היום יום הולדת...

שלמונזה

New member
היום יום הולדת... ../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo168.gif

ל
י ר מ י
!
היום הוא בן 43! אז עד 122, עם עוד המון שנים טובות של עשיית מוזיקה מעולה, ושיהיה רק טוב. אז תרימו כוסית
או
מה שבא ליד, שרשרו פה ברכות ליומולדת של ירמי, תמונות ומה שבא לכם.

r e u t 123

New member
מזללללל טובבב!!../images/Emo24.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif

קולולולו
*אני מתרגשת* ירמי בן 43 יאיי^^ לא משנה כמה הוא יתבגר ויזדקן הוא תמיד ישאר צעיר לנצח..... אני מאחלת לו המון מזל טוב בריאות ואושר כמובן, שימשיך לעשות את המוזיקה הנפלאה שהוא עושה, שימשיך לגעת בי עם השירים שלו כמו ששום אומן אחר לא עושה!
ובקיצור שימשיך להיות כמו שהוא מכל הבחינות! אז אני מרימה לכבודו

מזל טוב../images/Emo65.gif

שימשיך לכתוב, ליצור ולהופיע! והלואי על כולנו להראות ככה בגיל 43 שישארו לו האנרגיות המטורפות שלו לעוד הרבה שנים!

מזל טוב לירמי שלנו!!!!!!!!!!!!!!!!

"היום יומולדת, היום יומולדת, היום יומולדת לירמי!!!!"

Happy B Day!!!!!../images/Emo49.gif

ירמי המושללללללללם שלנו!!!! מזל טוב מזל טוב מזל טובבבבבבבבב!!!! חולים עלייךךךךךךךךךך.... מ-ד-ה-י-ם!!! באמת.... יומולדת שמח!!! תחגוג עם המשפחה המשגעת שלך!!! תעשה חיים... וכמובן (תמיד) מוסיקה...!!! שתהיה לנו גם שנה טובה ומוצלחת מלאה בירמי!!!!! אז.... המון המון בהצלחה לכוללללללם!!!!! אוהבים אותך ירמי!!!! בנאדם קיצוני שלנו... (חחח רויטל אמרה את זה עליו בתשע שעות ושיר... ואני כמובן אימצתי ללבי!) אז... זהו.... We LOVE You!!!!

HitmanStance

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo39.gifמזל טוב !!!!! ../images/Emo77.gif../images/Emo42.gif

LOVE YOU BABY

../images/Emo65.gif../images/Emo39.gifמזל טובבב../images/Emo70.gif../images/Emo39.gif../images/Emo65.gif

בעלי האהוב המון מזל טובבבב... נשיקות & חיבוקים

למעלה