היום הגיע אורח אלינו אז צילמתי אותו

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
לפחות בעבר הם עבדו על קווי חיפה.

זה אחר האוטו שעבד על 222 הוא:
88-056-01, המזגן שלו ממוקם בחלק הקידמי.
לפחות בעבר הם עבדו על קווי חיפה.
אני זוכר שלפחות בעבר (לפני חצי שנה, ואולי, עדיין בהווה, בזה אני לא בטוח לגמרי) המידיבוסים האלה פעלו על קווי 900/910. אני זוכר שנכתב בפורום, שהיה מידיבוס שהיה מבצע נסיעה מחיפה לתל אביב כקו 910, מגיע לתל אביב ומבצע טורים לחולון, וחוזר כקו 900 לחיפה. לנתיב אקספרס יש גם לא מעט מידיבוסים כאלה.

אורי404

New member
../images/Emo51.gifיפה מאוד.

יפה מאוד.

dvir L

New member
אני מצולם בתמונה!!!!

אני מצולם בתמונה!!!!
אני מופיע בצילום השני מיותר כמובן לציין שהנהג היה חסר סבלנות והוא חתך אותך בבלפור בזמן שהיית בתחנה.

gsx750f

New member
לא נורא זה רק יצא לטובה

אני מצולם בתמונה!!!!
אני מופיע בצילום השני מיותר כמובן לציין שהנהג היה חסר סבלנות והוא חתך אותך בבלפור בזמן שהיית בתחנה.
לא נורא זה רק יצא לטובה
האמת שרציתי ליתפוס תמונה של החזית דרך מראת הצד שלי אבל הנהג מיהר לעקוף אותי מה עוד שעלו לי עוד נוסעים אז לא יכולתי לצלם אז זה מה שיצא מה עוד שאתה בתמונה עוד יותר טוב

הנה הרכב האהוב על איל רכניץ!!!

לא נורא זה רק יצא לטובה
האמת שרציתי ליתפוס תמונה של החזית דרך מראת הצד שלי אבל הנהג מיהר לעקוף אותי מה עוד שעלו לי עוד נוסעים אז לא יכולתי לצלם אז זה מה שיצא מה עוד שאתה בתמונה עוד יותר טוב
הנה הרכב האהוב על איל רכניץ!!!

david80

Member
תודה רבה על התמונות היפות!

ואני עדיין לא נסעתי במפרקית הניידרפלורית של מאן, והרי השתחררתי מצה"ל לפני 3.5 חודשים וכיום אני עובד במרחק 6-7 דקות רכיבה על אופניים מהבית!

אוהד11

New member
../images/Emo51.gif עבור התמונות היפות

ואני עדיין לא נסעתי במפרקית הניידרפלורית של מאן, והרי השתחררתי מצה"ל לפני 3.5 חודשים וכיום אני עובד במרחק 6-7 דקות רכיבה על אופניים מהבית!
עבור התמונות היפות

אורי404

New member
במה אתה עובד?

במה אתה עובד?

מצב
הנושא נעול.
למעלה