היה פעם ראש ממשלה

היה פעם ראש ממשלה

יפה כזה, חתיך, יודע להתלבש, יודע לחייך ויודע לדבר. היינו מקשיבים לו בקשב רב מתפעלים מהאינטונציה, מהסיסמאות, מהרצינות, מתנועות הידיים ההחלטיות והיינו אוהבים לשמוע אותו, כי הוא היה נעים ומשכנע שכזה. הוא תמיד ידע מה לא טוב והסביר את צה מצויין. אבל אחרי שכיבינו את הטלביזיה, ניסינו להיזכר בדברים ולא הבנו באמת מה הוא רוצה לעשות, ובעצם איך הוא יפתור את המצב באופן מעשי ? והוא... הוא כבר כתב את הנאום הבא, התכונן לתוכנית הבאה בטלביזיה, אבל פתרונות של ממש לא היו לו, והבעיות הלכו והחמירו, הלכו והתרחבו, ונראה היה שאולי יפתור את הבעיות במילים אבל לא במעשים. הוא היה משבט הבנימין, שבט קטן ואליטיסטי שהצמיח מנהיג שידע לדבר הכי יפה שאפשר, אבל העם שהנהיג נשאר עם הרבה יותר בעיות אחריו. למה אני מספר את מעללי ביבי נתניהו, מה זה קשור ? כי לפתע חשבתי על זה : האם מילים יפתרו בעיות ? האם לשיר שירים של פוליקר ימחקו את הכאב ? היה נראה לי שעדיפה עיצה פרקטית אחת על פני ים של מילים, שעוזרים לרגע ואז מה ? ... נשארים עם אותה הבעיה ? ! כך היה ביבי איש של מילים...זה מתאים לדורינו. בן גוריון לא היה יכול להיבחר ב"דור המילים והרייטינג" , כי הוא היה איש של מעשים. זיהיתי בעיה אצל "אורחת זמנית " עם מצוקה שניתנת לשינוי, עם עיצה מעשית, אפשרית, פרקטית, יישומית. ומה פתאום פרקטיות, עכשיו צריך ליבב, לשיר שירים של פוליקר, לספר על השיחה עם הידידה של אתמול, לספר ש"הזמן יעשה את שלו", ו" מי שלא רוצה אותך.......חבל שיהיה במחיצתך ", "תסתכלי אחורה ותגלי את הבקיעים ", עוד שיר והפעם של ברברה סטרייסנד, וכולי כולי... והבחורה מוקסמת, מודה, אומרת שזה עזר לה...ואני בתוכי יודע שבעצם היא נשארה עם אותה הבעיה בדיוק. וזה נורא נעים לשמוע, וזה נורא כיף לדעת ולגלות על עצמך, ובכלל ילדים הם דבר נפלא. אבל הלילה תישן אישה שחרב עליה עולמה, מפני שלא צפתה את השבר הנורא, שפשוט קיבלה סטירת לחי ממי שהביא איתה ילדים, לא , אחד, לא שניים, שלושה, והוא נעלם מעבר לים בלי להסדיר את העניין, אגואיסטיות לשמה ! ניבזות שאין כדוגמתא. לא כי הוא רצה להתגרש, זה מותר, אלא שהוא ניצל את חולשתה של מי שהפכך אותה לתלויה בו, ופשוט הציב לה עובדה בלי הסדר. ואולי היא תוכל להירדם טוב יותר הלילה עם פוליקר, עם ברברה, עם ביבי, אבל מחר בבוקר יהיה לה עדיין קשה ללכת למכולת, לתת למתגבגרים את מה שהם צריכים. אז לא אמרתי שמילים הם חסרות ערך, ההפך הם מוסיפות המון, אבל לטווח ארוך, המעשים הם שיכריעו. ולכן חובה על מי שנקלעה למצב הזה, לקחת את גורלה בידה, לא להיות מובלת אלא מובילה. ולאמר לבעלה רוצה לעזוב בסדר...אבל בתנאים שישאירו אותי ואת ילדיך במצב נסבל. זה הרגע שהוא רוצה גט, וזה בדיוק הרגע שעליה להפסיק לשיר פוליקר וללכת לעורך דין ממולח, לא כדי לנקום, רק כדי להישאר עם משהו ביד אחרי שמכבים את הטלביזיה והולכים לישון. ביבי פוליקר וסטרייסנד לא יביאו לה מזור, אבל הסכם טוב כשעוד אפשר להשיג אותו יביא לה מזון לילדיה. לילה טוב. שלכם, ענבר

הגזמת לחלוטין

מה שאתה מדבר עליו לא קשור. כולנו בעד פרקטיות, אבל נראה ששכחת כמה דברים: א. האישה עדיין בשלב האבל, ומותר לה להתאבל איך שהיא רוצה. ב. היא לא ביקשה יעוץ משפטי. תן לה קרדיט, היא תקום בבוא הזמן, כרגע תן לה לבכות, כמו שכולנו עשינו. לא צריך לפחד מהרגש ולנסות להכחידו, אלא לזרום איתו, להיות איתו, עד שהוא פשוט יסתלק מעצמו. לי זה לקח יותר משנה, למה לה אסור? אוריאנה

לא צד

New member
את מדברת

לענין אוריאנה. אוהב את הגישה שלך. לא צד ובכל זאת מתערב

ואכן כך

העובדה שאני מנסה לתאר את מה שאני חובה הוא די לגיטימי אני לא חושבת שאסור לבן אדם להתעלם מעובדה שכואב ונכון שאנחנו הבנות נוטות יותר להביע או מנסות יותר להגיד במילים או אפילו בהתנהגות שלנו כשטוב או רע לנו ולמה כאן אסור כן מילים מילים אני מסכימה עם העובדה שמאז שאני כאן כבר 3 ימים לא שאני מרגישה יותר טוב אבל פחות רע וזה אחלה לא אני לא אשאר עם הכאב שלי אשתף את כל מי שרק מוכן לקרוא וקצת לתת אפילו מהניסיון שלו ושוב פעם הכל לא שחור או לבן

מסכים לחלוטין עם ענבר. אמפטיה לא

פותרת בעיות ולטיפות על הלחי עלולות להוביל להשלמה עם רוע הגזירה.

תראה, גלשן

הפרקטיות כבודה במקומה מונח. אני לא מזלזלת בה. אבל יש זמן לכל דבר. זה לגמרי לגיטימי לשקוע, היא עוד תצא מזה. כשאדם שבור בא ומבקש אמפטיה, זה מה שהוא יקבל, ולא הטפות צדקניות בנוסח "צאי מזה". אוריאנה

נעם איש.

New member
אויייייייייייייייאאאאאאאאאאאננננההה

אני מרוצה ממה שכתבת פה הוצאת לי את המילים מהמקלדת ו..חוץ מזה יש לך סיגריה ?? יאללה רק עכשיו שמתי לב שאין באייקונים שום סיגריה אני לא מבין למה ?? מה ?? החרדות של הבלתי עד כדי כך גדולות שאפילו אייקון של סיגריה לא מכניסים לפה ? מה הם מפחדים ? שימותו מעישון פאסיבי ?? אני מציע שכל המעשנים פה נתארגן להפגנת תביעה להכניס אייקון של סיגריה הרי אי אפשר לשתות
בלי סיגריה מי שמצטרף שיוסיף את תגובתו להודעה זו

אני האחרון שיגיד למישהוא מה לעשות

אני משווה פרידה / גירושין למוות. זה מוות של זוגיות. במוות יש 3 שלבים שיש לעבור - 1. קבורה = גט, חלוקת רכוש, מזונות, סידורי ראיה וכו´. 2. אבל (שבעה) שנועדה להפנים את השינוי ולהתרגל למצב החדש. רק אז ניתן לעבור לשלב 3. - יציאה לדרך חדשה. אני מצטער ומתנצל מראש אם הובנתי שלא ככונתי.

היתקליף

New member
בדיוק ההפך

פוליקר וסטרייסנד ומילים יפות יביאו לה מזור. לישון טוב בלילה זה לפעמים הדבר שאתה הכי משתוקק לו בעולם, הדבר הכי חשוב לך בעולם, ומי שאומר אחרת כנראה לא באמת היה במצב שחודשים על חודשים לא יכול לישון טוב. הסכם טוב יביא לה מזון. או לא. לגרושתי היה ביד הסכם מצויין. אני כבר זרקתי אותו לפח, ואני מאמין שגם היא. אם ההסכם יביא לה מזון, מה טוב. אם לא, יש פתרונות אחרים. ולא צריך שום עורך דין בשביל לברר אותם. מזון זו בעיה שולית. הכאב בלב אחרי שמכבים את הטלויזיה - זו הבעיה האמיתית.

רלוונטי

New member
גם לסלט מכלום................

צריך כשרון...........חזרתי וקראתי את שכתבה האשה ותסלח לי איפה היא? ואיפה אתה.? הוא כבר שנה לא שם...שמעת משהו על כסף? זה ענין אחר לגמרי! זה עוסק בלהחזיר, ובלסבול, מהלהחזיר , זה עוסק באגו, ברמות העדינות ביותר שלו, וזה עוסק בעיקר בצורה של המחר לא במובן הכלכלי אלא בטיב יחסיה אם ילדיה .ואם הגבר שהיה ועדין חלק ענקי מחייה. ישנם מצבים שמה שכתבת תואם. (כך אומרים לי למרות שלי קשה לראות זאת)זה לא נראה לי אחד מהם....................... הסרקסטיות והערס מיותרים לגמרי.

למעלה