היום בערב הפרק האחרון של רמת אביב ג

xbox360

New member
היום בערב הפרק האחרון של רמת אביב ג

היום בערב הפרק האחרון של רמת אביב ג חבל שככה זה ניגמר עצוב לי מאוד )8

נגמר ):

איזה סצינה מצמררת היתה הסצינה האחרונה.. בע,איזה באסה היתה שהיה כתוב בסוף 'המשך בעונה הבאה' ובעצם אין :\

בייבי17

New member
אולי להציע להם פרק איחוד ? :)))

איזה סוף רעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע מי הבמאי האכזרי הזה ?!?!??! ולמה באמת לא עשו עוד עונה?

חכם ניר

New member
זה יהיה ממש כדאי אם יהיה פרק איחוד.

שווה הצעה. אני בעד. אם אתם עושים עצומה, צרפו את השם שלי. לא צילמו אז עוד עונה כי כבר לא היו להם רעיונות איך למשוך את הצופים והרייטינג בעונה האחרונה היה נמוך עקב שידור הסדרה בשישי בערב בשעה 18:30 אבל כדאי בהחלט להציע פרק איחוד ואף לשכנע את הוט להעלות את הסדרה לVOD ללא תשלום כמובן את כל ארבעת העונות.

mary lou

New member
מה הקטע באמת?

של הכתובית "המשך בעונה הבאה"? הם חשבו שתהיה עוד עונה או שהם ידעו שזה הסוף? כי אם הם חשבו שתהיה עוד אחת- איך זה שלכולם (חוץ משרון) נהיה סוף נחמד כזה והכל בא על מקומו בשלום (ז"א כמעט כולם התאחדו עם אהבת ליהם) וזה לא דבר שקרה בדרך כלל בסוף העונות של רמת אביב ואם הם ידעו שלא תהיה עוד עונה, בשביל מה הכתובית המתסכלת?

Coppelia

New member
שאלה טובה

נראה לי שהם לא ידעו.. בטח זה כמו מה שקורה עם אלביס רוזנטל והאישה המסתורית בע אמרו שתהיה עונה באה וכבר עברה שנה והיא לא משודרת.כנראה הם הבינו שלא שווה להם לעשות עוד עונה וסוף טוב היה גם בסוף העונה השלישית..במסיבה הזאת

hai001

New member
הם רצו לעשות עוד עונה, אבל כנראה

שכבר הרייטניג ירד , לא היה להם עוד רעיונות למשוך את הצופים.

למעלה