היום הגיוס

סמדר בנ

New member
היום הגיוס

לחיל התותחנים. מקום חם בלב יש לי לחיל הזה. בהצלחה לחיילים החדשים.

אילת39

New member
בהצלחה רבה לטורקיזים החדשים! ../images/Emo140.gif

היום הבן שלי מסיים טירונות והנה כבר מתגייסים הטירונים החדשים...שיהיה שרות קל, נעים והכי חשוב - בטוח!!

IULLY24

New member
שיהיה בשעה טובה , גיוס קל !

בוקר טוב , פתאום אני מרגישה יותר נוח , כולה עברו בקושי יומיים וקצת . מדהים כמה נכון שאם אני שומעת בקולו שהוא רגוע ומבסוט - אני יותר רגועה . סיפר שאיתו בחדר כל החבר'ה שהתגייסו איתו מהשכבה - סה"כ 4 מעיר מגורינו, בהחלט תורם לו . וכן הסביר לי על שעת הת"ש - עכשיו אני יודעת בוודאות לא לצפות במהלך היום והערב , בבחינת אם אני יודעת עם מה להתמודד , אני מסוגלת לתפקד , חוסר הידיעה והוודאות של היום הראשון ואולי גם השני עד לשיחה ה"ארוכה" אתמול בערב , חיסלו כל חלקה טובה . לומדים הכל די מהר . בהחלט עבורי תחילתה של תקופה חדשה . השבת הראשונה שלו - נשאר שם , הפתיע והודיע שייצא ביום שישי הבא עד לאחר החג (יש ניסים) . המשך יום קסום ! יולי

כולנו עברנו רגעים דומים

חוסר הודאות, מצבי הרוח שלהם, ההמתנות לרגע של קשר והריקנות שבבית. זה בגדול מסתדר. יש דברים בצבא שלא מסתדרים, ואלה קטעים הקשים. בשביל רגעים כאלה אנחנו פה, ובשאר - בשביל להרגיע ולעזור לאחרים. ואם נשאר זמן, מצ'וטטים על דה והא. בהתחלת הטירונות הקטע הפיזי הוא הקשה. אלה שנמצאים ברמה גבוהה מבחינה פיזית - ירגשו פחות במצוקה, אבל גם בני, שהוא בחור ברמה פיזי סבירה ויותר, לא הרגיש שקל לו. תמיד היו כאלה שהיה להם יותר קל והוא גם לקח על עצמו יותר ממה שהיה יכול. הרבה הצלחה ונסי להנות מהחופש שנפל לך לידיים וצאי לבלות, בעיקר באביב יפה כמו עכשיו.

IULLY24

New member
תחושת חופש מוזרה...

מדהים , ביום שישי הקרוב יש לי בית ריק (כפי שקוראים לזה הצעירים). אחד נשאר בצבא והצעיר מוזמן למסיבת בת מצווה ולא יהיה נוכח בערב . אני ובן זוגי חופשיים .... מוזר פחד ...... כל הערב לעצמנו .... מצחיק ...

צאו לבלות בחוץ - כיף אמיתי

פתאום תגלי כמה דברים לא ידעת ולא עשית. תגלי עולמות חדשים שלא חלמת בכלל. אם את לא יודעת היכן התחיל - לכו להצגה. זה נותן הרבה תכנים חדשים.

אילת39

New member
4 מהשיכבה איתו בחדר? את יכולה להיות רגועה!

הכי טוב שיש, באמת! וגם חייבת לומר לך את מה שלימדו אותי כאן בהתחלה. את יודעת, העובדה שיש פלאפונים, בניגוד לתקופה שבה אנחנו עמדנו בתור של הטלפון הציבורי ועד שהגיע תורנו כבר שכחנו מה רצינו להגיד, או נגמרו לנו האסימונים...אז העובדה הזו, שהיא גם מבורכת, היא גם בעייתית קצת. למה? כי את שומעת הכל ב"זמן אמת". לפעמים שעת הט"ש (כן, זה ט"ש בט', להבדיל מת"ש, ופירושה טרום שינה) מגיעה שנייה אחרי שגמרו לטרטר אותם...ואת שומעת אותו עייף ועצבני. עם התחושה הזו את נשארת עד הפעם הבאה שהוא מתקשר. אבל...וזה מה שאמרו לי כאן האמהות החכמות שכל כך צדקו...יכול להיות ש-5 דקות אחרי שדיבר איתך ו"פרק" הוא כבר שוב בחדר עם החברים מהשיכבה, והם כבר צוחקים ושכחו הכל. אז צריך לקחת בפרופורציות...גם כשקשה להם. גילוי נאות - אני לא בדיוק הדוגמא ל"נאה דורש נאה מקיים" בעניין הזה

IULLY24

New member
אני עוד זוכרת את האסימונים ...

כן , סה"כ יחד איתו הם 4 שמכירים אחד את השני , אחד מהם יותר קרוב אליו ,השאר רק מוכרים מהשכבה , אבל עם בליל הבנים שמגיעים - אי אפשר לצפות ליותר מזה . גם אני עוד זוכרת את התור לטלפון הציבורי כשכולם שומעים הכל ובכל פעם מישהי נוקשת לך על הגב להזדרז . כל תקופה והפלוסים (שלא נאמר מינוסים) שלה . הבוקר אני נושמת יותר בקלילות , אני יודעת שאסור לי להתרגל כי יכולים לבוא גם רגעים שונים . בנתיים נהנית מהתחושה של הרגע . יולי

BenjiMan

New member
גם אתמול היה...בהצלחה למתגייסים...../images/Emo45.gif ...

בהצלחה לטורקיזים החדשים... ב. <הבן שלי יהיה המפקד של חלק מהם>

Rainbow100

New member
ככה בשקט... ../images/Emo13.gif

בהצלחה למפקד ולחייליו ולאבא שלו,-המון נחת

שושנה ו

New member
בהצלחה לטורקיזים החדשים ../images/Emo195.gif ../images/Emo140.gif

למתגייסים, להורים ולמפקדים....
שיהיה להם וגם לכן/ם שיפשוף קל ונעים.... ובקשר לטלפונים עם האסימונים : גם בתקופת שירותם של ילדיי היו טלפוני האסימונים.... וכדי לחסוך באסימונים- היו קושרים אליו חוט ומקפיצים אותו
וכך היה מתארך להם זמן השיחה
לאמא יולי בת מזלי- שמחה שנרגעת מעט
וזה שיש עימו חברים מוכרים זה נפלא
בחלקו של הנסיך שלי לא נפל המזל הזה.... אבל עם הזמן רכש לו חברים חדשים וגם זה טוב
מאחלת לכולם/ן המשך ערב נפלא....הולכת לראות דירות ....(ממש מצאתי לי זמן מתאים
)

ע ו מ ר 4

New member
לא..אני לא משביתת שמחותותקוות

אבל מזכירה לכן או מיידעת בעצם שגם לא בכל ט"ש הילד מצליח לדבר. לעיתים....מאוד לחוץ...והם צריכים להספיק להתקלח....ולעשות עוד כמה דברים לפני השינה.לכן...קחו בחשבון אנחנו מאוד רוצים לשמוע אותם.להם מאוד לחוץ והם יודעים שאנחנו מצפים. ולחקלם יש גם חברות...חברים....והזמן קצר. אני אמרתי לאורך כל השנים לילדים שלי...שלא ירגילו אותי שהם מטלפנים כל ערב...כי כשלא יוטכלו אני אדאג...ואחשוב...ואחכה...וכו. ובכל מקרה אמרתי להם שמספיק לי שאפילו ישאירו מילה קטנה כהודעה...אמא הכל בסדר...וידברו עם החברה אם רוצים....כי ואתה מאוד רוצים.... מה לעשות...זו האמת. ו.....לא לשכוח שכעת בהתחלה זו תקופה של גיבושים ביחידות השונות....אז אין בכלל טלפונים....הם "מוקפאים" ולא לשכוח לא לשאול אותם שאלות מכשילות..."איפה אתה בדיוק כעת?" מה?מתי אתם יוצאים למסע?" מה המפקד הוא בן דוד של מוישלה..המכוער הזה?" בקיצור...כדאי לישקול מילים כדי שהילד לא יצטרך לדבר יותר מדי. אפילו אני שנחשבת לאמא ותיקה ורצינית לילדים שותקנים....שאלתי אתמול ככה בהסח הדעת את ירוק בקבוק..."איפה זה...ה......"(מקום שנסעה אליו אתמול ושם תמלא את תפקידה בשנה הבאה) וקיבלתי כזו תשובה:"
אמא!!!!"....ובזו הסתיימה שיחתנו ושמעתי כזה מן קליק של סיום שיחה בנייד. מלכה מלכה הילדה הזו
איך לא זכרתי אתמול שלא שואלים שאלותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת זוכרת אמא אילת?...חיכית חיכית..... טלפון עם אסימונים? חחחח. אני הייתי כמעט תמיד זו שמיתנדבת לתת שערות ארוכות...וכהה לא ביזבזנו אסימונים...מי צריך חוטים? כשיש שער ארוך

שושנה ו

New member
עומר מקסימה- אוהבת לקרוא אותך ../images/Emo24.gif

איזה כיף זה לקרוא אותך .... ואגב- ממתי הפכת להונגריה ? ....חשבתי שרק אני מהמוצא הזה
כותבת לי כהה במקום ככה ....מתאים להונגריה ולא לך
ובקשר לשערות- נכון שהיו מקפיצים אסימונים עם שערה..... אבל איפה בצבא יכלו ילדיי למצוא שערה, אה ? ..... ואיזה כיף לך שתמיד היה לך שיער ארוך.... לי היה שיער ארוך רק עד גיל חמש ....היו לי צמות.... אבל מאז אני תמיד הולכת בתספורת קצרה.... ומה שמעניין הוא שכל כלותיי בעלות שיער ארוך..... והבנים שלי עושים להן סצנה אם הן מעיזות להסתפר מעט
והילדים שלך מקסימים, תמיד ידענו.... וירוקת בקבוק באמת מלכה
כל הכבוד לכל אלה ששומרים על מוצא פיהם. ובקשר אלי- לראות דירות לא יצא לנו.... אולי מחר בע"ה....אבל דבר טוב בכל זאת יצא מזה... השלישי שלי מצא את משקפי השמש שלו, שאיבד אצלי בשבת
אסיים לבינתיים בברכת לילה טוב, שקט ושליו לכל בית- ישראל באשר הם ולחיילינו המקסימים והמתוקים באי- שם

ע ו מ ר 4

New member
:-נידבקתי../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

זה קיבוץ של הונגרים כאן. אז צוהקת צוהקת לי..... וכהה זה קרה שכתבתי עם ה במקום כ. תספורת. אני מסוגלת לעשות סצנה לעצמי(כמו כעת) שקיצצתי בערך 3 ס"מ מהשער לפני כמה ימים....מישהוא הדביק לי מסטיק לצמההההההההההההההה. זה נראה לי פתאום ממש קצר....לא עד עצם הזנב...אלא עד חולייה מספר....לא יודעת. ורק כדי שתלללכו שקטים לישון הנסיכה היראוקה שתקה כל היום..................היום. בטח עצבנית עלי קלות. יעבור לה. מחר כבר תטלפן...והכל יחזור לקדמותו...מלבד השאלות ה(טיפשיות)שלי. מבטיחה
ליל מנוחה..............

ruthi26

New member
משהו מיוחד את עומר

גם את המצב הרוח לא מרומם את מרומתת אותו לשחקים
איך אומרים יום עאסל ויום באסל מחר יהיה יום חדש יום של שמש|שמש וחיבוקים
יום של כייף, נצלול לתוך הסירים להכין מטעמים לחיילולים שבאים
נקבל אותם בהילולה ובשמחה
שיהיה לכולם לילה ואלוקים בבקשה שמור לנו על הילדים, בכל מקום באשר הם לילה טוב לכולם

למעלה