היום בתפוז
- 22.11.04

TauraMan

New member
חתיכת זונה!../images/Emo20.gif../images/Emo23.gif

הילה! תעשי לי שיעורים פרטיים!!

charliebr

New member
חחחח רק ממני את רוצה שיעור פרטי...

4 יחידות בקושי
וזה לא כאילו אני יודעת את החומר ניחשתי ... חחחחחחחח *שונאת אנשים גאונים* (*אהמ*דורון*אהמ*) סתם סתםםם מי לאב יו

charliebr

New member
כל הכבוד! חח נותנים לכם דפים!!!

בבצפר אצלנו, אין תקציב להביא דפים למבחנים, אין תקציב בכלל לשכפל דפים. אבל מה?! יש לנו כדים ענקיים וטונה עצים בבצפר.... בצפר הזוי

../images/Emo94.gifכנ"ל

אחרי הונדליזם שעשו וכל הגראפיטי היה תקציב לצבוע הכל ולכדי ענק חדשים - כי שברו אותם. [כל זה היה שבוע שעבר אם אני לא טועה] אבל אין תקציב לדפים!
פפפ ~בצפר הארלם וונאבי~

charliebr

New member
חחח זה עוד לא קרה השנה...

חחח שתביני שאני יוצאת ל4 (כן כן ארבעה) טיולים השנה ואין לנו תקציב לשכפל דפים.... בצפר לאומנויות.... לכי תביני...

stinkerbell

New member
לא לצחוק על ביצפר לאומנויות ../images/Emo11.gif

או שאני אגיד אותך ליעקובסון השבלולי מוהאהאהאהאהא

lions queen

New member
../images/Emo187.gifסחטיין.. קיבלתי ככה בבגרות..

הכי מעצבן.. חחח יפה לך.. קבלי ח"ח... גם על הדפים.. =], שאגב, הילה, גם אצלנו אין דפים.. יש רק מליון עצים ועדניות.. פפ בצפר מפגרררר

אני....קקע!

סתם ישבנו ועשינו ת'חרא הזה כל היום ובכלל לא קיבלנו ולא נקבל תוצאות...הו וול...לפחות זה לא יחשב בתעודה...
המורים אימו עלינו...חחחחחחח עשית מבחני הדסה? בהכל אני מעל הממוצא שם...אז כנראה שלא קשה לעבור את הממוצא...חחחחחחח

MorH

New member
אשכרה המורים האלה לא חשוב להם

הציון שלנו ! נרא לי חשוב להם רק מה יגידו על הביה"ס העיקר תקעו אותו 410 שעות בלי הגזמה מול המחשב לתרגל שאלות עוד ועוד ...

../images/Emo94.gifלמישהו יש את הטלפון של חנה?

החנות נמצאת במגשימים, נכון?
אז בבקשה זה קצת דחוף.... אם למישהו יש והוא מוכן לשלוח לי באייסי או במסרים אני אעריך את זה
תודה

למעלה