היום הסתיימה רשמית בניית כל הגשרים

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member

של קו הרכבת בין באר שבע לרמת חובב לאחר שחציו השני של הגשר העובר מעל כביש ב"ש דימונה הורכב היום בשעות הצהרים.

תודה על המידע אחי איש האש ../images/Emo39.gif

של קו הרכבת בין באר שבע לרמת חובב לאחר שחציו השני של הגשר העובר מעל כביש ב"ש דימונה הורכב היום בשעות הצהרים.
תודה על המידע אחי איש האש

הקמת הקו לרמת חובב

הקמת הקו לרמת חובב
היום במקרה עברתי שם בדרך מאילת, ואם יורשה לי לתקן, הרי שעדיין לא הושלמה הקמת הגשרים בקו, פשוט הושלמה הצבת הקורות מהן הם מורכבים - על מנת להשלים את הגשרים הקרובים לבאר שבע לפחות (אלו שראיתי היום) יש צורך עבודה רבה נוספת. (דרך אגב, אני יכול להתשמש במידע שלך ב-'חדשות הרכבת'? אתה יכול לענות במסר)

fireman

New member
חן, ידוע לי שיש עליהם עוד הרבה

הקמת הקו לרמת חובב
היום במקרה עברתי שם בדרך מאילת, ואם יורשה לי לתקן, הרי שעדיין לא הושלמה הקמת הגשרים בקו, פשוט הושלמה הצבת הקורות מהן הם מורכבים - על מנת להשלים את הגשרים הקרובים לבאר שבע לפחות (אלו שראיתי היום) יש צורך עבודה רבה נוספת. (דרך אגב, אני יכול להתשמש במידע שלך ב-'חדשות הרכבת'? אתה יכול לענות במסר)
חן, ידוע לי שיש עליהם עוד הרבה
עבודה. העניין הוא לגבי העובדה שהגשרים מבחינת חזותם כבר מוכנים ומורכבים, מי כמוני יודע שבכדי לבנות גשר לא מספיקה הנחת קורות, מי שמתעניין אני יכול להרחיב לגבי המנופים שעבדו במקום וכו אבל זה כבר לא ממש רלוונטי. ולגי המידע חן, אני חושב שהשאלה בהחלט מיותרת, עד היום תמיד אפשרתי לך להשתמש בכל מידע שפרסמתי כאן אז תרגיש חופשי.
אגב, בהמשך היום יועברו אליי מספר צילומים מהפיגוע אמש שצולם ע"י מכבי האש, ביניהם תמונות קשות מאוד שתמנע את פירסומם במערכת הפורומים לצערי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה