היום בתפוז Live

היום בתפוז Live ../images/Emo107.gif../images/Emo14.gif../images/Emo79.gif

היום בפורום כלבים נארח את מאיה עטיה, מאלפת כלבים מקצועית, ומנהלת מרכז לאילוף כלבים בקרית אונו. מאיה תענה על שאלותיכם היום ב-14:00
הפסיכותרפיסט מני אנצר, מהמרכז "להיות ביחד" יתארח אצלינו היום ב-19:00 בפורום לא לאלימות. מני אנצר הוא מדריך לזוגיות נכונה. על זוגיות נכונה ניתן ללמוד גם מדרך השלילה: זוגיות לא נכונה, היא זוגיות שיש בה אלימות (ולאו דווקא אלימות פיזית: אלימות יכולה להיות גם בדרך של שליטה וטרור, שימוש בילדים וכדומה) מני אנצר יענה לשאלותיכם בנושא זוגיות טובה ולא טובה, התלבטויות, מודעות עצמית, בעיות ומשבר בזוגיות או בנישואין ועוד. אתם מוזמנים לשרשר שאלותיכם כבר עכשיו!
להקת "ווסטלייף" כובשים את המקום הראשון בסערה עם הבלדה המרגשת שלהם- Tonight, במצעד הפזמונים השבועי של תפוז אנשים. מה הם הלהיטים הגדולים של השבוע? בואו לקחת חלק בדירוג.

יש קטגוריה...../images/Emo105.gif

שכתוב על Mika Boorem מדוסון קריק... תצביעו לה! זאת הארלי!!!

אנימציה מההצבעה...../images/Emo105.gif

נכון כשאתם מצביעים יש אנימציות כאלה
אז הנה האנימציה עם ג'ושי!

Dawson girl

New member
מצטערת, אבל...

אני כמעט לא מכירה אותה וחוצמזה היה באותה הקטגוריה מי שמגלם את פז במש''ה, אז שאני לא אצביע בשבילו?! וחוצמזה הייתי ילדה טובה והצבעתי לדוסון ולכל השחקנים שלה!!! נמש

מישהו מוכן להסביר לי....../images/Emo42.gif

איפה בראש 1 יש את הסקר הזה בין לואיסנה לופילטו לביו קייטו'ש? ולאן נכנסים באתר של ראש 1 כדי להצביע?

AngelFairY

New member
../images/Emo15.gifאנשים תמשיכו תצביעו לקייטי...

בסקר של עיתון ראש 1 פלייייז... תסתכלו על היופי המושלם לצד הטרגדיה הנוראית ותחליטו...

Dawson girl

New member
יאאאאאאאאאאאאא

קייטי מובילה בסקר של ראש 1 עם 384 (!!!!!!!) נקודות!!! ואחריה הזוועה (לואיסנה לופילטו) עם 274... וואו.... לא ידעתי שקייטי כ''כ פופולרית! הפתעה משמחת.... נמש

drunky

New member
טל.... רק אל תגידי לי שאת שוב פרצת

למע' וזייפת את התוצאות כמו בפעם הקודמת.... ילדה רעה אחת
חחחח....

זייפתי../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo105.gif

חס וחלילה..
הכול בדרכים חוקיות...

LillipooT

New member
חחח ../images/Emo9.gif../images/Emo60.gif

הצבעתי לאנשי הדוסון קריק .. אבל אני חייבת להתוודות על משהו...... * מוזיקה שקטה. האור נכבה. פנס נדלק * הייתה קטגוריה.. בסוף.. שהיה צריך לבחור בין ג'וש הארטנט ל..ל.. אדי.. ולא יכולתי! *פורצת בבכי* אדי אהובי תסלח לי! אבל ג'וש הוא בעלי ולא יכולתי שלא להצביע עבורו (
) * ג'וש נכנס פתאום הבייתה. רואה את לי יושבת על הרצפה מוקפת בנרות.. שניהם מסתכלים אחד על השני. לי לחוצה.. לא ברור לה מה הוא יעשה. הוא מחייך ומנגב לה את הדמעות
* ושוב פעם.. לי מוכיחה על אי שפיותה.. אני חייבת לציין, סתם כי אני עוד שנייה הולכת למות פה, שהיום שלי היה פשוט כללל כךךך גרוע. וזה ככה כבר שלושה ימים. אני מרגישה כל כך רע.. עוד שנייה אני פשוט מתה. ואין לי זמן להרגיש רע ככה עכשיו.. יש לי לימודים ויש לי הופעה ביום ראשון! החיים כל כך מקשים עלי כרגע
אם מישהו יכול להגיד לי שהחיים יפיים אני אשמח.. לפעמים זה פשוט עוזר קצת

החיים יפים!../images/Emo105.gif

לפעמים שקר לבן הוא שקר טוב..
יהיה בסדר לי!! אל תדאגי!!!

למעלה