היום ה"קטנה" שלי בת 11

היום ה"קטנה" שלי בת 11

אחחחח השנים עוברים ומאפרחונית קטנה את הופכת לנערה את יודעת מה את רוצה יש לך דעות משלך צו אופנה משלך חברות ועוד... היום שאלת אותי "אמא עכשיו שאני בת 11 ובכיתה ו' את מרשה לי להתנשק בשפתיים..." ואני נחנקתי לרגע וניסיתי להגיד לך שנשיקה לא קשורה לגיל ....ואיישהו לא חושבת שאת ואני הבנו מה אני אומרת...אבל את סיכמת את הנושא "אם אני ירגיש שזה ממש חשוב לי אז אני אתנשק..." כן, הילדה שלי כבר בת 11 ושנה הבאה נחגוג בת מצווה... אייך הזמן עובר... מאחלת לך ילדה מדהימה שלי שתמשיכי להיות טבעית ואמיתית שלא תאבדי את ה"אני" שלי בדרך שבדרך שתלכי תזכרי תמיד שיש לך למי לגשת לבקש הדרכה או סתם להאחז בשביל הביטחון מאחלת לך שהכאב והאכזבות יהיו הכי מינורים אך שתלמדי מכל מעידה ולא תחווי נפילות מאחלת לך ימים של אור אהבה צחוק וריגושים! אוהבת אמא - אורן

וביום חמישי הבכור חוגג 12 אביבים

אז תרשו לי גם את הבכור לברך כאן מכל הלב! אתה האפרוח הקטן שלי כבר בחטיבה בכיתה ז' כל פעם מחדש מפתיע אותי עם איזה אמירה/פנינה.... "אמא, אצלנו "אמת או חובה" זה לא כמו בימים שלכם, חובה זה לא לקפוץ על רגל אחת...את לא מבינה אמא, את שייכת לדור אחר....." ואני תמיד נשארת המומה ... אז ת'חוגג ביום חמישי יום הולדת 12 בקשת מתנה למומולדת ללכת למשחק כדורגל של הפועל....והזכרת לי מה החוקים במגרש..."אמא את לא מתעסקת עם אוהדים אחרים, את יכולה לקלל אבל בלי אלימות..." וכשעלה נושא הבר מצווה בעזרת השם שנה הבאה אמרת: "אמא, אני מכיר אותך זה יהיה הפקת המאה..אבל אל תשכחי שצריך שהאורחים יבינו שאנחנו רוצים לנסוע לחו"ל וכדאי שיביאו צ'ק אחרת מה זה שווה.... חמוד שלי, שלא תפסיק להפתיע לעולם עם הפנינים שלך, שתמשיך להיות סקרן ואל תפסיק לחקור לשאול להתווכח גם אם זה לא תמיד נעים למבוגרים אל תתן לשום דבר לעצור בעדך להגשים את עצמך ואת חולומותיך (רק לא שחקן כודרגל פליז.... סתםםםםםם) ולעולם אל תשכח שלצידך צועדים אבא, אמא ואלוהים! אוהבת אמא - אורן

קטי30

New member
לילד המדהים ../images/Emo24.gif

מ ז ל - ט ו ב
עד 120 גברברוני שתהיה מאושר כל החיים בריאות אושר עושר ושמחה בהצלחה בלימודים נחת גדול שתעשה להורים המקסימים ילד מדהים המון מזל טובים
אוהביםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
אני, והדרדסונים

מיקי 43

New member
מזל טוב לילדים היפים של אבא שלהם

וגם לאמא שלהם מזל טוב ושנה טובה כל שתבקשו לו יהי

כמה יפים- (בטח)- ככה מתוקים!

ולפי "הפנינים"....אחלה ילדים
ברכות ואיחולים לבביים
מזל טוב ויום הולדת שמח

naama78

New member
המון מזלים טובים../images/Emo20.gif../images/Emo65.gif

לשניהם, ולך, אמא מאושרת וגאה

d a n i e l s 5

New member
בילבי X שניים

שתהיה חגיגה נחמדת ויומולדת שמח ! לבת ה-11 לבן ה-12 ולהורים . מזל טוב.

למעלה