היום בתפוז
27.12.04

היום בתפוז../images/Emo43.gif 27.12.04

היום ב-17:00 נארח בפורום החברה להגנת הטבע בת"א, את ניר פפאי, רכז החופים של החברה להגנת הטבע בת"א. השאירו שאלות בפורום.
היום ב-19:30 נחום היימן יתארח בפורום מוזיקה עברית חדשה וישנה ויענה לשאלותיכם.
עמרי אפק, הוא שחקן הכדורגל שיתארח הערב ב-20:15 ברצועת הספורט השבועית של blogtv ואתר "ספורט 5". שרשור שאלות בפורום כדורגל.

DUNKB 8

New member
נצל"ש: נוביצקי + הווארד עבור גארנט

הייתם עושים טרייד שכזה עם הייתם GM של דאלאס ? זה יותיר חמישיה אפשרית של: טרי,סטקהאוס,פינלי,KG,ודמפיר יחד עם ספסל שכולל את האריס,מרקיז,ו-בות'. לדעתי קבוצה לאליפות . סתם שאלה שמסקרנת אותי...

igurman

New member
לא ..

מבחינתי נוביצקי עדיף מגארנט, לדאלאס. ועוד + הווארד?

z dead

New member
אממ..

לו נאש היה נשאר בדאלאס אז טרייד כזה בהחלט טוב לשני הצדדים,לדאלאס קצת יותר פשוט בגלל העובדה שאין לדאלאס שחקן פנים ששווה משו..וKG הוא שחקן פנים שיכול גם לצאת החוצה וגם לתת הגנה אדירה. אבל בלי נאש שמריץ התקפות ובלי נוביצקי שקובר שלשות וקולע מחצי מרחק האיום ההתקפי יורד ברמות. עם כל הכבוד לגארנט..נוביצקי שחקן התקפה טוב ומגוון יותר.. מצד שני זה בעצם לא ממש שווה למיניסוטה..יש להם את וולי..הם יביאו את נוביצקי שיהיה במשבצת שלו..מה הם ירוויחו מזה?

z dead

New member
אני שמח שאני משעשע אותך

בטח חשבת שאני מתכוון לעובדה שוולי משחק באותה העמדה של נוביצקי.. אני דברתי על היכולות האישיות שכל אחד מהם מביא לקבוצה שזה בעיקר קליעה ומשחק אינטליגנטי.. אבל מה שחשוב זה שאתה מחייך,יש לך חיוך מקסים נשמה.

capsl0ck

New member
גם יהוא אורלנד קלעי

אז הוא גם באותה עמדה? יחי ההבדל הקטן בין יכולת הקליעה של נוביצקי לבין זו של וולי.

z dead

New member
חבל שאתה לא יודע לקרוא..

אמרתי שהם לא באותה עמדה... אבל מבחינת תכונות הם מביאים דברים דומים לקבוצה שלהם.. באיזו כיתה מתרגלים את הבנת הנקרא? כי נראה לי שהברזת הרבה באותה שנה..

capsl0ck

New member
אני קורא בסדר גמור

"יש להם את וולי..הם יביאו את נוביצקי שיהיה במשבצת שלו..מה הם ירוויחו מזה?" לא ידעתי שההבדל בין עמדה למשבצת כל כך גדול... אולי גם בשיעור הזה לא הייתי.

z dead

New member
אחרי שהסברתי את עצמי פעמיים

היית אמור להבין שלא דברתי על אותה עמדה..אבל בסדר..תהנה.

capsl0ck

New member
הבנתי

מה לעשות, שכותבים דברים לא ברורים מדי פעם צריך להסביר.

Shaolin Kid

New member
לא הייתי עושה טרייד

לא הייתי עושה טרייד נוביצקי הוא סתם גבוה,אין לו יתרון או משהו כלומר הוא עוד שחקן בגלל זה הוא בדאלאס ולא בלייקרס או קבוצה גדולה יותר אצלי דלאס נחשבים כסתם קבוצה,כלומר יש שחקנים אין אימפריה!

DUNKB 8

New member
ואם משנים זאת ל-: נוביצקי+האוורד+

מרקיז עבור וואלי וגארנט ? הייתם מסכימים ?

igurman

New member
אולי

כי אני רואה את נוביצקי חלק בלתי נפרד מדאלאס, הוא עושה כמעט הכל. הוא קלעי, הוא גבוה, הוא חזק מתחת לסל, הוא הכל. ומבחינתי אין שחקן בעמדה שלו בNBA שמתאים להחליף אותו בדאלאס. אבל וואלי וגארנט זה מעין השלמה של נוביצקי +, גארנט הגנה + מתחת לסל, וזורביאק קלעי מצוין. אני חושב שאני הייתי לוקח את הטרייד.

dannylior1

New member
לא , לא , לא...

דאלאס במצב רע? הקבוצה לא מתפקדת שהם צריכים לעשות טרייד על הסגל המוביל שלהם? נובצקי הופך לאט לאט לסמל של דאלאס בדור הנוכחי. צריכות להיות בעיות גדולות מאוד בקבוצה כדי שהיא "תבגוד" בסמל שלה. יש דברים שהם מעבר לשיקול ה"קר" של ננצח יותר משחקים או לא. דאלאס צריכים למצוא דרך להשאיר את הבסיס שלה ולחזק אותו.

למעלה