היום בתפוז אנשים

imri2

New member
מה אתם חושבים על הקול של ליאם?

אני חושב שהוא לא טוב (עד בי היר נאו היה בסדר אחכ רע) והיה עדיף את נואל כסולן. או להביא סולן. בהופעות ששמעתי אותו זה עוד יותר גרוע.
 

RoySupernova

New member
אממ..

תראו, ברור שלנואל יש קול הרבה יותר טוב ושהקול שלו תמיד נשאר אותו דבר, תמיד נשאר טוב.. אבל אין על הקול של ליאם, אואזיס רק עם נואל לא הייתה אותו דבר, יש כל כך הרבה שירים שבלי הקול של ליאם פשוט לא היו אותו דבר וזה הקסם שלהם.. יש שירים שמתאימים לליאם ויש לנואל והם יודעים לשלב את זה די טוב.. ברור שאצל ליאם לעומת נואל הקול די התדרדר במשך השנים והיום בהופעות הוא כמעט תמיד ממש גרוע.. אבל הבנתי שהוא התחיל ללכת לאיזה יועצת לפיתוח קול ובהופעות האחרונות של אואזיס הוא שר לא רע.. בקיצור בסה"כ אני חושב שאי אפשר בלי אחד מהם.
 

oasisssss

New member
אני מסכימה עם רויסופרנובה.

באמת בסיבוב הופעות האחרון הוא נשמע ממש טוב יחסית וגם באלבום יחסתי לHC
 

WonderwallX

New member
לדעתי הקול של ליאם ממש מיוחד

אבל קשה לי שלא להסכים עם RoySupernova ו-oasisssss. משנת 2000 הקול של ליאם ממש ממש התדרדר אבל עכשיו הוא ממש השתפר לטובה. הצרידות הזאת שלו זה מה שיפה באלבומים לא יודע אם ממש שמים לב אבל בהופעות ממש שמים לב לצרידות היפה הזאת ( אם ככה אפשר להגדיר את זה) כמו למשל בהופעה ב Glastonbur מ2004, זאת אחת ההופעות שאיכות הקול של ליאם היא מהנמוכה שבנמוכות שאני שמעתי לפחות, אבל עדיין הוא משתמש באפקט הטבעי הזה שלו של צרידות בצורה ממש יפה מה שהפך את ההופעה אחרי הכול להופעה טובה.
 

ALiCiA SpInNeT

New member
סולו ליאם

הוא באמת מייחד את הלהקה ו,מה, הכי כיף זה לשמוע אותו צווח את השירים שלהם. יש לו גם את 'הקטע הליאמי' שלו שמתאים אותו לתפקיד הסולן הראשי. :::} אולי נואל היה כותב-מלחין אחרת את השירים אם הוא היה צריך לשיר אותם בעצמו. אז לא. לא לשנות כלום. ככה טוב.
 
למעלה