היה לכם מדהים אבל נגמר....

טמפורה

New member
ככה זה

כשעוזבים על רקע פרטים טכניים, ולא על התאמה אישית. גם היום ממילא זה לא היה עובד. למה? כי את חושבת שמה שהשתנה זה הדירה והלימודים. אלו רק סממנים. אם היית אומרת שהתבגרת, הפנמת את לקחי החיים, למדת על עצמך, ולכן את בשלה, זה משהו אחר. אבל את עדיין בודקת סממנים חיצוניים.. אל תשכחי שבזמן שעבר גם הוא השתנה (החסכונות שלו גדלו? חחח)

היום זה היה עובד

לא היתה לי בעיה של בגרות או חוסר נסיון או חוסר בשלות. הפערים בינינו דפקו לי ת'בטחון העצמי הרגשתי לא בנוח הוא רצה שאני אשאר,אני ידעתי שזה לא יילך כי אם לא נוח לי עם עצמי לא יהיה לי נוח איתו נכון שגם הוא השתנה,אבל בטח לא שינויים כאלו דרמטיים הוא לא נהיה מולטי מליונר בשנה..אני בטוחה

טמפורה

New member
לכי תדעי....

תראי מה את אומרת. ידעת שזה לא ילך כי לא יהיה לך נוח עם עצמך. אז בחרת להעיף אותו, במקום ללמוד שיהיה לך נוח עם עצמך. ועדיין, כשאת מגדירה את עצמך, את אומרת דירה ולימודים. ביום שתגידי היום אני יודעת מה אני שווה, זה היום שלא ידפקו לך אחרים את הביטחון העצמי. לא בגלל דברים חיצוניים.

תשמע...

כשאני יושבת איתו במסעדה והוא כל פעם משלם בגלל שאני מרוששת,לא משנה כמה אני חושבת שאני "שווה" ,זה לא נוח ולא יעזור כלום. מגיל 2 בערך ידעתי שאני שווה ושיש בי איכויות מפה עד שנה הבאה אבל בשטח לא היה לי מה להציע,לא היה איך לפרוע את הצ'קים
נכון שהבטחון העצמי של בן אדם צריך להיות קיים אם יש לו כסף או לא אבל אין ספק שככסף,לימודים,מעמד חברתי וכד' מעלים לבן אדם את המורל והבטחון. וזה לא הוא שדפק לי את הבטחון,זה אני לעצמי בגלל המצב המחורבן שנמצאתי בו אז. אני לא מגדירה את עצמי "דירה ולימודים" זה ממש לא נכון. אני מגדירה את עצמי מליון דברים אחרים שלא קשורים בחומר אבל הדירה והלימודים והחומר בעיקר היה מה שהיווה את הפער בינינו לצערי פעם חשבתי שחומר לא יכול להשפיע על אהבה,שאהבה מנצחת היום אני חושבת אחרת

Barvazoom

New member
קרה גם קרה ../images/Emo98.gif

אבל תחושות החמצה לעיתים באות ממקום של פחד להתחיל משהו חדש פחד מלהיות עם מישהו חדש ולא מוכר או בכללי הסיטואציה של לא להיות יותר עם מישהו שאוהבים ויודעים מה עושה לנו ולהם טוב... אבל בראייה לאחור, כל נסיון שעשיתי נגמר בסופו של דבר... אז אני מקווה בפעם הבאה אולי לא לנסות ולהבין שלכל דרך יש את המטרה שלה. מקווה שלא יצאתי מבולבלת כי את עצמי קצת איבדתי אי שם במשפט השני בערך...

Barvazoom

New member
משו חדש...משו ממש...../images/Emo152.gif

משהו חדש כמו חבילה של במבה ואז להחליט שבעצם אתה רוצה את החבילה של המקופלות הלבנות שקנית...? ואולי בכלל כל מיני ירקות שורש בעבור מרק אלוהי מדהים וטעים?

טמפורה

New member
את מתחילה להבין,

תמשיכי הלאה.. בעצם חבילה של במבה זה דוגמה לא רעה. יש מלא במבות... קולולולו...

תשוקית

New member
מסכימה לרוב תחושת ההחמצה או הצער

הן ממקום לא נכון ..ממקום של פחד להתחיל מהתחלה עם מישהו חדש..ממקום של קצת"עצלנות" בקטע של העדפה להשאר עם משהו מוכר ואולי לא הכי טוב אבל משהו שכבר מכירים את המינוסים והפלוסים שלו..ולא צריך שוב מהתחלה להתרגל למישהו חדש.... אבל אחרי זמן מה בראייה לאחור מבינים שזה לא היה מתאים.לי זה קרה לא פעם במיוחד במערכות הבאות הבנתי דברים על המערכות הקודמות....וכמה זה לא היה בשבילי....וכמה לא היה מספק ...ומה שחשבנו שזה אהבה סופנית מתברר וואלה יש אפילו יותר...

P u s s i c a t

New member
קרה גם קרה

זה בדרך כלל נובע מהכרה במציאות בכל קשר יש קשיים/ משהו שגורם לנו לחשוב שמשהו חסר / לא מתאים אבל כשנמצאים מרחוק - פתאום רואים דברים אחרת פתאום עושים שקלולים אחרים שנכון, לא היה מושלם - אבל בסה"כ היה טוב ביחד שב"חישוב" כללי עם כל המגרעות הסה"כ היה טוב. אני חושבת שהבעיה של הרבה אנשים היא מרדף אחרי שלמות המחשבה שבחוץ מחכה משהו יותר טוב וזה נכון בחוץ באמת "מחכה" מישהו גבוה יותר / יפה יותר / משכיל יותר / רגיש יותר אבל על כל תכונה שהוא יותר, יש לו תכונה שהוא פחות כי כמו שאמרתי - אין שלמות אם זה לא משהו ממש קריטי באישיות ו/או היחס שלו אליי - בהחלט אשקול לתת צ'אנס נוסף. מאמינה שעל רוב הדברים אפשר לעבוד / להתגבר בתקשורת נכונה ואם בסה"כ היה לי טוב איתו, וכשאני לא איתו רע לי... אז למה לא?

טמפורה

New member
כי לפעמים

במבט לאחור נזכרים רק בטוב. שוכחים מה היתה הסיבה לפרידה. וכנראה שהיתה.

P u s s i c a t

New member
ולפעמים לא....

כמו שאמרה המחליטה והמג'נטה יש תקופות בחיים שדברים אחרים חשובים לנו דברים ששמתי אליהם לב בזמנו היום נראים לי כל כך מטופשים. רק שכל אלה שויתרתי עליהם בגלל שטויות כבר נשואים היום.. אז.. .

טמפורה

New member
ולפעמים כן....

וזו בדיוק הנקודה שלי. אז, לא התאמת לדברים האלה. עוד 5 שנים, בדברים שנראים לך עקרוניים היום (אני מניח שיש כאלה..), יראו לך לא חשובים, ותגידי חבל... ככה זה. כל הזמן אנחנו משתנים, וכל פעם דברים אחרים חשובים לנו. זה לא אומר שכל החיים אנחנו טועים. זה נקרא התפתחות, לטעמי. לא טעויות.

Barvazoom

New member
אתה צודק וחתולית צודקת...

אם הבנתי את שניכם נכון. נראה לי שפוסיקט אומרת שה"טעויות" שאתה קורא להן "התפתחויות" לעיתים חבל שבגללן אנחנו מפספסים אנשים...

P u s s i c a t

New member
ממש לא....

הדברים שלא התאימו לי פעם היו מטומטמים. לא קשור למה התאמתי אלא קשור ללפי מה חייתי את החיים שלי. היום לא מעניין אותי מה החברה תחשוב. לא מעניין אותי לקבל אישור מאחרים ועם השנים התבגרתי ולמדתי להפריד בין עיקר לטפל דברים שבגללם פסלתי בעבר היום נראים לי הכי לא חשובים זה לא שעם הזמן הכל נצבע בורוד ואני שוכחת מה היה לי רע... לא אצלי בכולופן אולי אצלך זה שונה

טמפורה

New member
אסביר:

לדעתי האישית, לא היית היום איפה שאת, אלמלא היית בעבר איפה שהיית. אתה לא יכול לגמור צבא ולהתחיל לנהל את בנק הפעלים. יש שלבים שצריך לעבור. כלומר, אם אז היית מתעלמת מדברים שהפריעו לך, היית היום במקום אחר. ואם את אוהבת את מה שאת היום (אני אוהב את מה שאני), אז את מבינה שה'טעויות' היו שלב הכרחי. לזה התכוונתי. הדבר החשוב הוא כמובן לא לחזור על טעויות... יש מספיק חדשות להתנסות בהן..

למעלה