היום הגיעו אלי עשרות תמונות נדירות

מצב
הנושא נעול.
די !!! אני אפרוץ להם !!! ../images/Emo6.gif../images/Emo8.gif בגל

אתמול הגיעה לשערי תקווה אספקה של
מילקה.יש להם כוסות שלמשך זמן מסויים יש להם ריח חריף של קקאו פשוט מדהים.
די !!! אני אפרוץ להם !!!
בגל
בגללך אני רץ לעשות לי שוקו חם עכשיו ומיד !

זה בסדר רק שלא תיקח בטעות מההמשאית

די !!! אני אפרוץ להם !!!
בגל
בגללך אני רץ לעשות לי שוקו חם עכשיו ומיד !
אוכל של כלבים,גם את זה הם מייבאים.(אני לא יודע אם אני יכול לעשות פרסומת לסידס,אופססס).

נזכרתי בחטיף הנהדר "נגה" של עלית

אוכל של כלבים,גם את זה הם מייבאים.(אני לא יודע אם אני יכול לעשות פרסומת לסידס,אופססס).
אני מוכן לנסוע עכשיו עם כל השפעת עד אילת בשביל "נגה" אחד ! החטיף היחיד שמזכיר את "נגה" הנפלא הוא "מארס" ולכן אני כל-כך אוהב לחסל "מארסים" בכמויות....

אוי גם אני מאוד אהבתי "נוגה"

אני מוכן לנסוע עכשיו עם כל השפעת עד אילת בשביל "נגה" אחד ! החטיף היחיד שמזכיר את "נגה" הנפלא הוא "מארס" ולכן אני כל-כך אוהב לחסל "מארסים" בכמויות....
אוי גם אני מאוד אהבתי "נוגה"
חבל שהוא כבר איננו
.

לצערי לא אוכל. אני חייב להיות בכוננ

אעשה זאת. תודה! דרך אגב; אני מקווה
שתגיע לסיור במרכבים שמארגן "אורןסאאב".
בכוננות "מלחה" 24 שעות ביממה. אסור להזניח את הרכבות וחצמיזה כבר הייתי ב-"מרכבים" בביקור פרטי לפני שנה. לא היתה לי מצלמה לצערי.

אורי404

New member
טוב, חבל. העניין זה לפגוש את האנשים

בכוננות "מלחה" 24 שעות ביממה. אסור להזניח את הרכבות וחצמיזה כבר הייתי ב-"מרכבים" בביקור פרטי לפני שנה. לא היתה לי מצלמה לצערי.
טוב, חבל. העניין זה לפגוש את האנשים
מהפורום. נקווה שחזור מהחלטתך.

פתרון החידה בשרשור לפני השינה:

מאוד של אוטובוסים. נדירות זה לא מילה. הנה תמונה ראשונה. תמונות נוספות בשעה יותר מאוחרת. מקור לכל התמונות: צביקה ווינשטוק, ירושלים ! מימין: 66-071 משמאל: 66-321 השנה: 1964 רחוב יפו 68 בירושלים, ליד חנות התקליטים "הזמיר".
פתרון החידה בשרשור לפני השינה:
בצד ימין למעלה, היכן שבנק ישראל כיום, רואים את כל גרוטאות המקשר כולל שוסונים, סופרים, פורדים ועוד... אוצר של זהב ! אני אוכל את הלב שלא צילמתי שם תמונות טובות בילדותי... ליל מנוחה מירושלים הקפואה...

ותמונה אחרונה מוקדשת לארזS:

מאוד של אוטובוסים. נדירות זה לא מילה. הנה תמונה ראשונה. תמונות נוספות בשעה יותר מאוחרת. מקור לכל התמונות: צביקה ווינשטוק, ירושלים ! מימין: 66-071 משמאל: 66-321 השנה: 1964 רחוב יפו 68 בירושלים, ליד חנות התקליטים "הזמיר".
שנעלם לנו בימים האחרונים מהפורום כי הוא מאוד עסוק. הנה 66-001 בתקופת הניסויים של מעבר אוטובוס ליילנד בין חומות העיר העתיקה בקו 1 (לא 15 ככתוב) מיד אחרי מלחמת 67'. ועכשיו באמת לילה טוב. סגרתי את המחשב להיום... ביי-ביי. אביה.

ארזS

New member
../images/Emo51.gif

שנעלם לנו בימים האחרונים מהפורום כי הוא מאוד עסוק. הנה 66-001 בתקופת הניסויים של מעבר אוטובוס ליילנד בין חומות העיר העתיקה בקו 1 (לא 15 ככתוב) מיד אחרי מלחמת 67'. ועכשיו באמת לילה טוב. סגרתי את המחשב להיום... ביי-ביי. אביה.

לא נעלמתי לשום מקום... אבל זה שאני עסוק מאוד בימים אלה זה נכון.

לארז:מצטער שלא עניתי לך

לארז:מצטער שלא עניתי לך
באחד השרשורים הקודמים הייתי צריך לצאת מהמחשב,בכל מקרה תודה על ההסברים לקישורים.

אוהד11

New member
מלאחר שהיה חשש שהאוטובוסים הרגילים

"יגלחו" את סימטאות העיר העתיקה רכשה אגד שמונה אוטובוסים קטנים, מ- 666-391 עד 666-398, ואת 395 ראינו לפני מספר ימים במסגרת הפורום. הוא מוצג במוזיאון אגד

לאחר מכן נקנה מרצדס 309

"יגלחו" את סימטאות העיר העתיקה רכשה אגד שמונה אוטובוסים קטנים, מ- 666-391 עד 666-398, ואת 395 ראינו לפני מספר ימים במסגרת הפורום. הוא מוצג במוזיאון אגד
לאחר מכן נקנה מרצדס 309
אף הוא מוצג במוזיאון

מצב
הנושא נעול.
למעלה