היום בתפוז
9.12.04

היום בתפוז../images/Emo43.gif 9.12.04

בשעה 17:30 יגיע אדם הירש, כוכב סדרת הדרמה לנוער "ראש גדול" להתארח בפורום וב-Blog Tv Live. שרשרו שאלות עכשיו בפורום.
בשעה 20:00 נשדר את חלקו הראשון של ספיישל "מאחורי הקלעים של הפסטיגל" בהשתתפות הראל סקעת, מאיה בוסקילה, רן דנקר וכוכבים נוספים. השידור יתקיים בפורום הפסטיגל וב- Blog Tv.
ובשעה 21:00 תתקיים הבכורה העולמית לרצועה השבועית החדשה - Nova TV. Nova TV הוא פרוייקט מיוחד וחדשני אשר מאפשר לגולשים הצצה לחזרות לקראת הופעתה הגדולה של הלהקה.

airgirl

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
וואי זה היה קורע!! אני בריצפה!!

airgirl

New member
שלחנו הודעה באותה דקה!

טלפתיה בין נשים נשואות
יאיי לנו!

Shiri from the block

Active member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif קוסמת... שומרת הראש של הפורום... איזה עוד שמות תמציאי לי../images/Emo35.gif../images/Emo6.gif

backstreet n1

New member
אממ....אממ....שירן ה..ה...ה..

אין לי
אוווווו יש לי!!! שירן החולה על התחת של בריטני ספירס!! אבל זה לא מקורי

Shiri from the block

Active member
../images/Emo2.gif אבל למה רק על התחת../images/Emo35.gif../images/Emo10.gif אני חולה על כל הגוף שלה../images/Emo10.gif../images/Emo99.gif

backstreet n1

New member
חחחחחחחחח../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אז... שירן שחולה על כל הגוף של בריטני

backstreet n1

New member
../images/Emo32.gif אכן כן...../images/Emo3.gif

אוקיי מהשיעמום הרב שגורר אותי בימים אלה, פתחתי שירשור אוף=טופיק...חחחח
אוקיי שמעו ספרו על התכוניות שלכם בחופש!!!! לי אין משו מעניין, בעצם..אין לי כלום!!!!! חחח

Miss Kitty

New member
תוכניות לחופש? ../images/Emo3.gif

איזה חופש, איזה???
אני צריכה ללכת לבצפר, ללמוד בקורס מטומטם של אזרחות..
אה, ואני גם צריכה ללכת כמה פעמים לת"א, טוב- יפו יותר נכון, בשביל לעשות עבודה בתקשורת.
ו..ארממ.. חוץ מזה, אין לי תיכנונים מיוחדים..
איזו עלובה

Shiri from the block

Active member
אמממ לי אין שום תוכניות מעניינות ממש.. סתם להיפגש עם חברות ולראות סרטים, וזהו בעיקרון..../images/Emo3.gif

sivanick

New member
שני איזו עבודה את צריכה לעשות

בתקשורת? כי גמאני לומדת תקשורת ואני צריכה לעשות פרוייקט רדיו כאילו להקליט תוכנית רדיו של 45 דקות בערך..גם לך יש אותה עבודה? או עבודה אחרת?

Miss Kitty

New member
יש לי משהו אחר..

אנחנו צריכים לצלם כתבה של 10, 15 דקות, על מה שבא לנו.. אז אני והקבוצה שלי בחרנו את בית דרור, שזה מעין בית מחסה להומואים, לסביות, בי וטראנג'סטרים שעזבו או נזרקו את הבית..

backstreet n1

New member
ואי איזה מעניין...

אני לומדת עכשיו גם תקשורת וביב' אני צריכה לעשות את העבודה הזאת... פשש אחלה מקום בחרת

למעלה