היום בתפוז
9.12.04

היום בתפוז../images/Emo43.gif 9.12.04

בשעה 17:30 יגיע אדם הירש, כוכב סדרת הדרמה לנוער "ראש גדול" להתארח בפורום וב-Blog Tv Live. שרשרו שאלות עכשיו בפורום.
בשעה 20:00 נשדר את חלקו הראשון של ספיישל "מאחורי הקלעים של הפסטיגל" בהשתתפות הראל סקעת, מאיה בוסקילה, רן דנקר וכוכבים נוספים. השידור יתקיים בפורום הפסטיגל וב- Blog Tv.
ובשעה 21:00 תתקיים הבכורה העולמית לרצועה השבועית החדשה - Nova TV. Nova TV הוא פרוייקט מיוחד וחדשני אשר מאפשר לגולשים הצצה לחזרות לקראת הופעתה הגדולה של הלהקה.

אז מי באה למפגש?../images/Emo183.gif../images/Emo168.gif

יום שני, ה-13.12 בעזריאלי, בסביבות 12:00-13:00 בצהריים. שרשרו לכאן-
/

ואני משרשרת גם בשביל../images/Emo183.gif../images/Emo168.gif

מיכל (א י צ י ק ה מ ל ך), היא אצל סבא וסבתא שלה בימים אלו (
) אבל היא באה איתי.

מיטל101

New member
../images/Emo104.gif../images/Emo31.gif

כבר אמרתי לכן למה....ולמרות תחנוני התאריך לא השתנה אז...חבל

kittycatbone

New member
../images/Emo45.gif

אבל אני יגיע בסביבות 1-2 או אפילו יותר מאוחר קצת.. כי עד שאני יגיע לת"א, ואז אני מביאה את הכינור שלי לאיש שיבדוק אותו, ואז חוזרת אחרי שעה, ואז צריכה לבוא לעזריאלי....
ככה שאוליי ייקח לי קצת זמןןןןןן...
אבל אייייייין סיכוווווויייייי שאני מפספסת!!

../images/Emo31.gif../images/Emo7.gif

אני לא אספיק להגיע...בדיוק ב-11 יש לי מחוייבות אישית...

kittycatbone

New member
לא לא לא לא לא לא לא!../images/Emo10.gif

אני לא מסכימה לזה
אי אפשר שכל כך הרבה לא יבואו!!
מיכל
תגידי לי ועכשיו למה את לא יכולה לבוא
וקארין!! לא הבנתי מה הקשר לזה שיש לך מחוייבות אישית לבין המפגש
חחח
פליזזזזזזזזזזזז אני רוצה שתבואווווווווווווו!!

אההה...

הקשר הוא שאני צריכה לעשות מחוייבות אישית לפחות שעתיים ועד שאני סופסוף מתחילה..בעע כולם התחילו כבר חוץ מאיתנו,אלה שעושים ת'מחוייבות במשמשר האזרחי...הקטע הוא שאני לא יודעת עד מתי אני אעשה את המחוייבות האישית,אולי אפילו יותר משעתיים,אז אם אני רוצה להגיע בזמן למפגש אני צריכה לצאת ב-11-12 ככה ואני לא אספיק מהסיבה הפשוטה שאני אהיה במחוייבות אישית..
...אקיצר,כמו שזה נראה עכשיו אני לא באה למפגש..

kittycatbone

New member
אזז...

בואי בכל זאת
באיזה 1-2!! בכלל.. אם חושבים על זה, אם את יוצאת ב-2 אז את מגיעה לשם אחרי איזה שעה וחצי אם אני לא טועה, כלומר בשלוש וחצי. ואני אישית, מתכוונת להישאר שם עד איזה שש-שבע. ככה שגם אם לא תהיי בשעתיים הראשונות לפחות תבואי וזה הכי חשובבבבבבבב!!!!!!!
נ.ב. אני גם חייבת לעשות כבר את המחוייבות אישית
אבל הדבר היחיד שאני רוצה/יכולה (מבחינה נפשית
) לעשות זה להיות בצער-בעלי-חיים. והכי קרוב זה בחיפה.. ככה שאין לי ממש איך להגיע בקביעות כי זה רחוק ואין סיכוי שההורים שלי יסיעו אותי איזה כמה חודשים ברציפות לחיפה כל יום שבת בשביל זה..

אההה...

כבר אמרתי שהכל יכול לקרות לי אז יכול להיות שזה מה שאני באמת אעשה...נראה איך המחוייבות האישית תסתדר ומתי אני אסיים אותה ואני ממש אשתדל להגיע...ובקשר למחוייבות האישית,את באמת חייבת!!תמצאי לך סידור..!אין בלי זה תעודת בגרות....בעעעע זה לפעמים ממש מעצבן אותי..
...הם כאילו מכריחים אותנו להתנדב אחרת אין תעודת בגרות!...דבר מאוד מאוד לא נכון ולא נבון לדעתי...

קארין את חייבת לבוא../images/Emo183.gif../images/Emo168.gif

כולנו נהיה שם עד מאוחר!!! גם אם תבואי ב-3-4 נהיה שם עדיין!! פליייז תבואי...

../images/Emo39.gif ../images/Emo4.gif

ההורים שלי החליטו לקבוע טיול בלי שאני אדע...ואח"כ יש לנו גם מפגש משפחתי כזה...בבבעעעע

../images/Emo39.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif

בנוסף הכלבה המסכנה שלי עברה עיקור וצריך להשאר איתה כדי שלא תפתח את התפרים שלה

../images/Emo39.gif תודה../images/Emo9.gif../images/Emo24.gif

היא כבר נראית יותר טוב
מאשר הבוקר...ההשפעה של ההרדמה כמעט נגמרת....רק שהיא צריכה עזרה בלעלות על הספה...מסכנה
וגם צריך להשגיח עליה שלא תפתח לעצמה את התפרים..

למעלה