היה ענק בקיסריה

shoogy

New member
היה ענק בקיסריה

אני מתה לישון אז דיווחים מחר לכל החוזרים לספסל הנאשמים סליחה הלימודים- בהצלחה לילה טוב לכולם

cj33

New member
../images/Emo24.gifבהחלט ענק זאת המילה...

נהניתי מכל רגע הכי אהבתי את הקטע של "קיבלתי עכשיו נשיקה מגבר..." זה היה ממש מצחיק
ומי שהיה בהופעה יבין... לצעירי הפורום... שתהיה לכם שנת לימודים מוצלחת והרבה שביתות
ואיזה כיף- הראשון לספטמבר- ואני לא חוזרת לבית ספר!!! 12 שנים של סיוט נגמרו!!! לילה טוב פורום...

שייני

New member
אפשר לקבל פירוט?

לגבי הנשיקה? יש פה כמה אנשים שלא היו היום בקיסריה ובמקום זה ישבו בבית, אכלו פיצוחים והסתכלו על התיקרה...

cj33

New member
חחח אין בעיה......

הוא שר את "פתאום כשלא באת" והסתובב בקהל ופתאום התנפל עליו איזה בחור עם נשיקה רטובה וגדולה... אז הוא שר "קיבלתי נשיקה מגבר... אני מקבל נשיקות מגברים ואת לא כאן..." ובסוף השיר לפני שהוא עלה לבמה הוא נעצר ליד איזה בחור (אחד אחר) ושר לו "אני רוצה עוד נשיקה מגבר..." היה קורע...

cj33

New member
ודרך אגב

אהבתי מאד שהוא שר שירים מאד ישנים כמו "אחרי הכל את שיר" ו"שדות של אירוסים"
בהופעה הקודמת שהייתי בה בקיסריה הוא לא שר את השירים האלה... וכמה היה חסר לי "עולה עולה לנו, כמה זה עולה לנו..."
אבל חוץ מזה באמת היתה הופעה מהממת.

שייני

New member
נשמח לשמוע עוד קטעים

אבל נתן לכם לנוח מהערב הסוער שעבר עליכם אבל בתנאי שמחר אתם יושבים ומוציאים הכל! לילה טוב!

yoavl1

New member
אוי שלמה!!!

חכה לי ב-28.9 בקיסריה..................אני בא!

shoogy

New member
אז ככה:

קודם כל היו מליון מפורסמים (גיל ססובר, אולסי פרי, עופר נמרודי, אמנון ליפקין שחק, דליה רבין, שלישיית מה קשור, שמעון גרשון ומלי לוי ואני לא זוכרת יותר) שלמה שר את כל השירים הרגילים, לא היו הפתעות. חבל שהוא לא שר את הרדופיםבעיבוד החדש אלא את אחרי הכל את שיר שקצת מתחיל להמאס ולא היו זיקוקים כמו באילת היו מלא צלמי וידאו עם מצלמות מקצועיות כאלה גדולות כאילו מצלמים את ההופעה לטלויזיה (נקווה שזה ל-DVD) . חוצמזה היה קהל יוצא מהכלל ובאמת היה בידור כשבא הבחור ונישק אותו וזהו פחות או יותר אם אני אזכר בעוד דברים אני אכתוב אז מה נשאר? לחכות לסוף ספטמבר. מי בא???????????

שיר3

New member
ומה עם המשפחה שלו?

גם באו כמו בהופעה הקודמת בקיסריה?

למעלה