היום אני חוגגת 10 חודשים

היום אני חוגגת 10 חודשים

היום בדיוק היום לפני 10 חודשים נותחתי אצל ד"ר אבינוח ה-
ניתוח טבעת . אני פעילהמעט מאוד אך קוראת פה באופן מתמיד לומדת הרבה שואבת ממכם את המידע. היום 10 חודשים אחריי אני מינוס 32 ק"ג מרגישה ניפלא . מקבלת בהמון אהבה את כל הפירגון של הסביבה רק מהמחמאות אפשר להשמין . אז תודה לכם על כל המידע .

לא יאומן! לא יאומן!

פשוט לא להאמין שזו אותה הגברת,
זה החלום שלי, לרדת 30 קילו ולהתחיל ללבוש לבן. את נראית נהדר,תצליחי!

יפיתי11

New member
כל הכבוד

את נראת נפלא לא להאמין שזו אותה גברת המון בהצלחה בהמשך הירידה במשקל כיף גדול לראות תמונות כאלה שנותנות כוח לאחרים ובמיוחד למתחילים כמוני

הרבה טיפים אין לי

רק דבר אחד יחיד ומיוחד להיות קשוב לגוף וללמוד לאט לאט מה טוב ומה פחות טוב. צריך גם לדעת שלטבעת יש קריזות משלה מה שעבר היום לא יעבור מחר וכן הלאה . לא להילחם ראש בראש עם הטבעת ברגע שחסום ולא עובר לנסות עם תה חם ועוד כל מיני טיפים שלמדתי מהאנשים הניפלאים בפורום הזה . המון המון בהצלחה והדבר הכי הכי חשוב זה הרבה הרבה ס-ב-ל-נ-ו-ת אני יכולה לשלוח לך את הפון שלי ונוכל לדבר המשך ערב נעים לכולם ושוב תודה רבה על כל המחמאות.

LATIN GIRL77

New member
ה../images/Emo47.gif זאת את!!!

הוא שם כלי ואת השתמשת בו בצורה מופלאה! את נראית נפלא ונותנת הרבה כוח למי שלפני/בדרך, מדהימה!!!

שמחה37

New member
סחטיין על הלבן

שמתי לב שכשאדם מרגיש מספיק רזה הוא לובש חולצה ומכנסיים לבנים. את נראית מדהים כל הכבוד על הירידה , תכניסי את כל המחמאות והפרגון לתוך הלב הם כלי עזר חשובים מאוד בשיקום הדימוי העצמי. שמחה

למעלה