היום היינו אצל הוטרינר החדש שלנו

Applebite

New member
היום היינו אצל הוטרינר החדש שלנו

ונהננו מאוד!!! טוב... חוץ מבהתחלה ובסוף. ואולי גם באמצע למרות שהיה לנו חדר טיפולים שלם לרחרח ולחקור ווטרינר חמוד שכל הזמן התפעל מאיתנו ולא רצה לתת לאמא וסבתא ללכת מרוב שהוא נהנה מאיתנו... מה שהיה לא כל כך נחמד זה הקופסה הזאת עם הדלת עם הסורגים ששמו אותנו בתוכה ואנחנו כל הזמן ייללנו בסינכרוניזציה מושלמת וניסינו להוציא את הרגליים שלנו מבין הסורגים ולפתוח את הדלת. משום מה זה לא הלך... כשסופסוף נתנו לנו לצאת היה קצת מפחיד כי זה היה מקום חדש אבל זה היה מעניין. ועד שסופסוף מעניין חייבים לדחוף לנו כל מיני דברים לכל מיני חורים ולדקור אותנו עם מחט בעורף?? זה נשמע לכם הגיוני?? אבל אמא היתה מאוד חמודה וניסתה לנחם אותנו (למרות שזה לא עזר)... הוטרינר הנחמד אמר שאנחנו גדולים מאוד אבל בהחלט הגיוני שאנחנו בני 3 חודשים והכל תלוי בגנים שלנו. בנוסף הוא אמר שאנחנו בטח ניפול למשכב אחרי החיסון המרובע אבל בכלל לא נפלנו... אנחנו משחקים ומשתובבים כבר כל הערב! האמת... עכשיו כשאנחנו חושבים על זה- אנחנו בכלל לא זוכרים מה היה אחר הצהריים, it's ancient history to us! באהבה, אוליב וצ'אבי

Applebite

New member
../images/Emo51.gif

אני בהחלט גאה בהם על החסינות לחיסונים (
) אחרי כל הסיפורים שקראתי פה על חתולים שישנו במשך שעות אחרי החיסון- אוליב וצ'אבי ישנו קצת כחלק מהשינה היומית הרגילה שלהם (הרי ביקור ראשון אצל הוטרינר זה דבר שדורש הרבה אנרגיה!) ואז קמו והשתוללו כתמול שלשום. סוסים יש לי, לא חתולים

יוקה

New member
כל הכבוד לגיבורי החיל שלך !

אבל אל תתפלאי אם דווקא היום הם יהיו ישנונים ונפולים קצת. לא לדאוג במקרה כזה, זה יעבור מחר. החתולות שלי חוסנו לפני הצהריים ובמשך כל היום היו פעילות כרגיל. למחרת טילי נפלה למשכב למשך יותר מ-24 שעות, ללא נוע. לא אוכל, לא שירותים ואפילו לא קיטורים (הזלפתי לה מים לפה, שלא תתייבש חלילה. היה לה גם חום). ומאתמול היא משלימה פיגורים במרץ ובנדנודים לתשומת לב בלתי פוסקת. שמחה לשמוע שהוטרינר החדש שלכם נחמד ומתלהב מהחתולים. אני מקווה שתמיד ימשיך להתלהב מהם ושטיפוליו יתמצו רק במתן חיסונים ותילועים.

Applebite

New member
הגיע הבוקר שלמחרת (אפילו מתקרב

לצהריים) ועדיין אין זכר להשפעת החיסון..

לאבלי1

New member
לא תמיד הם מגיבים ככה לחיסונים

אצלי בבית גם בובון וגם לאבלי אף פעם לא קיבלו חום או הגיבו בעייפות לחיסון,הכל כרגיל.. שאלתי את הוטרינרית שלי והיא אמרה שחלק מגיבים ככה וחלק אחרת,כמו בני אדם זה אינדיבידואלי

Applebite

New member
כן הנחתי כך... אבל הוטרינר הדגיש

ואמר שזה החיסון המרובע שמשפיע הרבה יותר קשה וכו' וכו' ולכן הייתי מופתעת

טאי סאן

New member
כשתמי שלי קיבלה חיסון

מרובעת ראשון עברנו לילה איום ונורא. היא כמעט מתה לי בידיים, באמת. שילשולים ללא שליטה, צמרמורות, רעד, הקאות ובשלב מסויים גם קשיי נשימה. אני לא יודעת מה היה בחיסון ההוא (אני יודעת בדיעבד שהיא היתה חולה וחלשה מכדי לקבל אותו) וכל מה שיכולתי לעשות זה להחזיק אותה עלי מכוסה במגבת ולשיר לה...

טאי סאן

New member
מתוקים ../images/Emo23.gif

מקווה שתמיד יהיה לכם כיף אצל הווטרינר ושתשכחו ממנו מהר,והעיקר שתבואו אליו רק בשביל חיסונים פעם בשנה

Applebite

New member
ששש אל תגלי שחוזרים אליו!

הרי יש להם חיסון חוזר בעוד 3 שבועות, וגם עיקור וסרוס בעוד 3 חודשים... אבל אחרי זה- אינשאללה

../images/Emo54.gif../images/Emo108.gif אתם ממש גיבורים

גם אנחנו כל הזמן מתפעלים ממכם, אתם חמודים נורא

הם מד-הי-מים ../images/Emo70.gif

העיניים שלי נתקעו מול מסך המחשב עכשיו
הבקהאמית שלי, שגם חוסנה היום, חיסון שני אחרי שלושה שבועות, מסמורטטת לגמרי.

Applebite

New member
תודה לך בשמם של המנמנמים הצעירים

ואיחולי השתוללות מלאת מרץ לבקהאמית, שדרך אגב גם לה לא חסרה מד-הי-מות- ראיתי את התמונות שלה והיא כל כך מתוקה
!

לאבלי1

New member
מיכל תיזהרי שאני לא אחטוף לך

אותה. במידה ואני אבוא לבקר כדאי לך לעשות ספירות חוזרות ונשנות כל רגע ורגע..יש שם גם את נדבי אם אני לא טועה? Watch out

habubnik

New member
יופי חזוז! אני שמחה לשמוע שהכל

עבר כשורה! זה בטח בגלל הפינוקים שהבאתי להם!

למעלה