היום בתפוז
9.12.04

ofirshw

New member
מוסיקה מתקדמת בירושלים 8.12!

גם לירושלים אנחנו מגיעים, כולכם מוזמנים! לאחר עונה ראשונה מוצלחת ביותר, העונה השניה של סדרת המוסיקה המתקדמת Underground Progress Session בעיצומה! 5 ערבים בכל הארץ שכולם על טהרת הג'אז, פיוז'ן, פרוג-רוק, אוונגארד ועוד. בכל אחד מדפי המופעים קישור לקופון הנחה. מומלץ להדפיסו ולהביאו למופע! אתר הסדרה: www.progsession.cjb.net המופע הקרוב: יום ד' 08.12.2004 במועדון הסטאנגה בירושלים בשעה 21:00. מופיעים: * TRESSPASS * מוסיקה פיקטה * יובל רון ואזרחי העתיד * פרטים מלאים, קטעים להורדה, וקופוני הנחה - כל אלו ועוד באתר הסדרה. * מומלץ להרשם דרך האתר לרשימת התפוצה ע"מ לקבל מידע על אירועי מוסיקה מתקדמת בהפקתינו! * אתר הסדרה: www.progsession.cjb.net

אוהו! זו ההוכחה לכך שירושלים זה לא

חור... מקווה שיתאפשר לי לבוא לראות. אתה הקלידן מן הסתם???

ofirshw

New member
קטונתי מלהעיד על היותה של ירושליים

לא חור; נותר לי להתגאות בזה שהסדרה שלנו מגיעה לכל חור..
אני הקלידן, אכן; לא ממליץ לפספס
, ויש לי מידע מודיעיני שאומר מדוע..

ofirshw

New member
כן ../images/Emo13.gif

כזה שרק מי שיגיע יבין כמה גדול האירוע (או בכלל סדרת האירועים הזאת).

ofirshw

New member
בשעה 01:30 האירוע הסתיים כבר

היה נפלא, ההפסד כולו שלך..

היום בתפוז../images/Emo43.gif 9.12.04

בשעה 17:30 יגיע אדם הירש, כוכב סדרת הדרמה לנוער "ראש גדול" להתארח בפורום וב-Blog Tv Live. שרשרו שאלות עכשיו בפורום.
בשעה 20:00 נשדר את חלקו הראשון של ספיישל "מאחורי הקלעים של הפסטיגל" בהשתתפות הראל סקעת, מאיה בוסקילה, רן דנקר וכוכבים נוספים. השידור יתקיים בפורום הפסטיגל וב- Blog Tv.
ובשעה 21:00 תתקיים הבכורה העולמית לרצועה השבועית החדשה - Nova TV. Nova TV הוא פרוייקט מיוחד וחדשני אשר מאפשר לגולשים הצצה לחזרות לקראת הופעתה הגדולה של הלהקה.

../images/Emo41.gifפורומים חדשים בתפוז אנשים../images/Emo41.gif

הבמה שלכם לדיונים - פורום סרבנות בעד ונגד
רוצים לנפוש בארץ? פורום צימרים ונופש בישראל
הפורום הרשמי להרכב הרוק הישראלי להקת nova
אוהבים לרקוד? פורום משחקי ריקוד -IDDR במיוחד בשבילכם
הפורום הרשמי של תוכנית המערכונים החדשה - קצרים
עכשיו יש מקום לדבר על פרסומות באינטרנט פורום אינטרנט שיווק ופרסום כמו כן, אתם מוזמנים להתעדכן באירועים ובאירוחים שיתקיימו בתפוז אנשים בשבוע הקרוב: http://www.tapuz.co.il/forums/main/eventsAll.asp
המשך גלישה נעימה בתפוז אנשים

חג אורים שמח! ../images/Emo137.gif../images/Emo138.gif

חג החנוכה בעיצומו ואנחנו מציעים לכם מגוון פעילויות באתר לקראת החג:
עמוד מיוחד של הפרוייקט המקסים של פורום אמנות בעוגות כבר באויר- ובו תוכלו לראות כיצד הכינו בפורום עוגות מעוצבות שנשלחו לחיילים שנשארו חג בבסיסים, ואולי תוכלו גם ללמוד עוד משהו.
כדאי מאד להכנס לראות את הברכה המזמרת לחנוכה שהכנו לכם, יחד עם שירי מימון, מלי לוי, הראל סקעת, אורנה ומשה דץ, יונתן רוזן, מיכל אמדורסקי, עופר שכטר, אסי עזר, רוני סופרסטאר והראל מויאל, ששרים במיוחד בשבילכם חג שמח.
ואם נשאר לכם עוד קצת זמן אז נראה אתכם פותרים את החידה היומית שלנו במשחק "חפש את המטמון" שהתחיל אתמול וימשך במהלך החג! חג אורים שמח!

סוףסוף, הגיע הזמן, איטס אבאוט טיים,

יום ראשון אני מתחילה לעבוד עם שתי הידיים
.

+שאלה....../images/Emo136.gif

רשום לי בספר, בכל שיר, שביד השמאלית יש מפתח פה [אני יודעת אותו אגב..], האם בתור מתחילה, מתחילים לנגן בשתי הידיים שביד ימין יש מפתח סול וביד שמאל מפתח פה?

למעלה