היום ביצעתי את הפולחן......

puchit

New member
היום ביצעתי את הפולחן......

היום החלטתי להשמיד את 2 הדיסקים היחידים המזוייפים שהיו לי כוכב נולד והדורבנים...... אז בהתחלה ניסיתי לשבור את הדיסקים, אבל אף אחד לא הזהיר אותי שכשוברים דיסק הוא מתנפץ לרסיסים..... (אז אספתי הכל מהשטיח...!) אנשים אני מציעה לכם להשמיד את כל המזוייפים זאת הרגשה טובה...... וזהו......

כל הכבוד לך../images/Emo70.gif

אני יודעת כמה זה קשה אחותי...אני בסביבות תחילת ינואר החלטתי שאני נגד זיופי דיסקים (והורדת שירים) עקרונית. כל הכבוד על האומץ לשבור אותם
אני את המזוייפים שלי "שומרת" בצד כי אנירוצה "להיפרד" מהם עוד בטקס חגיגי... יש לי את 2 הדיסקים המקוריים שדיברת עליהם (אני לא הייתי מהפריקים של כוכב נולד, אבל נתנו לי את הדיסק ודווקא הופתעתי לטובה מכמה ביצועים), ואני ממליצה לך בחום לקנות את שניהם (בטח גם תעשי את זה אם קנית את הזיוף)- בדיסק המקורי של הדורבנים יש הנחות להופעות שלהם (שזה החוויה הכי אדירה בעולם לדעתי), וחוץ מזה עצם קניית הדיסק היא תמיכה באומנים שאת כנראה אוהבת
שוב כל הכבוד
וסתם בשביל הידע הכללי- את מורידה שירים? כי אם כן זה אותו הדבר כמו לקנות דיסקים מזוייפים...

puchit

New member
אז ככה.....

אני לא מורידה, אבל יש לי במחשב מלא שירים ישארליים ולא ישראליים שאחי פעם הביא...... אז אני מדי פעם שומעת, ובדיוק היום חשבתי למחוק את התיקיה שלי עם השירים...... אבל יש שם אמנים שבטוח אני אקנה את הדיסקים שלהם כמו מוניקה, כנסיית השכל ועוד כמה...... יואו הזכרת לי משהו..... אתמול מה זה התחשק לי לשמוע את האוסף של משינה (הדיסק היחיד שלהם שיש לי.....כן אני דפוקה...אבל אני חולה עליהםםם) טוב קיצור אני מחפשת בכל הבית, ולא מוצאת..... והמשפחה שלי עשתה ניקיון לפסח, ואין הם גם לא ידעו איפה הוא...... פיאום היום אחי מתוך שינה מסביר לי שהוא לקח את הדיסקים לבית שלו... איזה מצחיקקקקק אני שעות תהיתי לאן הדיסק (הכפול והענק!) נעלם...... אז אמרתי לאחי :"לא צרבת אותו נכון?" אז הוא אמר לי שהוא התכוון לצרוב, אז אמרתי לו שלא יצרוב..... איזה מזל, עצרתי את זה בזמן חחח...... זה בסדר אם הוא יצרוב? לדעתי לא, כי זה לא נחשב ל"עוד עותק שיהיה לי" אלא לתת למישהו... נכון שזה לא הצחיק אתכם הסיפור, אבל פשוט הייתי חייבת לפרוק...... משינה לשילטון!

אני לא יודעת, אבל...

אני חושבת שזה בסדר, כי זה אומנם לצרוב והכל, אבל את בטח לא תקני את האוסף הזה פעמיים...

../images/Emo31.gif ../images/Emo4.gif ../images/Emo110.gif

בעיקרון אני נגד צריבת דיסקים ישראליים, וקניית צרובים (שזה בכלל הדבר הכי דפוק - אם כבר צרוב, תצרוב לבד!), אבל יש הבדל ענק בין לצרוב דיסקים לבין להוריד שירים. יש לי מלא מלא מלא שירים על המחשב, ועדיין אני קונה דיסקים ישראליים... רק לפני כמה ימים קניתי את הדיסק של "בוטן מתוק בקרקס" (אחלה של דיסק, ד"א...), הורדת השירים היא רק דרך לראות איך אני מרגישה בקשר לשירים שיהיו שם... כי אני לא אקנה דיסק אם אני מכירה משם רק שיר אחד ואוהבת אותו, מורידים, שומעים, מתרשמים, וקונים אם אוהבים.

puchit

New member
צודקת......

אבל יש את האלה שרק מורידים, אלבומים שלמים, הכל מה שבא ברוך הבא..... יווו יש לי חברה כזאתתתתת איך אני כועסת עליהההההה חחח.......

את יכולה לבקש מהחנות דיסקים../images/Emo26.gif

להשמיע לך שירים מהדיסק- הם יעשו את זה בשמחה, בגלל שהם יודעים שיש אנשים שרוצים לשמוע לפני שהם קונים. זה לגיטימי.

Pagra Baleben

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

בלס יו מי יתן וכל הצורבים למיניהם יעשו כמוך

dor307

New member
שאלה קצת קשורה

לדעתך,אם יש לי ת'אלבום(מקורי) של להקה מסוימת. ואני מוריד שיר שלהם,זה בסדר או לא?

שיר m

Well-known member
כל הכבוד../images/Emo45.gif

אני אישית נגד מזוייפים... כדאי לך לקנות את שניהם מקוריים, שווה.

IkMfNiY

New member
כל הכבוד :)

לי אין דיסקים צרובים, חוץ משניים, אבל זה כבר לא תלוי בי P: יעל

שושה 12

New member
../images/Emo79.gifלי אין../images/Emo26.gif

דיסקים צרובים חוץ מאחד שאני בכלל לא שומעת אותו כי את כל השירים שיש בו כבר יש לי על דיסקים מקוריים

למעלה