היה לכם פעם סטרייט מחמד?

dean4

New member
היה לכם פעם סטרייט מחמד?

סטרייט שלא אכפת לו לשמוע על דברים הומואיים שמזמין אותך לדירה שלו, שלא אכפת לו לישון איתך באותה מיטה (אפילו כפית!), שמיעץ לך על נושאים גבריים ואתה עוזר לו בבעיות עם המין הנשי. יש כזה יצור מושלם? למישהו מאיתכם היה כזה אחד?

white star

New member
../images/Emo54.gif האמת שכן

מכל החברים שלי רק אחד סטרייט. אני לא ממש מייעץ לו לגבי נשים (לעיתים רחוקות) והרבה פעמים סיפרתי לו עליי ועל כמה דברים שעשיתי
אפילו פעם גררתי אותו למצעד הגאווה ושאלתי אם מפריע לו שאני קורא לו סטרייט מחמד והוא אמר לי שממש לא כפרע עליו

dean4

New member
יש לי חבר כזה!

הוא אבסולוט סטרייט אבל הוא ישן איתי בצופים פעם כפית!

white star

New member
../images/Emo54.gif נו שטויות של נערים ../images/Emo3.gif

סתם סתם אבל לי היה קטע עם כמה חבר'ה שראינו סרט כחול ובוא נגיד שבאותו יום כולנו ידענו אורכים אחד של השני
והם סטרייטים כמה שידוע לי, אנחנו לא בקשר..

dean4

New member
זה שטויות של ילדים

בגן ההינו משחקים "רופא וחולה" עם הבנות מאחורי השיחים... בוא נאמר שהחולים רצו "בדיקת חול" בגיגי.... ביסודי ההינו משווים אורכים בשירותים כל הזמן והצצנו לבנות מהצד השני של הקיר. בחטיבה ההיתי לומד עם עוד כיתה של ערסים שאהבו לגרבץ בביצים ולהצמיד ראשים של חלשלושים (לא שלי, בהמשך...) לזין ולומר "רוצה את זה הומו?!" בתיכון (שזה היום) ילדים מאוננים כל הפסקה בשירותים והולכים עם שיער ערווה בחוץ ויש המון הומואים בשכבה שלי (רק לאחרונה התברר לי המימדים). בנוגע לחטיבה- בתחילת השנה הלכתי מכות עם ערס סמיטריילר ענק ואיימתי עליו למרות שהגוף שלי היה מנותק מהאדמה, ככה שהבהרתי לו שיש לי כבוד ואני לא נותן שידרכו עליו סתם ככה והוא וכל הערסים עזבו אותי ואילו אחרים בכיתה שלי אכלו מהם מרורים (ועוד משהו שהם הציעו להם לאכול...)

sexy rexy

New member
אוי כמה שאתה צודק..............

רק שאצלנו זה הרבה הרבה יותר גרוע.... בחטיבה, חברים שלי היו מתחבקים מתחרמנים עושים פוזות של זיון...חחחחח חבל לך על הזמן.. זה הגיע לרמות מפחידות כבר (האמת שניצלתי את זה... חחחחח
) בכל מקרה, אצלנו זה גם הגיע לחברים שעשו ביד אחד לשני... ולא מבין מה הקטע עם ערסים.. כן הם קצת מתעללים בילדים.. חחח אבל ככה זה מאז שהקימו את המוסד שנקרא בצפר חולה על ערסיםםםםםםם תמיד שאנחנו יושבים והם מתחילים להציק לילדים וכאלה... אז אני מתחיל לצעוק וכאלה והם מפיסיקים חחחח וכל החננות אוהבים אותייי חולה על חננותתתתת (?!!???) בכל מקרה אני סתם חפרן.. יש לי גם חברים פריקים וגם סתם רגילים.. אני חבר של כולםםם... רק חכו שיגלו........ נראה לי יהיה פה בלאגןןןן אבל בטוח יש עוד כמה בשכבה שלי.. יאללה נשמות חג שמח אוהב אותכםםם!! תמיד תמיד תמידדדדדדדד

starfield

New member
גם איתי../images/Emo150.gif

ישנו כמה פעמים חברים סטרייטים לא כפיות אבל עם בוקסרים בלבד במיטה זוגית אבל הם לא ידעו עלי בדיוק אז זו לא חוכמה
נ.ב צופים????? חחח

אממממם..... חחחח ברורררר!!!!!

יש לי בערך 10 כאלה שלא רק מחכים שאני אספר, אלא כל הזמן סקרנים ושואלים.. ויש לי חברים שיושבים עלי בשביל הצחוק,נוגעים ומה לא חחח ובטח שישנים איתי באותה

וגם מתלבשים לידי והכל...

אבל כמובן שהם לא חושבים שאני מסתכל עליהם ככה כי אם הם סומכים עלי אז אני מכבד אותם, ולא מסתכל עליהם בצורה כזו לעולם.. זה הכי כיף..חברים שלי יוצאים איתי

Xboy123

New member
חחחח

דיי מזה פהה יותר מדי דיונים(עם ד' לא ז') שקשורים ל*** ביום אחד......

winkkk

New member
יש לי יותר מיד

בשנים האחרונות היו לי לפחות 3 חברים טובים ממש שסיפרתי להם עלי. ולאט לאט התגלה לי שהם יותר מיד אוהבים הומואים , ממש יותר מיד (והם סטרייטים !!) יותר מידי התלהבות , יותר מידי שאלות עמוקות, וכל מיני דברים מוזרים שגורמים לי לפעמים לתהות... למרות שאני יודע כמה הם חולים על בחורות. למרות שזה סבבה שיש חבר שכל כך מבין אותך. אבל לפעמים זה מציק מעט.

למעלה