היום בתפוז אנשים

היום בתפוז אנשים ../images/Emo96.gif

היום בשעה 13:00 תתארח בפורום להיות הורים נורית אטנר הנמצאת במסע רוחני ארוך, במהלכו היא למדה ועדיין לומדת נושאים שונים הקשורים במיסטיקה ובמודעות עצמית. נורית תענה על שאלותיכם בכל הקשור לרוחניות ולמיסטיקה
בשעה 20:30 יגיע הרצל כחלון, המטפל המשפחתי מזמן הורים להתארח בפורום הורים לילדים ביסודי שרשור השאלות כבר נפתח ואתם מוזמנים http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=310&msgid=53688887
אילנה ויבל, יועצת ארגונית ומאמנת אישית, תתארח בפורום עבודה ועסקים מהבית הערב ב-20:00 ותענה לשאלות הגולשים. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/communityEvent.asp?id=33048
הערב, מיד לאחר סיום התוכנית "סוף הדרך 2", יתארחו המודחים הטריים בבלוג TV. ניתן לשרשר שאלות כבר מעכשיו להעלות שאלות בפורום.

Britney & Kevin 102../images/Emo58.gif

היה פרק נחמד.... התוכנית השתפרה בהרבה
היה קורע לראות איך בריטני מתה מפחד בטיסה חחח איך היא החזיקה לפלישה ולקווין את היד כל הטיסה ופלישה מסתלבטת עליה חחח היה קורעע.... עלאק "אני לא רואה את הקרקע" יוו זה קרע אותיי חחח כמה סקס היא עושה...
עוד לחשוב שהיא התביישה פעם לומר שהיא לא בתולה.. מעניין לראות את הפרק הבא כשהיא אומרת לקווין שהיא אוהבת אותו... ומעניין על מה היא התרגזה כ"כ ואם זה קשור... ואני מת שהם יחזרו לקליפורניה.. אני שונא את אירופההה

maya567

New member
../images/Emo58.gif 102

התוכנית הזו מראה עד כמי בריטני ילדה קטנה. די עצוב שכל החברים שלה הם אנשים שעובדים אצלה... מקווה בשבילה שזה ישתנה כשהיא תחזור לארה"ב, ונראה שיש להם חברים שהיא לא משלמת להם משכורת. מצחיק אותי שכל פעם כשהיא נלחצת המבטא הדרומי שלה נעשה כבד וכבד יותר (לדוגמא - במטוס). וחוץ מזה - קווין מעפן. והוא איתה רק בשביל הכסף

QAF Fan Block

New member
../images/Emo58.gif

באמת פרק הרבה יותר טוב מהראשון... אחרי הפרק הראשון החלטתי לתת לסדרה הזאת עוד הזדמנות אחת ועכשיו נתפסתי.........:) זה היה ממש מצחיק.....כל הקטע בטיסה, שהשומר של באיטני ישב על קווין..... אבל יש דברים שחוזרים על עצמם מהפרק הראשון.. שבריטני יושבת ומדברת לבד למצלמה, היא בהיריון שם?? ונכון קווין נראה כל כך שמן בצילומים שהם מדברים ביחד מאיך שהוא נראה בהתחלה?? אחלה פרק

QAF Fan Block

New member
Britney & Kevin 103

פרק משעמם, גרוע ביותר! אם עוד לא ראיתם אל תורידו מילה שלי! הפרק הבא נראה מעולה....לפי הפרומו-> מומלץ

Dawn12

New member
../images/Emo32.gif קריאה לעזרה מפורום צח"מ

אהלן אנשים, אני שחר, מנהל פורום "צעירים חסרי מנוח" בתפוז. אני פונה אליכם בבקשה מהלב ובניסיון להשפיע על מנהלי התוכן של ערוץ HOT3, אשר שוב מזלזלים בצופים הנאמנים שלהם מסיבות לא ברורות. לאחרונה נתבשרנו שהערוץ מתכוון להוציא את הסדרה "צעירים חסרי מנוח" לחופשה בת ארבעה חודשים, אשר כלל לא ברור אם תשוב ממנה. "צעירים חסרי מנוח" היא הסדרה הותיקה ביותר שמשודרת כיום בישראל (עלתה לאוויר בשנת 1990) ונחשבת לאחת הפופולריות ביותר ב-HOT3. גם אם הז'אנר והסדרה אינם קולעים לטעמכם האישי, אני בטוח שכל אחד מכם מכיר מישהו שצופה בה מדי ערב ב-19:00 כבר שנים ארוכות. זו כנראה לא העצומה הראשונה שאתם פוגשים, וודאי שלא האחרונה. גופי השידור בארץ מתעללים שוב ושוב בצופים ומישהו חייב לשים לזה סוף. כולנו נפגענו כתוצאה ממשחקי מו"מ עם חברות הפצה, הקפאת סדרות, שידור לא רציף, הזזת שעות שידור ועוד אינספור "המצאות ישראליות" שכאלה. זה לא ייגמר אם ניתן לזה לעבור בשקט. כגולשים בתפוז המכירים את המאבקים האלו, ואולי אפילו השתתפו והובילו לא מעט מהם, אני פונה אליכם בבקשה להיכנס אל הפורום שלנו ולהצטרף למאבק. כל תגובה שלכם בסגנון: "מצטרפים למאבק להחזרת צח"מ למסך" או "החזירו את צח"מ" יכולה לעזור לנו לשמור על הסדרה שאנחנו אוהבים. מיותר לציין שחברי פורום צח"מ יעמדו לרשותכם בכל מאבק או בקשה שלכם בעתיד (בתקווה שזה יהיה המאבק האחרון) תודה מראש.
העצומה להחזרת "צעירים חסרי מנוח" – http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=878&msgid=53695476

adi007

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

מורידים את צעירים חסרי מנוח?? זה כבר שנים משודר! ד"א נראה לי ימי חיינו יותר ותיקה.. בכל מקרה, השתתפתי :)

ימי חיינו יותר ותיקה

היא התחילה בשנת 65, וצח"מ ב-73... למה אני יודע את הדברים האלה? אלוהים יודע...

adi007

New member
../images/Emo6.gif

ימי חיינו כבר 40 שנה משודרת וכ"כ התדרדרה... :\ אבל התכוונתי ותיקה שהיא משודרת בישראל, יכול להיות גם וגם..

RedDevil16

New member
סבא שלי אהב את זה...

אבל אז נמאס לו. ככה שלא, באמת לא אכפת לי אם יורידו את צח"מ, בח"ל או מב"ר. מצידי שיבטלו את הסדרה ויזרקו את השחקנים לים. לא יגרום לתזוזה בביצה הימנית שלי.

maya567

New member
סבתא שלי רואה את זה.

אמא שלי רואה היפים והאמיצים.

למעלה