היום החג הלאומי של לוקסמבורג!

היום החג הלאומי של לוקסמבורג!../images/Emo140.gif

כן כן!! שמעתם נכון! איזה מן מעריצי אירויזיון אתם?? החג הלאומי נחגג היום ה -23 ליוני. אוקי עכשיו לקצת עובדות:
מדינה קטנה זו זכתה 5 פעמים באירויזיון! (ציטוט של ג'ינגיולה מ 91...
) ב: 61,65,72,73 ו-83.
לוקסמבורג השתתפה בקביעות וברצף כל השנים, משנת 56 ועד 93 חוץ משנת 59 כמובן שהיא ממייסדות האירווזיון.
השירים של לוקסמבורג שהכי אהובים עליי הם: 83,84,90,91,92,93! האהוב עליי ביותר הו מ-92..
שרשור לכאן שירים אהובים של לוקסמבורג וזכרונות שלכם מהופעות!

שכחת לציין...../images/Emo70.gif

לוקסמבורג גזלה מישראל את הניצחון בשנת 83. ללא ספק עפרה חזה ושירה היו מרשימים הרבה יותר מהשיר המרדים של לוקסמבורג. אילולא השופטים של קפריסין שבדיוק הצטרפה באותה שנה, היו נותנים לזו מלוקסמובורג את מירב הנקודות ולישראל 0 נקודות-הניצחון היה שלנו
אבל לפחות אנחנו המדינה היחידה עם 3 נצחונות...

DukiMan

New member
הכל סבבה

חוץ מכמה טעויות: 1. קפריסין הצטרפה לאירו' ב-81 (ומה הקשר בכלל שרק באותנ שנה הם הצטרפו?) 2. קפריסין נתנה 10 נק' ללוקסמבורג 3. ישראל קיבלה 0 נק' גם מטורקיה. 4. ועוד עובדה מעניינת - היו 2 מדינות שאפשר להאשים אותן באנטי-לוקסיות, כי הן איפסו את לוקסמבורג - נורבגיה ובריטניה.

נטלייי

New member
שום גזלה ושום בטיח

זה השיר הכי טוב אוורררררררר שיר פשוט מדהים
, והוא זכה בצדק

python 4

New member
קפריסין נתנה ללוכסמבורג רק 10,

חוץ מקפריסין, את ה- 12 של קפריסין אתה יודע מי קיבלה. לעומת זאת, יש מדינה שנתנה 12 נקודות ללוכסמבורג ו- 0 לישראל, והיא היחידה שאנחנו יכולים להאשים בהפסד הזה..

../images/Emo46.gifאוח אנחנו כאלה מטומטמים../images/Emo4.gif

תמיד יורים לעצמנו ברגל... כמו השנה שיכלנו בקלות להיות במקום השלישי אבל היינו חייבים לתת לרומניה 19 נקודות יותר משהם הביאו לנו!!!(כולל הסמי)

סיני חן

New member
די להתבכיין

תארו מה יעל בן דוב (השגריר) כתבה בבלוג שלה כאן בתפוז שבוע אחריי האירווזיון (בפסקה הלפניי אחרונה) נ.ב יכול להיות שאתה לא מודע לזה אבל גם ב1991 פספסנו זכייה בגלל שחבר השופטים שלנו העניק ניקוד גבוה למדינות שסיימו לפנינו (10 נקודות לשוודיה, 12 נקודות לצרפת) ואף אחד לא מת מזה.

ביאסת אותי עוד יותר עכשיו../images/Emo10.gif

ומה אתה מביא לי את יעל בן דב??? כבר שכחת מה היא אמרה על דפנה??? וגם על מהרטה????

סיני חן

New member
אתה חושב ששכחתי?

אני מעולם לא התעניינת בתוכנית המטופשת הזאת ובמתחרים העלובים שהיו שם רק שמתי לב שהיא כתבה בבלוג שהיא וחבריה (יש לה חברים?
) הצביעו בכוונה לאחד השירים הגרועים בתחרות כדיי לשפר את הסיכוויים של שירי לזכות, זה נקרא בשפה העברית לוזריות

gdy

New member
היו ימים...

לוקס' היא אחת המדינות האהובות עלי בתחרות הכנסתי רק את 10 השירים שאני אוהב, כמובן שיש יותר 65,67,72,73,79,82,83,84,86,90 יהיה נחמד לראות אותם חוזרים

the count

New member
ראויה לכינוי-מעצמת אירוויזיון

רוב השירים שלוקסמבורג שלחה היו הצלחה והרבה גם מעבר לאירו' עצמו. לוקסמבורג היא אחת המדינות האהובות עליי, וראוינ לכינוי מעצמת אירוויזיון. כמובן, שהייצוג הלוקסמבורגי הטוב ביותר הוא עם אן-מארי דויד, 73.

GrandPrix2005

New member
הייתי בטוח ש"ביי ביי איי לאב יו"

לוקסמבורג 74, זה השיר הכי טוב אי פעם של לוקסמבורג עד שגיליתי לאחרונה את לוקסמבורג 1966 Ce Soir Je T'attendais שהוא בעצם השיר הטוב ביותר בתולדות האירוויזיון

THE ONLY GUY1

New member
../images/Emo45.gif שיר טוב../images/Emo70.gif למרות שאני מעדיף

את השיר שלה מ-77 (מונאקו)- הצרפתיה הקטנה.

למעלה