היום בתפוז Live

כן חשבנו על כול אלו!

אבל תסתכלי עליה (הפלמינו!) ותחשבי מה מתאים!!! אולי זה יעזור להבין את מידת הגודל שלהם!

שתיים אחרונות ו...

גל אמרה שהיא תיכנס ותעלה לפה תמונות (כי היא צילמה בצהריים ויצאו תמונות מדהימות של טמפר יונק!!)

הם באמת חייבם טילוף!

יש להם את הפרסות הכי קטנות ומושלמות בעולם הם רק יהום הגיעו!!! והם פרטיים דרך אגב

Shai Felton

New member
וואי הם באמת קטנים!../images/Emo170.gif

את יכולה לשבת עליו כמו כיסא! קטעים! לדעתי ריין זה יפה לאללה!

Shai Felton

New member
כן הוא באמת קטן../images/Emo170.gif

הם ממש יפים..... עוד שמות - ג'ין, מרי...

../images/Emo99.gifאוווווווווווווווווי../images/Emo99.gif

שיווווווו איזה דבר קטן וחמוד ועוד אצלי בחווה!!!!!! אני לא יכולה יותר עם הבצפר הזה!! הכל בגללו!! רציתי בכלל לרדת בחווה.. אבל יש לי מחר מבחן גדול בהבעה ואין לי את כל הסיכומים אז הלכתי לחברה שלי... ואז כשבאתי לחזור בהסעות הנהג אמר לי שהוא יכול לקחת אותי עד לבית חנניה אז אמרתי לו חכה שניה והוא ב-ר-ח-!!!!! איייייייייייכס אני שונאת אנשים כאלה!!!!! ערס מכוער!!!!! טוב עזבו אני לא ישתף אותכם בקריזות שלי... אבל ממש רציתי לראות את הפשושים!!!!!!!!!!!!! כל כך חמודים!! אני מאוד אוהבת את השמות האלה ממלך האריות!! קובו קיארה נאלה זאזו (המלך!! תפוס כבר!) ויטאני וזהו להיום... הזיכרון שלי מיצא את עצמו להיום במבחני הדסה ובנתיים הוא לא מתפקד... נראה איך הוא יהיה מחר...

נופר!!

גל צילמה בהמונים כי יש לה מצלמה דיגיטלית חדשה! יצאו תמונות מדהימות והיא אמרה שהיא תעלה אותם אבל היא לא עשתה את זה! תבקשי צממנה שתעביר לךךך

....סתיו!!!!!!!!!

זה כבר רעיון שלנו לקרוא לסוסים ככה(בשמות של דיסני cartoons)גם לנו יש כבר: טינקרבל ופיטר פן,תום וג'רי,וכו'

חחחח

דבר ראשון לא ידענו שזה הנושא שלכם! דבר שני אז מה?!!??!!?!?! ודבר שלישי טום וג'רי זה של דיסני?!?!?!

וחוץ מזה.......

שגם בזה אנחנו לא היחידם בארץ! חח אני תמיד מתייעצת עם היועצת לעיניני דיסני שלי! דניאל!! היא תמיד נותנת לי שמות משם! וממנה בא לי הרעין של הנושא.........

אהבתי את טמפר ובמבי!! חחחחחח...ו...

והם ממש מקסימיםםםםם אויישש איזה בובים!!!!!11 במיוחד טמפר הסייח המתוקקק אוייש לחנוק אותו!!!!!!!!!!!

כן טמפר באמת מתוק שחבל"ז

כשרק ראיתי אותו כשירדתי מהאוטו אז דפקתי ריצה יישר הוצאתי תמצלמה ועשיתי להם בוק!!! צילמתי את שיר ואת אחותי איתם תמונות מהממות!!!!!!!!!!!!!!!

למעלה