היום יום הולדתי
ברכותכם יתקבלו בתודה!!

היום יום הולדתי../images/Emo65.gifברכותכם יתקבלו בתודה!!

אתה אומר: תבחרי חגיגה, ארבע? שמיים? פנטזיה? ואני סורקת את כל הקודים ומדמיינת מעבר למילים... אז ציירתי לי תמונה של שני גופים שמתחברים וציירתי לי תמונה של ארבע ידיים סקרניות, שמתמזגות וסוגרות, מלפפות וציירתי לי תמונה של סושי וקצפת ותותים וציירתי לי תמונה של סדיני סטן חלקים ונוצה, שמנווטת בכל המשעולים וציירתי לי תמונה של קולות בוקעים, מתגברים וציירתי לי תמונה של שני לבבות מסונכרנים וציירתי לי תמונה של שפתיים ולשונות, משתוללים וציירתי לי תמונה של שניים שנעים, שמזיעים, שמתייגעים וציירתי לי תמונה של נוזלים, שחודרים את ממברנות התאים וציירתי לי תמונה של שמנים של קוקוס ווניל, שנמרחים על גופים לוהטים וציירתי לי תמונה של סינפסות, שלא מצליחות להתמודד עם כל השינויים וציירתי לי תמונה של נרות דולקים מסביב וריחות משכרים וציירתי לי תמונה של מוסיקה, שמשתחלת לכל חדרי הנשמה וציירתי לי תמונה של להקה ורוג'ר ווטרס מוביל בהדהוד SHINE ON YOU CRAZY DIAMOND וציירתי לי תמונה של אני ואתה והציורים הפכו לתמונות, מלאות גוונים... בלי מסגרות....ועם צבעים שלא דוהים ושוב אתה- אומר בבטחה, קוטע את כל חוטי המחשבה, בטח הפנטזיה היא הזוכה! ואני בשקט עונה: אני רוצה אותך, ארוז באריזת מתנה כדי שאפתח לאט את הסרטים ואת העטיפה אקרע לגזרים... ואתה לוחש ברוך: אני שלך, אני פה בשבילך, עשי בי כרצונך!!

ארלן נס

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo65.gifמזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

אופוריה יקירה יופי של ציורים הלוואי שכולם יתגשמו לך. ושתיפתחי את המתנה הוא יחכה לך בישבילך. המון מזל טוב.

עדיף מאוחר מאשר לעולם לא.

מזל טוב שתגשימי חלומות תממשי פנטזיות תרגישי על גג העולם והכל יהיה לך טבעי ומושלם פשוט מזל טוב בריאות אושר ואושר כמובן

nasooyy

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif ועוד../images/Emo41.gif לשנה הבאה

יצרת תערוכה נפלאה של אמנות התשוקה... שיהיו לך חיים מלאי תמונות עשירות צבע...
(-;

../images/Emo51.gif לך נשוי על הברכה...

אכן היו שם תמונות עשירות בצבע כמו-
,
,
,
, |שוקולד והמון
,

../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif

שכל רגע בחייך יהיה כמו הרגע הזה
המון:אושר
,עושר