היום היה היום הכי טוב שהיה לי במסחר

היום היה היום הכי טוב שהיה לי במסחר

במעו"ף מעולם!! מי שעקב אחרי לא קניתי את העליות ומיצעת פוטים עד לסכום של 30 אלף שקל היום לא היתפטתי לשחרר פוטים באף שלב של היום והתיק שלי סגר ברווח חלומי.. מי שדיבר איתי במסרים שמע שאמרתי כבר ביום שני שלדעתי השוק מתפרק היום ובסגירה ביום שני העמסתי עוד 10 פוטים עמוקים.. since 69 אנחנו שותפים לדיעות שהעברנו במסרים וראינו בדיוק מופתי את ההיתפרקות היום שתינו ישבנו יפה על פוטים.. בסגירה שיחררתי 25% מהפוטים רק כדי לקבע רווח, אבל לדעתי השוק עוד לא סיים לרדת.. (רק הערכה) שיהיה לכולם בהצלחה ומקווה שלא רצתם היום אחרי הקולים..
ה ל ו ו א י מהלך כזה אפילו פעם בחודשיים ואני מסודר!!!!! חג שמח לכולם.. וצר לי על כל מי שהיתנער מהפוטים אני את שלי הידגשתי כל הזמן ואמרתי ששורט יהיה כאן בראס בן אוחטוק.. WIZ עד שדיברנו במסרים וכתבתי לו בפירוש שעד שלא יהיה 745 על המסך אני ימצע פוטים בלי הפסקה.. מקווה שיש עוד כמה שהרוויחו יפה היום.. בהיזדמנות זאת אני רוצה להודות גם לדוביד על הבית המצויין שהוא נותן לנו בחסותו

since 69

New member
שמח לשמוע............

גם אני שחררתי שליש בסגירה, נקווה להעיף עוד שליש ב 736.

SHON 5

New member
יישר כח על אחיזה בפוזציה לא הרבה

הצלחו להחזיק מעמד

סליחה אדוני

היום הפוטים הכפילו את עצמם ואם מיצעת זה אומר שאתה לא הכפלת את כספך ואם זה היום הכי טוב שלך במעוף ואתה שיחקת בשנה האחרונה באופציות אתה גרוע ידידי וזו האמת

דבר ראשון איפה ראית שהיכפלתי משהו?

תותחית תותחית, אבל קצת סנילית.. דבר שני אני עוד לא שנה בשוק הניגזרים והרווח שהיה לי היום אני בטוח שכל אחד היה חפץ.. אני מרגיש סבבה יחסית לניסיון שלי בשוק וחושב שגם אנשים בעלי הרבה ניסיון בשוק היו מרשים לעצמם להיתפאר במהלך כזה.. בסה"כ שיתפתי את הפורום.. כי פה אני כותב ופה אני קורא וכיף לי להחליף דיעות עם האנשים כאן.. אז ת'צרות עין תישמור לפעם אחרת..

לא הבנת את הכתוב

ראשית עיני לא צרה בך תרוויח שנית כל מה שאמרתי שאם זה היום הכי טוב שלך ואתה במעוף שנה אתה גרוע כי היום היה יום חרטה ירידה 2 וחצי אחוז ופוטים 110 אחוז זה יום דקעקס של סטיות רוצה תפנים לא רוצה אל תפנים סתם לדוגמא היה לך 5 אחוז למטה ו 3 למעלה לפני מספר שבועות זה היה יום לשחקנים או היום של הפיגוע באנגליה היו משרעות של מעל 3 אחוז ופספסת אותם זה אומר משהו לא?

תפסתי גם עוד מהלכים וגם את ביבי

תפסתי היום זה היום הכי טוב שלי כי פעם ראשונה שאני בטוח במהלך והולך עליו בכזה סכום עד היום עבדתי עם סכומים של 5000-10000 היום הסכום היה פי 3 אז גם הרווח על אף הירידה של 2.3% היה גם פי 3.. ואני לא מתנצל יש לי עדיין מה ללמוד בשוק הזה ואני לא באתי כדי לקבל לטיפות ושיגידו לי "אתה תותח" כתבתי במטרה לשתף זה הכל מינה יאללה חג שמח

למעלה