היום החרדים הכריזו מלחמה נגד הממשלה של בנט.

jackie111

Well-known member
הם ינסו לעשות הכל כדי לפגוע בממשלה. ממשלה זו מסוכנת יותר
מהגרעין האיראני.בעינהם הדבר הכי גרוע זה הנסיון של הפרדת הדת מהמדינה.

התחרפנו לגמרי

marabo

Well-known member

התחרפנו לגמרי

צודקים, זו אמורה להיות מדינה יהודית, לא מדינה שמאלנית מתייונת.

evglev1

Well-known member
מנהל
צודקים, זו אמורה להיות מדינה יהודית, לא מדינה שמאלנית מתייונת.
המדינה היהודית צריכה לאפשר ליהודים חילוניים לחיות בכבוד ולא להרגיש כמו בני חסות יהודים ונוצרים בח'ליפויות האסלאמיות. חילוני לא צריך להיות סוג ב' או בעצם סוג ג' כי סוג ב' זה המסורתי.

שחר 676

Well-known member
מנהל
המדינה היהודית צריכה לאפשר ליהודים חילוניים לחיות בכבוד ולא להרגיש כמו בני חסות יהודים ונוצרים בח'ליפויות האסלאמיות. חילוני לא צריך להיות סוג ב' או בעצם סוג ג' כי סוג ב' זה המסורתי.
אני חילוני בדיוק כמוך ואני לא מרגיש שום כפיה דתית אשר יכולה לגרום לי למרמור כלשהו - אתה מחפש "כפיה דתית" מתחת לכל בלטה , כמו חרדי המחפש גרגיר חמץ לפני חג הפסח - והכל נובע מהמכנה המשותף שיש לך עם השמאל שהוא "הרס הצביון היהודי במדינת ישראל"

evglev1

Well-known member
מנהל
אני חילוני בדיוק כמוך ואני לא מרגיש שום כפיה דתית אשר יכולה לגרום לי למרמור כלשהו - אתה מחפש "כפיה דתית" מתחת לכל בלטה , כמו חרדי המחפש גרגיר חמץ לפני חג הפסח - והכל נובע מהמכנה המשותף שיש לך עם השמאל שהוא "הרס הצביון היהודי במדינת ישראל"
אם לא היה לך רכב פרטי או אם לא היה לך רישיון, אז בהנחה שאתה לא עשיר מופלג שיכול להרשות לעצמך נהג פרטי, היית מרגיש. כל מי שאין לו רכב או/ו רישיון מרגיש.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אם לא היה לך רכב פרטי או אם לא היה לך רישיון, אז בהנחה שאתה לא עשיר מופלג שיכול להרשות לעצמך נהג פרטי, היית מרגיש. כל מי שאין לו רכב או/ו רישיון מרגיש.
בדיוק כמו השמאלנים מדושני העונג - מצבה הכלכלי של השכבה הסוציואקונומית הנמוכה לא מזיז לך - אתה משתמש בה כתירוץ לשנאתך כלפי דת אבותיך.

אגב - השכבה הזו ( הנמוכה ) שמרנית ומסורתית ומעדיפה ברובה שלא תהיה תחבורה ציבורית בשבת - אבל מה מעניין אותך מה הם רוצים - מה שמעניין אותך זה שנאתך אל עבר אלה הפוסלים את יהדותם של לא מעטים מעולי חבר העמים והם פוסלים את יהדותם בצדק שכן הם כפופים להלכה ולא לשום דבר אחר.

זו הסיבה לשמאלנותך !

evglev1

Well-known member
מנהל
בדיוק כמו השמאלנים מדושני העונג - מצבה הכלכלי של השכבה הסוציואקונומית הנמוכה לא מזיז לך - אתה משתמש בה כתירוץ לשנאתך כלפי דת אבותיך.

אגב - השכבה הזו ( הנמוכה ) שמרנית ומסורתית ומעדיפה ברובה שלא תהיה תחבורה ציבורית בשבת - אבל מה מעניין אותך מה הם רוצים - מה שמעניין אותך זה שנאתך אל עבר אלה הפוסלים את יהדותם של לא מעטים מעולי חבר העמים והם פוסלים את יהדותם בצדק שכן הם כפופים להלכה ולא לשום דבר אחר.

זו הסיבה לשמאלנותך !
כן בטח מבחינתך כל ה"רוסים" שכבה סוציו-אקונומית גבוהה.

evglev1

Well-known member
מנהל
לא - אני כתבתי מראש שהשכבה הסוציואקונומית הנמוכה "מעדיפה ברובה שלא תהיה תחבורה ציבורית בשבת"
99% מדוברי הרוסית רוצים תחבורה ציבורית בשבת. והאמת גם 90% מהאנשים שמסתובבים ללא כיפה וללא שבס בעד תחבורה ציבורית בשבת.

DANIAVNI

Well-known member
יש חילוני ויש חילוני
יש חילוני שמכבד את זהותה היהודית של המדינה ואת התפקיד החשוב שממלאים החרדים בשמירה על רוב יהוד וזהות יהודי
ויש חילוני ששואף למדינת כל מחבליה ומחיקת הזהות היהודית של המדינה .

אני חילוני ואני לא מרגיש שום פגיעה בכבודי מצד חרדים

אני אסיר תודה לחרדים על זה שמישהו עושה בשבילי את העבודה הדמוגרפית דתית ( אין לי 10 ילדים ואני לא שומר מצוות )

Harrington

Well-known member
מנהל
בעינהם הדבר הכי גרוע זה הנסיון של הפרדת הדת מהמדינה.
מצחיק אותי כל פעם שטענה זו עולה. ראשית נזכיר שבפעם היחידה ששאלה זו של הפרדת הדת מהמדינה עלתה ברצינות, היה זה הצד החרדי שביקש את ההפרדה והצד החילוני שסירב לכך.
אבל מעבר לעובדה היסטורית זו; על סמך מה קבעת שזה מה שהחרדים מפחדים ממנו? מה יש להם לפחד ממשהו שראשית בכלל לא אפשרי במדינת ישראל, שנית לא עומד על הפרק גם מבחינת הממשלה הנוכחית על כל תחלואיה, ושלישית כלל לא בטוח שיפעל לרעת החרדים? מדבריך בפתיחת השרשור עולה ששמעת הכרזות חרדיות היום, בעניין המאבק שמתוכנן נגד הממשלה הנוכחית. תוכל להצביע על הכרזה אחת ולו בודדת, שהעלתה 'חשש' כזה באופן מוצהר ושעליה אתה מסתמך? או שפשוט אתה החלטת עם עצמך שזה מה שמפריע לדתיים או (אמור לטעמך) להפחיד אותם?

תכל'ס, מאבק של הציבור הדתי במדינה נגד הממשלה היה צפוי. די מוזר שהדברים לא התגבשו עד כה וטוב שכעת זה נעשה סוף סוף. טוב גם שכל המפלגות הדתיות התארגנו יחדיו כדי לבצע את המהלכים ולהוביל את המאבק הזה.

לא ניתן אלא לקוות שהמאבק יועיל, אם כי מאחר והממשלה הנוכחית ממילא פועלת ללא תמיכה ציבורית (ע"פ כל הסקרים ללא יוצא מן הכלל כמו גם תוצאות הבחירות), ספק אם למישהו שם אכפת מצעקות מתחת לחלונו.

סתוונית333

Well-known member

התחרפנו לגמרי

לא!
בשבילם זו השואה בהתגלמותה!

ORIZACKEN

Well-known member

התחרפנו לגמרי

רק לכם מותר להפגין נגד ממשלות ולאחרים אסור ?

jackie111

Well-known member
רק לכם מותר להפגין נגד ממשלות ולאחרים אסור ?
זאת לא היתה הפגנה. מתוארת פגישה בין ראשי
שס והאגודה בה החליטו להלחם בממשלה האנטי
חרדית הזו.

לא אסרתי עליהם לעשות זאת ולא ביקרתי את הבקרת
אלא את הנושא .

ORIZACKEN

Well-known member
זאת לא היתה הפגנה. מתוארת פגישה בין ראשי
שס והאגודה בה החליטו להלחם בממשלה האנטי
חרדית הזו.

לא אסרתי עליהם לעשות זאת ולא ביקרתי את הבקרת
אלא את הנושא .

המילה ''להילחם'' היא לא בהכרח לפעול באלימות או בצורה לא חוקית היא מין סוג של ביטוי בפוליטיקה, אני דווקא ראיתי בהפגנות בלפור של השמאל הרבה אלימות שהם יצאו ''להילחם'' בממשלת נתניהו .

שחר 676

Well-known member
מנהל

התחרפנו לגמרי

לדעתי...

אין ספק - הפרדת דת ומדינה פירושה מגמת התבוללות נרחבת כשלב ראשון ומדינת כל אזרחיה ולאומיה בשלב השני.

אל תתמם , הרי אין לך טיפת כבוד אל דת אבותיך - תמיכת רוב מחנה השמאל הישראלי בזרם הרפורמי אינה נובעת מאמונה באל - היא נובעת מתוך ידיעה ברורה שזרם זה יעקר את היהדות מתוכן ובסופו של דבר יגרום למגמה מתגברת של התבוללות. לדוגמא : אתם מבקשים תחבורה ציבורית בשבת מפני שאתם מבקשים לטשטש את ההבדל בין יום קודש ליום חול ולא מפני שאתם באמת דואגים לשכבה הסוציאקונומית הנמוכה - בדיוק כמו שני החותנים השמאלנים שלי שלא נסעו בתחבורה ציבורית ממלחמת ששת הימים ומדברים על נושא זה בדבקות כה רבה כאילו הם הנפגעים העיקריים מכך. |יעני|

את מלחמתכם בכל מה שעושה אתכם יהודים , את האוטואנטישמיות שלכם אתם עוטפים בנייר צלופן שעליו הכיתוב "כפיה דתית" - מטרתכם העיקרית היא להפוך את העם היהודי לחלק בלתי נפרד ממשפחת העמים האוניברסלית בדומה להרצל ( חוזה המדינה היהודית ) שניסה למצוא פתרון לשנאת היהודים באירופה על ידי הקמת תנועת התנצרות - הוא טען שהפתרון לאותה שנאה יהיה בכך שיהודיי אירופה יתנצרו - מיותר לציין שהיהודים שלחו אותו לעזאזל - מה שאט אט גרם לו להבין שאין ליהודים שום פתרון מלבד ציון (ירושלים) - ירושלים הדתית המהווה אבן שואבת לכל היהודים המסרבים לוותר על דת אבותיהם. אבל אתם (מרבית השמאלנים) לעולם לא תצליחו להבין את מה שהרצל השכיל בסופו של דבר להבין.

לאחר 2000 שנות גלות התעללות ורצח מגיע לעם היהודי מדינה משלהם בהם יוכלו לשמור על מינימום צביון יהודי - ואפילו את זה אתם מנסים להרוס.

מה שאינכם מצליחים להבין הוא שמדינת היהודים מתמודדת על חבל ארץ זה מול האיסלאם ואם נאבד את יהדותינו יתנתק הקשר בינינו לבין נחלת אבותינו וברבות הזמן אנו נאבד אותה - אבל כל זה לא מעניין אתכם - כל מה שמעניין אתכם זה

"לישון,לשגול,לאכול ,לחרבן ו........זכויות הלהט"בים"

נערך לאחרונה ב:

evglev1

Well-known member
מנהל
לדעתי...

אין ספק - הפרדת דת ומדינה פירושה מגמת התבוללות נרחבת כשלב ראשון ומדינת כל אזרחיה ולאומיה בשלב השני.

אל תתמם , הרי אין לך טיפת כבוד אל דת אבותיך - תמיכת רוב מחנה השמאל הישראלי בזרם הרפורמי אינה נובעת מאמונה באל - היא נובעת מתוך ידיעה ברורה שזרם זה יעקר את היהדות מתוכן ובסופו של דבר יגרום למגמה מתגברת של התבוללות. לדוגמא : אתם מבקשים תחבורה ציבורית בשבת מפני שאתם מבקשים לטשטש את ההבדל בין יום קודש ליום חול ולא מפני שאתם באמת דואגים לשכבה הסוציאקונומית הנמוכה - בדיוק כמו שני החותנים השמאלנים שלי שלא נסעו בתחבורה ציבורית ממלחמת ששת הימים ומדברים על נושא זה בדבקות כה רבה כאילו הם הנפגעים העיקריים מכך. |יעני|

את מלחמתכם בכל מה שעושה אתכם יהודים , את האוטואנטישמיות שלכם אתם עוטפים בנייר צלופן שעליו הכיתוב "כפיה דתית" - מטרתכם העיקרית היא להפוך את העם היהודי לחלק בלתי נפרד ממשפחת העמים האוניברסלית בדומה להרצל ( חוזה המדינה היהודית ) שניסה למצוא פתרון לשנאת היהודים באירופה על ידי הקמת תנועת התנצרות - הוא טען שהפתרון לאותה שנאה יהיה בכך שיהודיי אירופה יתנצרו - מיותר לציין שהיהודים שלחו אותו לעזאזל - מה שאט אט גרם לו להבין שאין ליהודים שום פתרון מלבד ציון (ירושלים) - ירושלים הדתית המהווה אבן שואבת לכל היהודים המסרבים לוותר על דת אבותיהם. אבל אתם (מרבית השמאלנים) לעולם לא תצליחו להבין את מה שהרצל השכיל בסופו של דבר להבין.

לאחר 2000 שנות גלות התעללות ורצח מגיע לעם היהודי מדינה משלהם בהם יוכלו לשמור על מינימום צביון יהודי - ואפילו את זה אתם מנסים להרוס.

מה שאינכם מצליחים להבין הוא שמדינת היהודים מתמודדת על חבל ארץ זה מול האיסלאם ואם נאבד את יהדותינו יתנתק הקשר בינינו לבין נחלת אבותינו וברבות הזמן אנו נאבד אותה - אבל כל זה לא מעניין אתכם - כל מה שמעניין אתכם זה

"לישון,לשגול,לאכול ,לחרבן ו........זכויות הלהט"בים"
לא פלא שגם הנצרות וגם האסלאם הוציאו מיום החופש את השיתוק שכופה היהדות בפסוק "ולא תעבירו אש" ולכן בכל העולם חוץ מישראל יש תחבורה ציבורית 7 ימים בשבוע 365 ימים בשנה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
לא פלא שגם הנצרות וגם האסלאם הוציאו מיום החופש את השיתוק שכופה היהדות בפסוק "ולא תעבירו אש" ולכן בכל העולם חוץ מישראל יש תחבורה ציבורית 7 ימים בשבוע 365 ימים בשנה.
לא פלא שאתה איש שמאל.

למעלה