היום החרדים הכריזו מלחמה נגד הממשלה של בנט.

dory30

Well-known member
למה רק כמה?
את כולם בחבילה אחת.
שימי לב שאני מדבר על העסקנים. הלוואי ובקרוב ניפטר מדרעי, ליצמן, גפני ושאר "מנהיגי" הציבור החרדי כיום.

סתוונית333

Well-known member
שימי לב שאני מדבר על העסקנים. הלוואי ובקרוב ניפטר מדרעי, ליצמן, גפני ושאר "מנהיגי" הציבור החרדי כיום.
זה לא רק העסקנים , אלא גם את כל הרבנים .

צריך לעשות שני דברים :
להפריד את החרדים מהרבנים שלהם .
לסלק את העסקנים החרדים מהפוליטיקה.

ומי שלא רוצה להיפרד מהרבנים שיעוף מכאן יחד איתם.

מת לחיות..

Active member
זה לא רק העסקנים , אלא גם את כל הרבנים .

צריך לעשות שני דברים :

כל כך נכון. את צריכה לכתוב ספר...

שחר 676

Well-known member
מנהל
יבגני הוא הכי ימני שיש פה אבל מכיוון שהוא תומך בבנט ונגד כפיה דתית הפכתם אותו לשמאל
יבגני אוחז באי אילו דעות ימין אבל המכנה המשותף הגדול ביותר בינו לבין השמאל הוא "הרס הצביון היהודי" במדינת ישראל.

הוא הפך להיות שמאלן בדיוק כמו שמרבית מצביעיו של ליברמן הפכו להיות שמאלנים (רובם כלל לא יהודים ולכן חשים סלידה מהדת)

evglev1

Well-known member
מנהל
יבגני אוחז באי אילו דעות ימין אבל המכנה המשותף הגדול ביותר בינו לבין השמאל הוא "הרס הצביון היהודי" במדינת ישראל.

הוא הפך להיות שמאלן בדיוק כמו שמרבית מצביעיו של ליברמן הפכו להיות שמאלנים (רובם כלל לא יהודים ולכן חשים סלידה מהדת)
כן אני שמלאני וחיים רמון ימני כי חיים רמון מוכן לתת לחרדים כל מה שהם רוצים כדי שהם יתמכו בפתרון שתי מדינות לשני עמים ובדיוק כמו שולמית אלוני ז"ל ב-1992 הוא מוכן לוותר על כל האג'נדה החילונית בשביל המדינה הפלסטינית. כמו כן חיים רמון טוען שמשפטי נתניהו לא מבוססים שזאת הימניות בהתגלמותה.

גם ה"שמלאנים" הדתיים כמו יולי אדלשטיין ורחל אזריה מבינים כמה העדר תחבורה ציבורית ביום השבתון פוגע בציבור ולכן גם הציעו פשרה של סגירת מרכולים תמורת אישור תחבורה ציבורית.

שחר 676

Well-known member
מנהל
כן אני שמלאני וחיים רמון ימני כי חיים רמון מוכן לתת לחרדים כל מה שהם רוצים כדי שהם יתמכו בפתרון שתי מדינות לשני עמים ובדיוק כמו שולמית אלוני ז"ל ב-1992 הוא מוכן לוותר על כל האג'נדה החילונית בשביל המדינה הפלסטינית. כמו כן חיים רמון טוען שמשפטי נתניהו לא מבוססים שזאת הימניות בהתגלמותה.

גם ה"שמלאנים" הדתיים כמו יולי אדלשטיין ורחל אזריה מבינים כמה העדר תחבורה ציבורית ביום השבתון פוגע בציבור ולכן גם הציעו פשרה של סגירת מרכולים תמורת אישור תחבורה ציבורית.
חיים רמון חווה על בשרו את עריצות מערכת המשפט - הוא מבין היטב מה נתניהו עובר על ידי "כנופיית שלטון החוק". אין לזה קשר להיותו איש שמאל.

יולי אדלשטיין הוא שמאלן בתחפושת - ברבות השנים הוא ימצא עצמו בשמאל , כרגע הוא סוס טרויאני בליכוד - בדיוק כמו כל הליכודניקים שמצאו עצמם בסופו של דבר בשמאל.

הגברת אזריה - הגיעה ממפלגתו של כחלון הידוע בכינוי "מלחך העכוז של בג"צ".

dory30

Well-known member
מונופול הכשרות, בהמשך לדברים אלה, מחזיקים את המדינה בעטינים. טוב שכהנא, דתי בעצמו, מנסה לעצור את מחלבת הכספים.

למעלה