היום ב-16:00 ברדיו 88FM

דקלה9

New member
היום ב-16:00 ברדיו 88FM

(מתוך האתר של התחנה) "שומעים חיפושיות" - כל ששי ביטלס החל מיום ששי, 20.2.04 אחרי חדשות השעה 16.00 תשוב ותשודר ב- 88FM התכנית הותיקה "שומעים חיפושיות" עם מודי זנדברג. התכנית שודרה עד לפני כשנה בתחנת "גל בטוח" בחיפה וצברה אוהדים רבים. בתכנית מספר זנדברג סיפורים ידועים וחדשים על ארבעת המופלאים, משמיע קטעים נדירים ועוקב אחר התפתחות מיתוס הביטלס לאורך השנים.

nowhere woman

New member
בדיוק הסתובבתי בבמה בחיפוש קאברים..

בין השאר מצאתי את הבמה של ניר יחיאל. יש לו 5 קאברים חביבים, לא יותר... מה שהבאת גרמה זה ממש יפה!

nowhere woman

New member
אהה?

טוב זה לא עובד בתור קישור... מה שצריך לעשות זה לבחור "ביצירות" בצד השמאלי של הדף ומתחת לכותרת "חיפוש בבמה" לרשום- beatles.

Anna Karenina

New member
מנצלש"ת..../images/Emo60.gif

מישהו במקרה שמע/יודע/מחזיק בידו את התכנית של יואב קוטנר, ששודרה לפני משהו כמו 20-25 שנה בגלי צה"ל, שבה הוא מציין הוכחות רבות למותו של פול מקרטני? (אני בטוחה שכבר דשתם בנושא - "פול מקרטני - חי או מת..?" , אבל רק מתוך סקרנות..)

nowhere woman

New member
שאלה..

איפה ניתן להשיג את הגירסה של סטראווברי פילדס ששודרה בתוכנית? אני לא מתכוונת לגירסה ששודרה במלואה אלא לזו שהיו חלקים ממנה בזמן שמודי מדבר.

Chocoholic

New member
עכשיו אני מבין איך לדקלה

היה מידע מוקדם...!
אחלה של תוכנית! היה סבבה. יש מצב לעוד שעה?

דקלה9

New member
כל שבוע

התוכנית אמורה לרוץ עכשיו כל שבוע באותה השעה. זו תוכנית ששודרה במשך 6 שנים ב"גל בטוח", תחנה מקומית של קול ישראל בחיפה שנסגרה. אני שמחה שנהנית, נורא כיף לשמוע.

למעלה