היה לכם מדהים אבל נגמר....

magenta73

New member
לא מסכימה! ../images/Emo3.gif

כן. פחות ופחות מוכנים להתפשר. מבחינת בחירת בן זוג. זה כן כתבתי. אבל על הרבה דברים כבר אין לך עקרונות ולכן אין לך ממש צורך בהתפשרות...

טמפורה

New member
המממ. אחוז אחד? רק מקהל היעד?

או מהאוכלוסיה כולה?? כי אם זה מכלל היעד, don't bet your life I didn't....

cookie jar

New member
אחוז אחד מאוכלוסית ישראל.

נניח שהאוכלוסיה היא בסביבות ה-6 מיליון. עכשיו, נניח ששלושה רבעים מזה נפסל מסיבות הגיוניות כמו ילדים, זקנים, בעלי נטיות שונות, תפוסים (לבינתיים) ועוד. נשארו לנו 1.5 מיליון איש. ניתן (בהרחבה ענקית) לקרוא להם קהל יעד. 1% מתוך זה הוא 15,000 איש. אני סקפטי אם ניתן להכיר מספר כזה של אנשים ולכן 1% הוא משקף טוב לנושא.

magenta73

New member
בדרך כלל,

אם אני נפרדתי אני לא אתסכל אחורה. כנראה שהיתה סיבה לכך שאעזוב. ואם אני כן מסתכלת אחורה זה, אולי, בגלל שפשוט משעמם לי... ואין גבר חדש באיזור ובא לי משהו שיחבק אותי...

קרה..

בטח קרה הייתה אהבה,אבל היה משהו שתמיד הציק לי,הפער בינינו פער גילאים,פער כלכלי..הוא גר בדירה משלו-אני הייתי אצל ההורים לו היו חסכונות-אני הייתי מרוששת הוא אחרי טיולים,לימודים-אני לפני עזבתי..ומהר מאוד התחרטתי והיה מאוחר מידי היום אני במקום אחר לגמרי.אני שוכרת דירה,אני לומדת,ולפעמים בא לי להגיד לו "אני כבר לא שם,אני במקום אחר,בוא ננסה שוב" אבל הוא תפוס,ואני המשכתי הלאה.בהתחלה היתה הרגשת החמצה רצינית,הרגשתי שטעיתי היום השלמתי עם זה. כנראה שהטיימינג לא היה נכון.

למעלה