היום בתפוז אנשים

עזורא

New member
חסר פה חבר מאנגליה.../images/Emo150.gif

שבוע טוב ומבורך לכולנו זה זמן שאנו לא שומעים ממתי ראאב מאנגליה אולי למישהו יש את הטלפון שלו? הוא לא עונה לי במסינג'ר או באימל אני דואג מצבו לאחרונה לא היה כל כך ברור. כולי תיקווה לבשורות טובות עזרא הסופר עכו

היום בתפוז אנשים ../images/Emo96.gif

היום בשעה 13:00 תתארח בפורום להיות הורים נורית אטנר הנמצאת במסע רוחני ארוך, במהלכו היא למדה ועדיין לומדת נושאים שונים הקשורים במיסטיקה ובמודעות עצמית. נורית תענה על שאלותיכם בכל הקשור לרוחניות ולמיסטיקה
בשעה 20:30 יגיע הרצל כחלון, המטפל המשפחתי מזמן הורים להתארח בפורום הורים לילדים ביסודי שרשור השאלות כבר נפתח ואתם מוזמנים http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=310&msgid=53688887
אילנה ויבל, יועצת ארגונית ומאמנת אישית, תתארח בפורום עבודה ועסקים מהבית הערב ב-20:00 ותענה לשאלות הגולשים. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/communityEvent.asp?id=33048
הערב, מיד לאחר סיום התוכנית "סוף הדרך 2", יתארחו המודחים הטריים בבלוג TV. ניתן לשרשר שאלות כבר מעכשיו להעלות שאלות בפורום.

kor30

New member
לחברים המודאגים

לגבי מצבו של מתי הוא לא יוצר קשר מאחר והוא נמצא בחופשה פרטית עד לעוד שבועיים בערך

שינוי

שלום לכל החברים החלטתי לעבור מהכינוי שהיה לי kor30 לשמי האמיתי כמו רוב חברי הפורום נראה לי יותר מכובד

אני בינתיים משאיר את הניק שלי...

כמו שהוא, לפחות עד שספרי יצא לאור, אחר כך אחליט...

עזורא מתי אושפז לצורך טיפול

מדובר על אשפוז לצורך טיפול מונע, לא אקוטי. עומר

עזורא

New member
../images/Emo150.gifעומר יעבץ עו"ד איש יקר וטוב|ש

ראשית בסגנון( עאזם עאזם) מודה מודה לך על האימל ששלחת לי לפני עשר דקות הוא כבר הודפס . לגבי מתי ראבב ממש לא יודע מתי הוא הוא אושפז נאמר פה בפורום שהוא יחזור בערך בעוד שבועיים שהוא יצא לחופשה .לצערי אין לי את הטלפון שלו אחרת הייתי יוצר קשר לבדוק מה קורה איתו. עם מתי ראבב כמובן . ושוב תודה עזורא

עזורא

New member
לעומר../images/Emo150.gif

רק בעברית יש מילים שמרכיבות את אותה מילה אך בשינוי משמעות . אתה כתבת שמתי ראבב אושפז ואני חשבתי מתי אושפז כשאלת זמן . או אז לאחר עיון שני הבנתי שהוא מאושפז.אם יש לך קשר איתו מסור לו שלום ממני . עזורא

אישפוז

לעו"ד עומר יעבץ אים הינך מצליח ליצור קשר עים מתי מסור לו החלמה מהירה

למעלה