היום בתפוז Live

Cami The Mami

New member
שלום! אני חדשה! אני מקווה להשתלב!

אני בת 11 וחצי ועוד 6 ימים ב-30 במאי יהיה לי יום הולדת 12, אבל אני לא יחגוג אותו בגלל שכל המשפחה שלי נוסעת לאילת, אז אני ישאר בבית. . . באסהההההההההההההההההההה בקיצר אני מקווה להשתלב, ושתקבלו אותי יפה!!!!! -קטיה- ------>מי רוצה להתכתב איתי באיי סי קיו? שישלח לי מסר!<------

Sapir00sh

New member
היי, ברוכה הבאה!

אני ספיר, בת 13 מראש העין (איזשהו חור בשום-מקום..חחח). מקווה שתהני כאן!

היום בתפוז Live ../images/Emo107.gif../images/Emo14.gif../images/Emo79.gif

היום בפורום כלבים נארח את מאיה עטיה, מאלפת כלבים מקצועית, ומנהלת מרכז לאילוף כלבים בקרית אונו. מאיה תענה על שאלותיכם היום ב-14:00
הפסיכותרפיסט מני אנצר, מהמרכז "להיות ביחד" יתארח אצלינו היום ב-19:00 בפורום לא לאלימות. מני אנצר הוא מדריך לזוגיות נכונה. על זוגיות נכונה ניתן ללמוד גם מדרך השלילה: זוגיות לא נכונה, היא זוגיות שיש בה אלימות (ולאו דווקא אלימות פיזית: אלימות יכולה להיות גם בדרך של שליטה וטרור, שימוש בילדים וכדומה) מני אנצר יענה לשאלותיכם בנושא זוגיות טובה ולא טובה, התלבטויות, מודעות עצמית, בעיות ומשבר בזוגיות או בנישואין ועוד. אתם מוזמנים לשרשר שאלותיכם כבר עכשיו!
להקת "ווסטלייף" כובשים את המקום הראשון בסערה עם הבלדה המרגשת שלהם- Tonight, במצעד הפזמונים השבועי של תפוז אנשים. מה הם הלהיטים הגדולים של השבוע? בואו לקחת חלק בדירוג.

TATUGIRL

New member
לדייבידסון...וללדילמה גירל

אז ככה דייבידסון.. מי צייר את הציור?? הציור פצצתי.. חשוב לי לציין שמי שצייר את הציור הזה מאוד מוכשר:) דילמה.. גירל.. ניראה לי שזו רק שמועה שמצרפים עוד אחת.. ואם זה נכון... אזזה לא שווה.. לטאטו קוראים טאטו.. כי טא אוהבת את טו.. ואם מצרפים עוד 1 אז היא סתם תקועה ... ולא קשורה.. חוץ מזה היא נראית כמו נעל.. החדשה הזאת...

DileMMaGi®L

New member
תגידי את יודעת מה זה שירשור אוף../images/Emo35.gif

ביעשביל כאלה כמוך פתחתי שרשור אוף

buffgirl

New member
ברוכה הבאה קטיה! ../images/Emo80.gif|מיוחדת|

תקראי בבקשה את הודעת המנהלת ותהני!

למעלה