היום החג הלאומי של לוקסמבורג!

Gori Vatra

New member
1987!

אייטיז רולז! חוצמזה זו מדינה שאני ממש לא מצטער על היעלמותה מהאירו...

הם נעלבו../images/Emo6.gif

פעם שלחתי לRTL מכתב ושיקרתי שאני זמר מפורסם ורוצה לייצג את לוקסמבורג ולא מבין למה הם לא משתתפים יותר.. אז קיבלתי תשובה מהסוכסות שכתב לי את המשפט הבא: luxembourg will never ever participate in the manual eurovision song contest again פחחח אז זה מסביר את ההיעלבות מהניקוד הנמוך בשנים האחרונות.. הדרדור שלהם התחיל ב 89 ונמשך עד 91 שהגיעה למקום טוב, ואז משם ירידה תלולה לגמרי..

סיני חן

New member
לוקסמבורג לא משתתפים

לא בגלל שהם נעלבו (הם לא הונגריה) הסיבה הרשמית להיעדרותם היא שב1992 RTL רשות השידור של לוקסמבורג- נרכשה על ידי מפעיל פרטי ובכך הפכה לרשת מסחרית לכל דבר ולכן הם לא יכולים להשתתף באירווזיון, הסיבה האמיתית היא שפשוט נגמרו להם הזמרים...

לוקסמבורג 1990 ../images/Emo99.gif

השיר הטוב ביותר בתולדות האירוויזיון! אוהב גם את 56' (Ne crois pas), 66', 67', 75', 86', ו-93'. ובכל זאת את רוב שיריה אני לא בדיוק מחבב, בעיקר לא את ה"קלאסיקות"- 73' שיר ממש מעצבן ובינוני, 65' כבר נמאס מזמן, את 63' אף פעם לא אהבתי, 72' ממש מחוויר לעומת L'amour est bleu, ולא כדאי שאתחיל לדבר על לוקסמבורג 83', שהוא אחד משלושת השירים השנואים עליי אי פעם באירוויזיון...

Dark View

New member
מזלטוב?, אגב...

ידעתם שלוקסמבורג בלוקסמבורג זה לצבורג?

Noamush

New member
לוקסמבורג מדינה מעולה ../images/Emo13.gif

דווקא את השירים הזוכים שלהם אני מחבב פחות, כי הם הפכו להיות קלאסיקות חרושות ושחוקות, אבל זוכה אחת של לוקסמבורג שאני מאוד אוהב זה ב-1972. עוד שירים של לוקסמבורג שאני אוהב זה - 1967,1982,1984,1986,1990,1991,1992,1993 וכמובן שיש עוד יפים, אבל אלה האהובים עליי ביותר.

אני אוהב את לוקסמבורג

השירים שאהבתי(ממה שאני זוכר...): הקלאסיקות - 1965
, 1973
, 1983
1990
1991-חביב 1993

למעלה