היום בתפוז אנשים

היום בתפוז אנשים ../images/Emo91.gif

היום ב-21:30, מיד לאחר שידור התוכנית "ספיישל מסך הזהב" בערוץ E! בהנחיית גלית גוטמן, תגיע גלית להתארח בפורום ערוץ E ותענה לשאלותיכם. אפשר להכניס כבר עכשיו שאלות לפורום.
בפורום משחקי השכונה מתארח היום ב-18:00 רונן זוהר, סמנכ"ל השיווק של גלידות שטראוס, שישבור את כל המיתוסים לגבי הממתיק הרשמי של החורף: הקרמבו. כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול אתם יכולים לשאול כבר עכשיו בפורום.
היום ב-20:00 פורום כלבים מארח את מאלף הכלבים המקצועי יוסי סמואל שיענה לשאלותיכם ואיך אפשר בלי ה-
הערב ב-18:30 פורום ערוץ YTV מארח את ירון כפכפי, המורה שמלמד את החבר'ה של פרוייקט Y מה זה להיות כוכבים על אמת. אילו סודות הוא יגלה לנו? כל זאת ועוד בצ'ט של פורום YTV
תפוז אנשים מחלקים לכם כרטיסים זוגיים להקרנת הבכורה של הסרט in america. דרמה מרגשת של הבמאי ג'ים שרידן, מי שעשה גם את "בשם האב" ו"כף רגלי השמאלית". כל מה שצריך לעשות הוא להכנס לאתר של In America, לענות על שתי שאלות ולזכות, אז... קדימה!
 

עינת

New member
אפשר להזמין אתכם?

ההורים מנג´סים? הילדים מעצבנים? קשה לראות מי צודק? לא יודעים איך להגיב? בטח זה קורה במשפחות הכי טובות פורום הורים וילדים מקטרים הוא המקום!!! כאן תוכלו להציץ לעולמם המתוסבך של ילדיכם, כאן תוכלו להבין למה הורים חייבים להיות עלוקות. כאן נוכל כולנו יחד לנסות להבין למה אנו מתנהגים כמו שאנחנו מתנהגים... כאן ננסה להגיע להדברות בין העולמות ואתם יודעים מה? נראה לנו שנצליח... מי אנחנו? עינת - ילדה (של אמא ואבא שלה) , אמא לשלושה (11,18,21 ) ובסך הכל כללי בן אדם רותם - תלמידת תיכון, ילדה לאמא ואבא ובסך הכל נערה מתבגרת
 
למעלה