חוגגת הקטינה?

fogy day 14

New member
מזל טוב../images/Emo70.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo121.gif

מאחלת שיהיו לך הרבה חיים. כן, זהו. הרבה חיים.
נו, מה שחשוב זה יום הולדת שמח, לא? אז יום הולדת שמח!

Knotted String

New member
מזלטוווב../images/Emo23.gif../images/Emo42.gif../images/Emo129.gif

מעין מעין מעין! המווווווווווון מזלטווווב!

סנדרין

New member
../images/Emo142.gif מזלטוב!! ../images/Emo23.gif../images/Emo142.gif

כל היום ניסיתי להתקשר והטלפון היה תפוס, אז אני מניחה שזה אומר שזכית למנת צומי ראויה
שיהיה לך... אממ... הרבה מזל טוב! |מקוריות| ובריאות
. ואהבה
. ואושר
. ושבכל יום יהיה משהו קסום חדש
.

Inara

New member
../images/Emo11.gif מעיןמעיןמעין!

מזל טוב לך! ידעתידעתי ששכחתי לעשות משהו בטיול! רציתי לשלוח לך אתמול ברכת "יום הולדת שמח" ב-SMS, אבל בגלל הטיול שכחתי
אזאזאז מזל טוב לך וחיבוק גדולגדול מוחץ עצמות
כי אני לא יודעת לכתוב ברכות

פלאפאל

New member
מזל טוב!../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo49.gif

הרבה אושר ובוטנים כי זה טעים

רולדההה

New member
כה כה!!! ../images/Emo98.gif

יום הולדת למעיין, כדור הקטיפה הירקרק שלי!הרבה הרבה מזל טובים קטנים ומקפצים ומשליכי קונפיטי סגלגל ורמוס/סיריוס למיניהן, הרבה אושר, בריאות הצלחה והלוואי שהיו לי עניים כמו שלך. שתדעי שאת חמודה בטירוף ומהממת, ולפגוש אותך היה עונג גדול.בואי להתנחל אצלי!אוהבת, "מסר." (או בשמה החלופי, ההר.)

Miss Naama

New member
../images/Emo48.gif מאזאל טוב../images/Emo13.gif../images/Emo77.gif../images/Emo149.gif../images/Emo151.gif

למעלה