היום בתפוז אנשים

garey

New member
מה אמרתי בפורום כסף מפרסומות לכולם

וואלה לפני שבועיים טענו שלא מרויחים כסף בk-1, מה טענתי אז ,עושים ועוד אייך ,הינה עוד הוכחה , עלות פירסומת כז ,לא רע 50 70 אלף דולר , ובוב סאפ חי כפול ומכופל , זו רק תחלית הדרך עם אני לא טועה , ג'רי

rvd420

New member
רק המפלצות מרוויחות כסף, לא הלוחמים

בזמן שאקבונו, בוב סאפ והונג-מן צ'וי למינהם עושים מאות אלפי דולרים לקרב או פרסומת, הלוחמים הרגילים מסתפקים בהרבה פחות. הזוכה בכל תחרות מרוויח כ50,000 דולר, וצריך לנצח 3 קרבות בערב אחד. וזה רק הזוכה, שאר המתחרים מרוויחים הרבה פחות, ואותם לא תראה בפרסומות. אז אם אתה מתאגרף\קיקבוקסר רציני ולא איזה מפלצת, הכסף הגדול הוא באיגרוף המקצועני, לא בK-1.

ננדין

New member
../images/Emo45.gifrvd420, יש לך הרבה ידע...

ללא ספק הכסף הגדול הוא עדיין באיגרוף המקצועי אבל לדעתי האישית זה מתחיל להשתנות עם עם גידול העניין בקיק בוקס... אגב, אתה יודע כמה מרוויח לוחם מואי תאי באליפות גדולה כמו לומפיני? וכמה מרוויחים בMMA על זירותיו השונות?

garey

New member
ננדין אני יכול לבדוק זאת כיום ו ב

ובאמת לפני שבועיים היה מאין דיון שהאגרוף המקצועני מרויחים יותר , אמרתי נכון אבל כיום הוא במצב של ירידה {בכבדים} אין אגדות כטייסון ועלי פרייזר ועוד שכמותם ,התאי והקיק רק בשלב החיתולים ומתחילם להרויח, שנה שעברה באליפות העולם 400.000$ וניראה השנה כמה , מעבר בפירסומות הם כבר מופיעים זה אומר דרשני , כך זה בכל תעשיה בספורט העלמי ,כשהעסק מתחיל לידפוק ולרוץ כולם חוגגים, כמה מרוויחים בתאילנד ,גם הכל תלוי ,אבל אבדוק לך ואשיב תשובה , ג'רי

rvd420

New member
במואי תאי אין לי ידע בכלל

בK-1 בתחרויות הרגילות הסכומים הם כמו שאמרתי קודם, 2-10 אלף דולר למתחרה (לפי רמת הפרסום שלו), אבל עם בונוסים לנצחונות שמגיעים עד ל50,000$ למנצח של כל תחרות. בארועים המיוחדים ובSUPERFIGHTS הסכומים של השמות הגדולים באמת מגיעים למאות אלפי דולרים, אבל שמות גדולים אין כל כך הרבה, והם חתומים על חוזים ארוכים. בPRIDE ובK-1 MMA הסכומים נעים בין עשרות אלפי דולרים למאות אלפי דולרים, עם כמה חריגים שעושים מעל מיליון דולר לקרב בודד, אבל הכוונה באמת בודד, כמו רויס גרייסי שנלחם פעם בשנה. מי שנלחם באופן סדיר חתום על חוזה למספר קרבות, כך שאולי הוא "עושה מיליונים", אבל לקרב בודד הסכומים הם נמוכים הרבה יותר. בארה"ב המצב בUFC לא הרבה יותר גרוע, השמות הגדולים כמו צ'אק לידל, ראנדי קוטור וקן שמרוק (בסדר הזה, הכסף לא נמדד לפי יכולת) עושים בין 150 ל250 אלף דולר לקרב. השמות הבינוניים עושים כמה עשרות אלפים, ושמות לא ידועים מקבלים כמה אלפים בודדים לקרב. כמעט כולם חתומים על חוזה של 3 קרבות שמבטיח בונוסים על נצחונות וסכום גדול יותר בקרב הבא, אבל מאפשר לחברה לסיים את החוזה באופן חד צדדי במקרה של הפסד. הנקודה המעניינת היא שעד כמה שאני יודע העניין בקיק בוקס לא גדל בכלל. K-1 בארה"ב זה כשלון אמיתי (לארוע האחרון בוגאס הם מכרו רק כ1,000 כרטיסים), וגם ביפן הארוע החשוב FINAL ELIMINATION הביא קהל של 32,000 צופים, שזה אולי נשמע הרבה, אבל לא מספיק כדי למלא את 50,000 המקומות בOSAKA DOME, מה שK-1 עשו בקלות בשנים קודמות.

garey

New member
rvd420 עד כמה שאני רואה והרבה

כמעט כל ארוע של הk-1 לדעתי בשנה האחרונה , הכניסו אלמנטים שמורידים מאכות הארוע , אני לא חושב שאחד כמו סאפ צריך לעלות להיתחרות שם ,או כמו הקוראני , או סומו שעלה גם הוא נגד בוניאסקי , ברגע שאתה מתחיל עם חלטורות ,אתה גומר את העסק, מעבר לזאת איגנשוב ועוד כמה עברו לחלטורות כגון לחימה חופשית ,שממש לא הקטע והתחום שלהם, פה מתחילות הבעיות המרוץ לכסף ,לכל מקום שמזמינים אותך , הדום ביפן היה מפוצץ כל הזמן ,ועם כך חבל , ג'רי

garey

New member
לצערי האגרוף בירידה הk-1בעליה לשמחת

אין מה לעשות ,אלו החיים ,על תשווה בין האגרוף המקצועני בעל עשרות השנים , לk-1 שהוא בחיתולים ,אבל ידידי כיום הוא תופש את העולם כולו ,וכשדבר תופש הכסף מגיע ,ואיתו הקהל החסויות המדיה וכל השאר , מעבר לזאת הוא מלא באקשן ,שכולם אוהבים , זה לא ענף שאין בו כלום ,יש בו הכל מיכול לכן הוא תפש....... ואלו שגרמו לו להיתפש ,ידעו את הדרך ,ובנו אותה נכון מאוד , חכה עוד שנה שנתיים ותיראה ,ראה כמה מיתאגרפים כבדים מאי תי מו הבופלו ועוד מגיעים ,לוחמי קראטה ומה לא , לאט לאט גם הכסף "הגדול " יגיע גם הוא , ג'רי

rvd420

New member
כמו שאמרתי בתגובה למעלה, K-1 בירידה

K-1 בארה"ב זה כשלון אמיתי (לארוע האחרון בוגאס הם מכרו רק כ1,000 כרטיסים), וגם ביפן הארוע החשוב FINAL ELIMINATION הביא קהל של 32,000 צופים, שזה אולי נשמע הרבה, אבל לא מספיק כדי למלא את 50,000 המקומות בOSAKA DOME, מה שK-1 עשו בקלות בשנים קודמות. נראה לי שפשוט כמה אנשים פה "גילו" את הK-1 רק לאחרונה, ולכן נראה להם שהפריחה הגדולה של הספורט עדיין קיימת. שמות כמו בות'ה ובאטרבין הם לא בדיוק סימן שהמתאגרפים הטובים בעולם רוצים לבוא לK-1, וגם הם הגיעו לפני כמה שנים.

למעלה