היום אני יוצאת לחופשה לפני לידה

יולי 154

New member
היום אני יוצאת לחופשה לפני לידה ../images/Emo6.gif

היום אני מסיימת לעבוד ויוצאת לחופשה משבוע הבא. הרופא שלי חוזר היום מחו"ל, מה שמרגיע אותי מאוד בשבוע הבא אני מוזמנת לזירוז לידה (סוף שבוע 39) אבל מקווה ומתכווננת ללידה טבעית לפני הזירוז. אז מתחילה תקופה חדשה היום, מקווה שהכל יהיה כפי שאני מאחלת לעצמי.

וואנאבי

New member
איזה יופי.

אני מאחלת לך את כל מה שאת מאחלת לעצמך. שתהיה לידהטבעית לפני הזירוז המיועד, וקלה ואכן זו תחילתה של תקופה חדשה בשבילך. שיהיה המון בהצלחה. ושכל ניסי חנוכה הפרטיים שלך יתממשו.
חג שמח.

בהצלחה ובשעה טובה!!!

מחכים לשמוע בשורות טובות!!!!! אין רגע מאושר יותר מלחבוק גוזל קטן....

petit choux

New member
בהצלחה ../images/Emo24.gif

ושהכל ילך כפי שאת מאחלת לעצמך שיעבור בקלות , אמן.

בלושית

New member
../images/Emo12.gifמותק איזה התרגשות../images/Emo24.gif

קבלי ברכות ונשיקות
לרגל תחילתה של תקופה נפלאה מאד מרגש להגיע לשם, נכון? לידה קלה לכולנו וילדים בריאים ושמנמנים

limooor

New member
אחותי../images/Emo24.gif

אני כל הזמן נכנסת לפורום להתעדכן מה ניה איתך בהצלחה

27חומד

New member
../images/Emo9.gifהגיע הזמן!!!

יופי!!! את רואה הכל עבר בשלום עד שהרופא חזר - רואים שאת אמא עם ניסיון אצלך הילדה ממושמעת כבר עכשיו לא כמו אצלי... תעשי חיים ותהני מכל בוקר פנוי עד שבוע הבא וכמובן מאחלת לך שכבר היום (הרי הרופא חזר) יתחילו צירונים ותנועות ופקקים וכל דבר שיתחיל את הלידה באופן טבעי...

רוית30

New member
בהצלחה../images/Emo13.gif

תנוחי ותבלי. מאחלת לך לידה קלה והסתגלות מהירה לאמהות! ודרך אגב למה זירוז?

יולי 154

New member
זירוז בגלל...

שילוב של קרישיות יתר (מטופלת בקלקסאן) וסוכרת הריון (מאוזנת על ידי דיאטה) הרופא אומר שזה מסוכן להמשיך מעבר לשבוע 39 מלא.

Luly4

New member
הי יולי תהני! מהחופשה

ואני מקווה שתתפתח לידה רגילה טבעית והכי קלה שבעולם

chuchu78

New member
איזה כיף!

גם אני שבוע 38 +, מה התל"ם שלך? אני עוד ל רשמית בחופשת לידה, אבל מתוכנן לי ניתוח קיסרי לשבוע הבא, אז לעבודה אני כבר לא חוזרת. (אני מורה בתיכון, אז עכשיו אנחנו בחופשת חנוכה). איזה כיף לא לקום בבוקר לעבודה!!!!!!

יולי 154

New member
התל"מ שלי 22.12.04, אבל הוקדם

לסוף שבוע 39- 15.12.04. אצלי זה בגלל קרישיות יתר וסוכרת הריון. למה את הולכת לקיסרי?

chuchu78

New member
איזה קטע - הניתוח שלי ב 15.12!!!!

הניתוח בגלל מצג עכוז. העקשן שלנו מסרב להתהפך. שיהיה לך בהצלחה. איפה את יולדת?

יולי 154

New member
אני ילדתי בקיסרי בגלל עכוז לפני 6

שנים. הילד שלי היה גם עכוז וסירב להתהפך. הוזמנתי לקיסרי בשבוע 39+. אני אלד בליס, כי הרופא שלי שם. איפה את? את הקיסרי ילדתי בתל השומר והיה לי מאוד קשה במחלקה שם. יש לי טיפים לקיסרי. וחוץ מזה מאחלת לך שאולי הוא יתהפך, אני יודעת שיש שיטות טבעיות שעובדות טוב על היפוך., שווה לנסות.

chuchu78

New member
אני צפונית

אמורה ללדת בבני ציון בחיפה. אשמח לקבל ממך טיפים לקיסרי. אם מתאפשר לך - שלחי לי למייל. אגב, אין שום בעיה ללדת רגיל אחרי קיסרי?

פריגת

New member
היום יום אחרון?

איזה כיף לך!! אפילו שגם אני אוטוטו עושה כאן סידורים אחרונים במשרד ויוצאת גם כן לחופשת לידה מוקדמת מאמצע שבוע הבא. אני מתכננת להתחיל במסע קניות וסידורים בשביל הקטנה שבדרך, ומקוה שזה אכן יצא לפועל ושאני לא אלד עד אז...

למעלה