היום בתפוז Live

היום בתפוז Live ../images/Emo107.gif../images/Emo14.gif../images/Emo79.gif

היום בפורום כלבים נארח את מאיה עטיה, מאלפת כלבים מקצועית, ומנהלת מרכז לאילוף כלבים בקרית אונו. מאיה תענה על שאלותיכם היום ב-14:00
הפסיכותרפיסט מני אנצר, מהמרכז "להיות ביחד" יתארח אצלינו היום ב-19:00 בפורום לא לאלימות. מני אנצר הוא מדריך לזוגיות נכונה. על זוגיות נכונה ניתן ללמוד גם מדרך השלילה: זוגיות לא נכונה, היא זוגיות שיש בה אלימות (ולאו דווקא אלימות פיזית: אלימות יכולה להיות גם בדרך של שליטה וטרור, שימוש בילדים וכדומה) מני אנצר יענה לשאלותיכם בנושא זוגיות טובה ולא טובה, התלבטויות, מודעות עצמית, בעיות ומשבר בזוגיות או בנישואין ועוד. אתם מוזמנים לשרשר שאלותיכם כבר עכשיו!
להקת "ווסטלייף" כובשים את המקום הראשון בסערה עם הבלדה המרגשת שלהם- Tonight, במצעד הפזמונים השבועי של תפוז אנשים. מה הם הלהיטים הגדולים של השבוע? בואו לקחת חלק בדירוג.
 

Sith Master

New member
עבור מאיה עטיה../images/Emo19.gif

האם את מאלפת גם גונגנים ואיווקים?
 

Sith Master

New member
עבור מני אנצר../images/Emo19.gif

בערך הרגתי את אשתי, בגלל שהיתי כל כך אלים שהיא שלחה את הילדים שלנו לכוכבים אחרים. האם יש לי זוגיות נכונה?
 

Lu Tze

New member
איך "בערך" הורגים מישהו?

ואם היא מתה, איך היא יכלהלשלוח ת'ילדים שלך לכוכבים אחרים? ובכלל, מאיפה גילית שיש לך שני ילדים? שוב האובי-וואן הזה שלא יכול לשמור סוד?
 

Sith Master

New member
אני אסביר../images/Emo19.gif

הרגתי אותה בערך.... אני לא יודע אם אני הרגתי אותה... אני אגלה את זה רק ב2005. אחרי זה גיליתי שהיא שלחה את הילדים לפני שהרגתי אותה.
 
למעלה