היום הבן שלי סיפר שביקש מנה כפולה בחדר האוכל

Rוני

New member
היום הבן שלי סיפר שביקש מנה כפולה בחדר האוכל

ולאחר שהטבח התעלף מהפתעה הוא נתן לו לא ידעתי, וגם לא חשבתי לחפש אבל מעבר לגובה 1.90 זכאים למנה כפולה אז זהו, אימהות לגבוהים במיוחד - אימרו להם הבן שלי התלונן כל הזמן שהוא רעב, אבל תמיד אמר שאין מה לאכול והחזיר תמיד את מה ששלחתי איתו (הוא לא אוכל חטיפים, או מנות חמות וכו') לפחות לתקופה אני רגועה

דורני

New member
רוני ../images/Emo24.gif גם ש' השיריונר שלי שייך למשפחת

הנפילים 1.92 מ'. הוא ידע על כך מההתחלה והשתמש בזאת. הם מדהימים החיילים הגבוהים האלה, יש להם כזו נוכחות איך המדים פרוסים עליהם ככה לכל האורך. כל פעם כשמתפעלים מגובהו אני מספרת על ה"אובססיה" שלי לגובה אצל ילדיי כשש' היה תינוק, בכל בדיקה בטיפת חלב מה שהכי עניין אותי זה מה גובהו והאם הוא באחוזון העליון של העקומה. אחות טיפת חלב כבר ידעה שאני מייעדת לו בבגרותו 1.82 לפחות. שאלה אותי פעם: ואם לא יהיה כזה גבוה? עניתי: מה הבעיה? לא שמעת על מיטת סדום? נמתח אותו. אז התינוק גדל והתבגר והיה כל כך ממושמע שהוסיף עוד 10 ס"מ מעבר לשאיפתי. וכ"פיצוי" לכך המתבגרת שלי נתקעה בגובה 1.63 מ'. נו שויין, שאלה יהיו בעיותינו

rona4020

New member
דורני, רוני.....מצטרפת למשפחה.....

גם גבעתי שלי 1.90 , וכפרה על כל סנטימטר.... תמיד בטקסים חשבתי שאזהה אותו לפי הגובה....אבל אז הבנתי....שכולם\רובם בגובה כזה... בנוגע לאוכל,אף פעם לא שמעתי שלא היה,או הוגבל....

Rוני

New member
לא מגבילים? כל הכבוד, אצלם מגבילים למנה

אחת וכמה טונות של לחם שאתה רוצה

Rוני

New member
זוכרת שכאשר היה תינוק והייתי הולכת לקנות לו

בגדים היה תמיד שטנץ חוזר של שיחה עם המוכרת היא: בן כמה התינוק אני: בואי נלך על פי הגובה היא: לא בן כמה הוא אני: טוב אם את מתעקשת, הוא בן.......... היא מביאה בגד ואני צוחקת היא: למה את צוחקת? אני: כי זה מגיע לו עד הברך, אז נלך על פי הגובה? היא: טוב, אז מה הגובה?

למעלה