היום בתפוז אנשים

היום בתפוז אנשים ../images/Emo43.gif../images/Emo165.gif

הערב ב-21:00 מגיע יובל אברמוביץ', הלא הוא רועי מ"השיר שלנו", יבוא להתארח בפורום הסדרה ולענות לשאלותיכם LIVE ב- blogtv
פורום להקת "דה קולינג" מחפש לוגו לפורום לקראת הקאמבק של הלהקה. הכניסו את הצעתכם בגלריית הפורום ואולי תזכו בחולצת תפוז אנשים.
המשחק הוירטואלי של פורום סדרות מציאות עומד להתחיל והפורום מחפש את הגולשים שמעוניינים להשתתף בקרב על התואר "המומחה הנולד". לפרטים נוספים.

alinali

New member
אנשים..זכיתי בדי וי די של ארץ נהדרת

איזה שולט..זכיתי במבצע שהיה בקשת.. למרות שכבר יש לי את הדי וי די {קנו לי ליומולדת} אבל עדיין זה מגניב..

PopPy

New member
תתחדשי!

ואני מקווה שאת תמיד יודעת מה את יכולה לעשות אם יש לך DVD אחד מיותר.. לא זכינו השנה בפרס הפורום הנבחר כמו בשנה שעברה, אבל אני עדיין תמיד שמחה לקבל קצת.. הממ.. צ'ופרים על מילוי תפקידי..

לוּבּה

New member
או למשל..

לא יודעת.. סתם דוגמא... נגיד.. מנהלת פורום אלי ומריאנו... פחע! מאיפה בא לי דווקא הפורום הזה?

BarB3

New member
יאאאאאא

אני אף פעם לא זכיתי בכלום חחחחחח גם חברה שלי האמיתי קיבלה- זה מגניב! :)3 אבל היה מזה מבאס!! טוב שלא חמש דקות של פספוסים- המאוחרי הקלעים זה מה ששודר בערוץ 2 וכל השאר זה קטעים נבחרים... /: אבל איזה האאאאאאאמוד פרידי בפספוסים נכון??

alinali

New member
תודה..

גם אני אף פעם לא זכיתי במשהו..זאת הפעם הראשונה בחיים שלי! מגניב לאללה.. וואי..אני מתה מעייפות..יש מחר מבחן בלשון על כלללללל החומר לבגרות..בעע ואתמול הייתה לנו פגישה בביה"ס עד מה זה מאוחר עם כל המשלחת לפולין..מישהו מפה נוסע לפולין השנה?

מלאכית16

New member
וואו...../images/Emo110.gif|קר|

זה אומר שסוף סוף נגמר המבצע הזה... מזלט
מעניין מתי תיגמר תחרות התחפושות שלהם

למעלה