היום החלטתי החלטות חשובות

נגנבתי

New member
היום החלטתי החלטות חשובות

לא יודעת למה אבל היום נהיה פתאום לחוץ, מחשבות על החיים ועל קריירה. אז התחלתי להריץ עניינים שדחיתי בגלל המצב המחורבן שנכנסתי אליו. התקשרתי למכללה כנראה שאני התחיל ללמוד ב - 22 למאי (בע"ה) מקווה שזה יסתדר לי עם העבודה . היום אני נוסעת למכללה לקבל קצת אינפורמציה מורחבת בנושא. ויאללה לחיים האמיתיים... בנוסף דיברתי עם ביטוח לאומי המעצבנים האלה שיבטלו לי את ההוראת קבע שנתתי להם ימח שמם.. עד שהם עושים משהו... בכל אופן יש לי יום לחוץ מקווה שאני לפחות יספיק ללכת ליוגה ב-7 . אז מה איתכם חבר'ה??. השבוע יש לי גם פסיכולוג גם פסיכיאטר והילדים שאני מטפלת בהם בחופש מה שאומר שאני יעבוד 12 שעות כמעט ביום... לחץ, לחץ, לחץ.... טוב אין לי יותר מה לכתוב סתם רציתי לשתף אתכם... אתם ציפור הנפש שלי...

SHANIA MY MUSIC

New member
גם לי יש חדשות...

היום הייתי אצל הפסיכיאטר שלי וגם הקבני"ת הייתה, והוא החליט בגלל שעדיין יש לי ימים של דיכאון וימים של שמחה, ועדיין יש לי בעיות של חוסר שינה. אז הוא החליט להעלות לי את המינון בציפרלקס מ-10 מ"ג ל- 20 מ"ג. זה לא כזה נורא,ואני מקווה שזה ישפיע לחלוטין . בכל מקרה, שרון כל הכבוד שאת מחליטה ללכת ללמוד, זה ממש חשוב,ואני מאחלת לך הצלחה במה שתבחרי ללמוד, וגם בהצלחה בכל הלחץ שיהיה לך אני בטוחה שתצליחי. לחץ זה טוב כי אין זמן לחשוב על דברים שלילייים אחרים. אני די שמחה שעמדתי על שלי , וזה בזכות הכדור, ואולי גם בזכותי...

dida80

New member
יש מצב שפעם בשבוע לפחות

תבעטי גם אותי לחוג יוגה שלי?!
ע'לק שלי...

למעלה