היום בחח אשדוד

היום בחח אשדוד

בשעה 5.30 בבוקר בעודי מז'רז'ר כ 100 מ מימין לזרם אני רואה משהוא מצד שמאל שלי מוציא טרולוסים כל זריקה יוצאים לו 2 ולפעמים גם 4 ו 5 במקה אחת . הייתי חייב לראות מה קורה שם אז קיפלתי את הציוד והלכתי לשם הבחור מילה דלי בחציא שעה מה שראיתי זה שהוא משתמש בקרסים כאלו כם חרוז ונוצה קטנה מישהוא יכול להגיד מה זאת השיטה הזאת ? איך קושרים ריג כזה? ואיך מתבצע הדייג בשיטה הזאת? (מבחינת הטכניקה הכוונה) שבת שלום

rondadon

New member
זה בדיוק זה...

פה פה פה למטה...
למטה אמרתי... נו יעצלן רד כבר!!! נווווווו!!!!!!!!!!!!!!! נוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו!!!!!!!!!!!!!!!!! טוב נוותר לך זה פה || || || || || || /\ סביקי

../images/Emo10.gifפשוט חבל

כואב לראות כזה בזבוז הם ממש תינוקות לא נתנו להם תאפשרות לגדול

בדיוק זה

תודה רון אם משהוא יכול להרחיב בנושא אשמח לשמוע לי הנושא חדש לגמרי ונראה מעניין מאוד ולגבי התפיסות הקטנות רוב הדגים שראיתי היו בגודל מכובד ביותר והיו גם קטנים של 150 ג בערך שזה עוד בסדר שבוע שעבר ראיתי דייג עומד עם בוס על הסלעים שליד הזרימה ומוציא "דגיגים" של רגוס לא יותר מ 50 ג לחתיחה שזה ממש חזירות הרי דגיג כזה לאחר ניקוי לא נישאר כלום בקיצור אותו אחד שדג אותם ביום חמישי בצהריים ולקח דגיגונים אם אתה רואה את ההודעה הזאת עז שיתקע לך קוץ בגרון או תקבל שלשול חזק שלא תצא מהשירותים ולא יהיה לך זמן לדוג בגלל כאבי בטן ולשאר חברי הפורום שבת שלום ןבהצלחה לניבחרת

kfir2222

New member
קניתי את הסביקי הזה ואני הולך לנסות

אותו מחר בבוקר שמתי לב שהטרולוסים נתפסים בהמוניהם בטווח של עד 50 מטר מהזרימה ככל שמצפינים הם נתפסים פחות

kfir2222

New member
אם אני דג עם בומבט איך אני מחבר את

הסביקי בדיוק ? והאם כדאי להשתמש בחכת ז'ירז'ור או חכת זריקה?

gaichuk

New member
בעיקרון לא דגים עם בומבט

את הסוויבל העליון של הסביקי קושרים לחוט הראשי ובתחתית קושרים משקולת. חכת זריקה עדיפה לדעתי.

PsY SkaTeR

New member
גם אני הייתי בבוקר

עם עמית ויניב, בטח ראית אותנו ( אני הייתי עם מכנס שחור ופסים לבנים ושיער מחומצן ) מישהו יודע כמה עולה הסביקי הזה? אני חייב לקנות את זה..

למעלה