היום בתפוז
9.12.04

היום בתפוז../images/Emo43.gif 9.12.04

בשעה 17:30 יגיע אדם הירש, כוכב סדרת הדרמה לנוער "ראש גדול" להתארח בפורום וב-Blog Tv Live. שרשרו שאלות עכשיו בפורום.
בשעה 20:00 נשדר את חלקו הראשון של ספיישל "מאחורי הקלעים של הפסטיגל" בהשתתפות הראל סקעת, מאיה בוסקילה, רן דנקר וכוכבים נוספים. השידור יתקיים בפורום הפסטיגל וב- Blog Tv.
ובשעה 21:00 תתקיים הבכורה העולמית לרצועה השבועית החדשה - Nova TV. Nova TV הוא פרוייקט מיוחד וחדשני אשר מאפשר לגולשים הצצה לחזרות לקראת הופעתה הגדולה של הלהקה.

soapsfan

New member
נצל"ש סרטון ../images/Emo58.gif

קאט פייט נוסף בין מימי לג'אן,שודר היום בארה"ב[שימו לב לתגובה הקורעת של מימי כשהיא רואה את הבובה,וגם הסוף שג'אן נועלת אותה בכלוב קורעת.אגב בסוף ג'אן תצא מהחדר ותשכח לקחת את המפתחות אז מימי תצליח להשתחרר
] http://s11.yousendit.com/d.aspx?id=864E8E2BA4C24919CEF58593A3175E92

../images/Emo58.gif

יש משהו בפנים של בל החדשה שלא מוצאים חן בעיני.... היא פחות מושלמת....
תחיי בל המקורית (NOT)

soapsfan

New member
../images/Emo58.gif

אני דווקא אוהב את בל החדשה,היא הרבה יותר טובה מקירסטן ולה ולג'ייסון יש את הדבר הקטן הזה שנקרא כימיה.גם הת'ר לינדל,השחקנית של ג'אן משחקת מעולה למרות הדמות המעצבנת

../images/Emo58.gif

היא בסדר... אני לא רגילה אליה... ונראה לי ש'כימיה' זה דבר חדש שג'ייסון מתרגל אליו
אהבתי את ג'אן החדשה. היא חמודה ומשחקת טוב יותר

soapsfan

New member
../images/Emo58.gif

קיופי
זו מין בובה כזו שג'אן מדברת איתה[ג'אן לא הכי שפויה
]

נטלייי

New member
סרטון מעולה ../images/Emo58.gif

השחקניות שיחקו ממש טוב, וג'אן הזאת פסיכית לגמרי

soapsfan

New member
אגב,להמשך הקטעים

וגם לקטעים של שון ובל[עדכניים וגם קטעים ישנים יותר,כמובן שהכל באתר הוא ספויילרים] כנסו לפה: http://foreverandforalwaysvideoclips.com//videos/recent.html העלילה הנוכחית עם שון ובל די טובה,במיוחד בגלל מרת'ה מדיסון והת'ר.מומלץ

soapsfan

New member
אגב ../images/Emo58.gif

זה לא הקאט פייט האחרון שלהם.הנה תמונה מעוד אחד שיהיה בקרוב[שימו לב שהפעם ג'אן עם חולצה לבנה ובסרטון הזה היא לובשת ג'קט או משהו]

soapsfan

New member
מנצל"ש- ../images/Emo58.gifים וחדשות

שון ובל שוכבים בשבוע שעבר,שון הציל את בל והביא אותה לאסם בכדי להתחמם.הם נרדמים וחולמים אחד על השניה.השבוע,הם עושים אהבה."יש להם המון רגעים יפים יחד בשביל זה" אומרת מרת'ה מדיסון."זה בהחלט פינוק למעריצי שון ובל". לרוע המזל,לאחר המעשה הם לא זוכרים את זה.בנוסף,האסם שהם נמצאים בו עולה באש.פיליפ ורקס מוצאים את האסם הבוער ושון ובל מובהלים לבית החולים.מימי מגלה שהם נמצאו עירומים אחת בזרועות השני וחושבת שהם שכבו.שון ובל נזכרים בקטעים מהמעשה אבל לא בטוחים מה באמת כזה."יש להם מראות של זה אבל אז הם כאילו "או מיי גאד זה היה רק חלום" אומרת מרת'ה.בל מספרת לפיליפ כי היה לה חלום על כך ששכבה עם שון.מימי מתפרצת לחדר ורוצה לשוחח עם בל,היא אומרת לה שהיא חושבת שהיא[בל] ושון שכבו.בל הולכת לשוחח עם שון אבל השיחה נורא מתוחה[שון אומר לה שזה לא נכון לאחר ששמע את בל אומרת לפיליפ שהיא אוהבת אותו]ובל אומרת שהיה לה חלום על כך ששכבה עם פיליפ,מה שמעצבן את שון שמתפרץ כלפיה בזעם.אז החתונה לפיליפ עדיין מתקיימת."אני חושבת שהיא משתמשת בזה כדרך להיפטר מרגשותיה לשון,אבל אני גם חושבת שהיא באמת מחפשת מישהו יציב בחייה לאחר שאיבדה כל כך הרבה" אומרת מרת'ה."פיליפ הוא הבחור שתמיד היה שם,אז לדעתה להתחתן איתו זה הדבר הנכון" מימי נחושה לאחד אותם מחדש ומבקשת מבל,שון,פיליפ ורקס לפגוש אותה בבית הכפר של ג'אן בכדי לחשוף את הכלוב[אוי איזה שטויות,היא עזבה שם את ג'אן,מתערבים שלא יהיה כבר כלוב שהם יגיעו?]
מרת'ה על צילומי השריפה באסם
צילומי סופת השלג השבוע היוו שיעור באפקטים מיוחדים למרת'ה מדיסון."ג'ייסון ואני היינו במכונית שסטתה מהדרך.זה היה כיף.ואז הגענו לנהר.אז הייתי ספוגת מים.אז הלכנו לאסם בכדי להתחמם והוא נשרף.הם הדליקו את כל הסט באש".מדיסון נבהלה מהאחרון "בגלל שהייתי בתוך בית בוער.חצי מהבית שלי נשרף כשהייתי בת 12.בסצינה הזו העיניים שלי היו סגורות בזמן שאני שומעת דברים נופלים מסביבי.זה היה מפחיד.ג'ייסון אמר לי "אל תפחדי,אני לא יתן לשום דבר לקרות לך".זה היה נורא מתוק
בכל שנה SOD מפרסם את הBest&Worst לשנה החולפת,וכך גם השנה: most shocking twist - they're all alive, DAYS most preposterous plot - how everyone is alive, DAYS biggest waste of talent - Deidre Hall,DAYS most entertaining female character - bonnie, DAYS worst social issue - abortion, DAYS most overused soap cliche - amnesia
השבוע התחילו לצלם את החתונה של פיליפ ובל.אין עדיין המון מידע בנוגע למה שיקרה ואם החתונה תתקיים.בכתבה על שון/בל/פיליפ רמז ג'ייסון קוק כי יתכן ויהיה משהו דומה לאיך שבו עצר את החתונה של הופ ולארי ב84.ימ"ח לקחה חיילים אמיתיים בכדי שיהיו ניצבים בזמן החתונה
הרייטינג של ימי חיינו ממשיך לצנוח,בשבוע האחרון של נובמבר ימ"ח הייתה במקום 7.בקב' הנשים בגילאים 18-49 ימ"ח במקום 3.יש עליה קלה ברייטינג של השבוע הראשון של דצמבר- ימ"ח מקום חמישי[אבל יש לה אותו רייטינג של 2 סבוניות נוספות],ובקטגוריית הגילאים של נשים בגילאי 18-49 היא במקום ראשון[מה שאומר גלידה לצוות
}
תמונות ממסיבת יום הולדת 91 לפרנסס ריד,אליס: http://www.soapcity.com/days/specials/specials_detail_26800103.jhtml
בצ'אט השבועי של דיג'סט התבררו כמה דברים: מרלנה לא תהיה על המסך לפחות עד סיום הרבע הראשון של 2005[מרץ או אפריל!].ג'ון וקיט עוברים לגור יחד[קייט מטפלת בו].3 שחקנים יעזבו את התוכנית בין ינואר לפברואר 2005.קלואי תהיה בסאלם בסביבות חג המולד,אין תכנונים ללהק את התפקיד.מאט סדנו צילם את הפרק האחרון שלו השבוע,עדיין לא ידוע מתי זה ישודר.אליסון תצלם סצינות לפני היציאה שלה לחופשת לידה.מרלנה,ג'ק וקאסי אמורים להיות חזרה בסאלם בסביבות מרץ/אפריל.בו חוזר הבייתה מאירופה בזמן לחגים.ננסי תמשיך להיות חלק מעלילה הנוכחית של קלואי.השמועות שדיווחו על יציאתם של בריאן דטילו וג'ייסון קוק לא נכונות

Marlena rules

New member
wow... תודה:)

מה זה הדבר הזה עם הבזבוז הכי גדול של כישרון - דידרה הול? יאאני שהיא לא שיחקה טוב או שלא נתנו לה דברים נורמלים לעשות?

soapsfan

New member
בזבוז

דידרה הופיעה המון מינואר-מאי ואז התחילה העלילה הזוועתית הזו של האי,דידרה התחילה להופיע פחות ופחות עד שבדצמבר היא הופיעה 4 פעמים ועכשיו היא לא תופיע מס' חודשים! [האמת גם הייתי מכניס את מאט אשפורד לרשימה הזו,בדצמבר הוא הופיע באיזשהו 3 סצינות שאפשר לסכם אותן ב5 דקות].בכל מקרה זה מדבר על זה ועל העובדה שהרייטינג מראה שהיא חשובה לתוכנית

Marlena rules

New member
מספר חודשים?! לאאאא!

התוכנית הזאת לא שווה גרוש בלי דידרה... באמת בזבוז:'(

soapsfan

New member
עוד ../images/Emo58.gif

יום שני,13.12 הופ מנסה להשיג את בו בטלפון הלוויני הישן שלהם.בו ובילי מחפשים בטירה של דימרה אחר ג'ורג'יה[אותה טירה בה מוחזקים 6 הנעדרים].רומן ממשיך לעבוד על תוכנית להימלט.לקסי דואגת בנוגע לג'ון וקייט מציעה לעבור לגור איתו ולטפל בו.סמי מתקשרת למגדת העתידות וקייט שומעת.האסם בו נמצאים שון ובל עולה באש יום שלישי,14.12 שון ובל מובהלים לבית החולים אחרי השריפה.רקס מתחקר את מימי בנוגע לאיפה הייתה ובנוגע להתנהגות שלה.לוקאס מביא לסמי את החדשות בנוגע לבל.קייט משחדת את מגדת העתידות.בו ובילי מוצאים רמזים שמוכיחים כי ג'ורג'יה הוחזקה בטירה יום רביעי,15.12 שון תוהה אם זכרונו מהתל בו.בל מספרת לפיליפ על החלום שלה בנוגע לאסם.סמי מגלה שברנדון מתכנן לעזוב את העיר ולוקאס שומע אותה מתחננת בפניו להישאר.לקסי נפרדת מברנדון.בו ובילי מוצאים את החדר של ג'ורג'יה יום חמישי,16.12 בו מתקשה להחיות את בילי[אם אני לא טועה היא מתחשמלת או משהו] בזמן שבארט והשומרים מתאמצים לפרוץ את הדלת.רומן ומרלנה שומעים את הפיצוץ ומקווים שיצילו אותם.הופ מבקשת מסלסט עזרה.שון ובל מנהלים שיחה אבל חוסר ההבנה בינם ממשיך יום שישי,17.12 מימי מביאה את שון,בל,פיליפ ורקס לבית הכפר של ג'אן שמתעקשת שלא עשתה משהו לא כשורה.בריידי וניקול מבקרים את ג'ון.הרופא של קלואי מספר לה על מנתח שיוכל לעזור לה ונמצא בקרבת סאלם.ננסי משכנעת את קלואי לחזור לארה"ב.בו ובילי נחושים למצוא את ג'ורג'יה בשבוע הבא פטריק מביא לג'ניפר עץ חג המולד[*מקיא*].בו ובילי מגיעים לצינוק בטירה.קלואי שוקלת לחזור לסאלם.הופ אומרת לג'ניפר שהיא חוששת שהיא תאבד את בו[תסתמי כבר!יש לשתיים האלה מאה סצינות בשבוע שמתמקדות כולן בהופ הופ הופ,היא בכלל זוכרת שבעלה של ג'ן נחשב למת והבת שלה שונאת אותה?].טוני מנסה לשכנע את רומן ומרלנה שג'ון וקייט המשיכו בחייהם ושהם צריכים לעשות את אותו הדבר.שון מתחיל להיזכר במה שבאמת קרה בקיץ

soapsfan

New member
../images/Emo58.gif

בגלל שג'ן חזרה וג'ק לא.היא מאשימה אותה במוות של ג'ק[שוב,גם כשג'ק מת היא האשימה את ג'ן ולקח המון זמן עד שהיא סלחה לה על זה שג'ן החליטה לנתק את ג'ק ממכונת ההחייאה]

2DH

New member
למיטב הבנתתי ... (ספויר)

לא יהיה הרבה מרלנה אבל יהיה ... היא פשוט תהיה בטירה בלא יודעת איפה תקועה אם רומן היא תהיה רק לצערינו הרב מאד מאד מאד וצער המפיקים מודים בזה או לא היא פשוט לא תהיה בסאלם היינו עם ג'ון וסואפ אופרה דיג'סט רק מאשרים את הטענה שלי מזה שנים אין מרלנה אין ימי חיינו ובתקווה המפקידים (חסרי האי קיו או כל דבר אחרי מלבד כושר כתיבה) יקלטו שצריך הרבה יותר מרלנה בשביל הסדרה ובשבילי כמו השבוע היה לי ארבעה ימי מרלנה הטנגו היה שווה ברמות ומרלנה השייתה מהממת בחליפה הורודה נהנית מכל שניה .. ורוב שאר הקטעים היו מיותרים במיוחד אלה של הטינס אבל נהניתי מהקטעים של קייט לא משנה מה היא לובשת לא משנה מה היא ועשה היא תמיד תהיה פי כמה וכמה מניקול הן פשוט לא באותה קלאסה

תחשוב על זה ככה.. ../images/Emo58.gif

נכון שלא יראו את מרלנה הרבה זמן.. אבל לפחות ככה לא נראה איך הקשר בינה לבין רומן מתהדק
M&J 4 ever!!!

למעלה