היום העברתי שעור ראשון על האוריינית

היום העברתי שעור ראשון על האוריינית

למורי ה-ו. היה נחמד. מאוד התלהבו. מקוה שיהיה שימוש לאוריינית. גם מורות שמאוד מתקשות במיומנויות המחשב ניסו ואף הצליחו. אני מרגישה שעלי לדחוף את נושא המחשבים ותרבות התקשורת האינטרנטית חזק מאוד . המורים עדיין מאוד רחוקים מכל האפשרויות הטמונות באוריינית ומאוד חבל לי. מקוה שהיום עשיתי צעד קטן בנושא. יום טוב

אסנת

איך הצלחת להביא אותם? את לא רכזת מחשבים והאם כל יוזמה כזו שלך לא צריכה לעבור שבעת מדורי גיהנום עד שהיא יוצאת לפועל? איך הצלחת להעביר למורים שאין להם אוריינטציה מחשבית, את הצורך באוריינית האם לא היו מורים שאמרו.. עוד זה חסר לי.. שיכתבו לי בפורום .. מה אין לי מה לעשות , להוסיף עבודה בבית?... זה מחייב אותי להקדיש שעות בבית ואני לא רוצה.. איך התמודדת עם טיעונים כאלה? שמחה בהצלחתך ושולחת לך
ענק

האמת חיה שהמורות ממש בקשו

להחשף לאוריינית. כל כך הרבה סיפרתי להם עליה שהם ממש שמחו. צלצלתי לכולם , חלקם הגדול הגיע ומי שלא...וירצה אעשה עוד מפגש. אני מאמינה בזה ויודעת שזה הזמן הנכון לעשות זאת. תחילת השנה ויש אפשרות להטמיע את הנושא. עכשיו נראה אותם מבצעים את שלמדו..... לילה טוב

talila 2

New member
אסנת מה סיפרת להן עליה? מנסה למצוא

דרך לעניין את מנהל ביה"ס שלי ואת המורה למחשבים. לא יודעת כיצד. אני אמנם עדיין לא אמונה על האורינית אבל ספרתי הרבה על הפורום, על השיתוף, על מאגר הקבצים וכדומה. ומאוד מעונינת שהמורה למחשבים תרים את הכפפה ותכניס את זה לביה"ס, יש לך רעיונות כיצד? ואלי מישהו אחר יכול להציע לי הסבר ופיתוי?

עתר

New member
קשר אישי

אני מאד מאמינה בקשר אישי. תתחילי להתכתב איתה באימייל, לשלוח לה אתרים ובתוכם גם אתרים שנבנו על ידי מורים באוריינית, אולי אפילו להציע לה לבנות משהו ביחד... זו לפתחות התחלה עם סיכוי להמשך...

טלילה שלום רב.

לפני כחודש עניינה אותי המנהלת בפלטפורמה מסחרית שיש בה גם אתר וגם פורום ועוד כמה אפשרויות. הכל נראה יפה אבל.... עולה הרבה כסף תלות בגורמי חוץ כתמיכה והכי חשוב...לא מגיעה לקצה קציה של האוריינית ביכולות שלה. הדבר היחידי שהיה לה עליונות על האוריינית היה באפשרות לבניית אתרים אישיים בקלי קלות. ואז "בא" אלישע ומודיעה שגם לנו(באוריינית) יש אפשרות לבנית אתרים אישיים. מיד קפצתי על המציאה, אירגנתי מורה שמאוד מחוברת למחשבים. לימדתי אותה ואת כיתתה להשתמש באורייית כי רציתי שיהוו מודל שאותו אוכל להציג בפני כולם. הכתה שלה אכן משתמשת ולומדת לעבוד איתה. כמו כן, אירגנתי את הצוות שלי(ו) להשתמש באורייית וההצלחה גדולה. התגובות היו נלהבות, השמועה עברה מפה לאוזן, היו שממש התנצלו שלא הגיעו ובקשו כבר בשבוע הבא סבוב נוסף. אני מקדמת את הנושא מתוך אמונה שרק כך זה יעשה. אם אחכה .... המשיח יגיע קודם. לדאבוני עדיין אין מספיק מודעות לנושא, מורות נרתעות וכו'. היתרון הגדול של הקלות בתפעולה של האוריינית הוא אדיר. מאוד אמינה. ואלישע לא מפסיק לחדש ,לשפר ולהיות עם היד על הדופק. אפילו אני הופתעתי אתמול מחידושים שלא ידעתי שנעשו. אולי בתקופה שהייתי בחו"ל? היה חשוב לי לערוך את ההשתלמות כבר עכשיו כי אנחנו רק בתחילת השנה ויש המון זמן לתרגל. אגב, היום דיברו איתי בהנהלה על גמול השתלמות וכו'..... צחקתי... טלילה מקוה שעניתי לך . המשך יום טוב

למעלה