היה לכם מדהים אבל נגמר....

phizik

New member
היה לכם מדהים אבל נגמר....

יכול להיות שזה היה שבוע, שבועיים, חודש או חודשיים. הרגשתם מעולה בקשר אבל תמיד היה איזה משהו שהפריע לכם,הרגשתם נאהבים מושקעים מוערכים וכו', אבל בסופו של דבר הגעתם למסקנה שזה לא זה ונפרדתם ממנו. האם קרה לכם שהחלטתם שטעיתם וניסיתם לחזור חזרה? אם כן אשמח לשמוע למה. ואם לא זה די ברור למה (לא בוכים על חלב שנפפך,היה טוב וטוב שהיה,הופכים את הדף ומתחילים פרק חדש וכו'). השאלה מיועדת לגברים ונשים כאחד.

night mistress

New member
אממ..

קרה לי הרבה פעמים,אבל להרגיש שטעיתי זה עוד לא.. בעצם פעם אחת, בגיל 16 כשיצאתי עם חבר של אח שלי ונאלצתי להיפרד ממנו כי אח שלי ביקש.. כשהבנתי שאני אוהבת אותו נסעתי אליו והסברתי לו הכל.. וחזרנו. תקופה יפה.

cookie jar

New member
נו, אם זה לא זה...

אז מה גורם לך לחשוב שעכשיו זה יעבוד? אם נפרדים זה לא רק בגלל שלא מתאים כי נוסעים רחוק מדי ופתאום היא עברה לגור לידי. נפרדים כי משהו באישיות ובהתנהגות פשוט לא מתאים, חלק כלשהוא בפאזל לא מסתדר לך. הסיכוי לשינוי במקרים כאלה הוא די נמוך והסיכוי לפגיעה במקרה של חזרה כזו הוא גבוה ולכן אולי עדיף להמשיך ולתור את העולם בחיפוש אחר בת זוג מתאימה יותר מההתחלה. מההיסטוריה האישית שלי - הזדמנות שניה אף פעם לא נגמרה טוב.

phizik

New member
אני מבין ששכחתי להוסיף :

לא מצב שאני נמצא בו. אם כבר אז נתקלתי בו מהצד השני שבו בקשו ממני עוד הזדמנות. ובגלל זה שאלתי. ותתפלא, יש מצבים שדורשים פרידה על מנת להבין כמה באמת אוהבים ורוצים אחד את השני או לצורך זיעזוע הזוגיות (ראה לעיל זוג חברים טובים שלי שעכשיו הם נשואים + 2 ואוהבים מאוד). פשוט לאור השירשורים המרובים שהיו בעבר פה נוצרה האשליה שבמידה ו"רשימת המכולת" לא מושלמת בבן הזוג אין טעם לנסות ולהשקיע על מנת לשפר את הזוגיות. והרבה מבינים את זה בדרך כלל אחרי שעזבו (ואני לא מדבר על פרידה לאחר שנים אלא לאחר זמן קצר).

cookie jar

New member
רשימת מכולת, סופה לגרום לנזק.

לא אומר שזה כל כך רע להכין רשימה אבל אם נודה על האמת עדיין לא פגשנו אפילו 1% מהאוכלוסיה בארץ אז על סמך מה אנחנו מבססים את הרשימה? הרי אם היא מבוססת על מי שאנחנו מכירים מצבנו די עגום. מי שנפרד על סמך העובדה שבת הזוג לא מתאימה לרשימה - כל הקונספט שלו מוטעה ויש לו עוד הרבה ללמוד. מי שנפרד על סמך העובדה שהקשר עצמו לא טוב, ז"א שיש ריבים, יש חוסר התאמה, וזה פשוט לא הולך - הוא זה שכבר אין מה לזעזע בזוגיות שלו. אני לדוגמא הייתי פעם בקשר עם מישהי שראתה את עצמה גרה באזור כפרי ולא התחברה לעיר. היא פשוט סירבה לחשוב על זה אפילו ולי לא היית היכולת לשכנע אותה (ולא היה לי גם את הרצון - לכל אחד העקרונות שלו). אני לעומת זאת לא ראיתי את עצמי יוצא ממרכז המטרופוליטן ת"א ולכן נפרדו דרכינו ואני מניח שלטובה.

phizik

New member
דעתי כדעתך,אולם אנחנו לא מהווים

את הסמכות העליונה, יש גם סיבות שונות שנוגעות לגיל לפי דעתי, כל מיני מצבים של "לא התפשרתי עד עתה למה שאתחיל כעת". ומהצד השני אנחנו לא נהיים צעירים מיום ליום ולכן גם חותכים קשרים שהיינו נותנים להם יותר זמן בגיל צעיר מפאת גילנו ה"מתקדם". בכל מקרה אשמח לקרוא דעות של אנשים נוספים.

magenta73

New member
אני חושבת אחרת

אני חושבת שבגלל גלנו ה"מתקדם", אנחנו למודים יותר, יודעים להתפשר יותר, (בתוך המערכת יחסים עצמה, לא עם מי להיכנס אליה, שני דברים שונים), מכירים את עצמנו ומה אנחנו רוצים. אולי אם מסתכלים על זה ככה, אפשר להסתכל על העבר, ולהגיד, וואלה, הוא היה בחור חמד, למה עזבתי אותו? בגלל שהוא אהב ללכת עם נעלי קיפי ומבחינתי זה עשה לי בושות להסתובב איתו ככה בשינקין?!? זו סיבה?!? אני כן מאמינה שככל שאנחנו מתבגרים אנחנו כבר מבינים מה עיקר ומה תפל. ואנחנו גם לומדים לוותר על הפנטזיות הילדותיות של "רשימת המכולת".

Barvazoom

New member
יש לי שאלת הגדרה:

"רשימת מכולת", למה אתם מתכוונים כשאתם אומרים את זה? כי הרי אפילו את מג'נטה רשמת שאנחנו יודעים כבר מה אנחנו רוצים ב"גילנו המופלג"... אז אתם מתיחסים לרשימת המכולת כאל מה שאנחנו רוצים ויודעים שרוצים או שלתכונות הבלתי הגיוניות שלעיתים אנחנו חושבים שאנחנו רוצים בבן הזוג שלנו העתידי, או שכלל לא הבנתי...?

cookie jar

New member
נו, רשימת מכולת.

לחם, חלב, סיגריות (לא, תמחקו את הסיגריות, לא מעשן). או בקיצור, שתהיה יחסית בגיל המתאים ועם יכולת חשיבה עצמאית, לא משנה אם למדה משהו או לא, רק שיהיה משהו בראש. "מישהי לדבר איתה" זה ההגדרה המדויקת של רשימת המכולת שלי.

magenta73

New member
אני רק רוצה

שהוא יהיה מנש. רשימת המכולת כוללת "מנש" בתוך גוף חסון ושרירי, עם תואר שני, עדיף אדריכל, עם עיניים כחולות, שגר בתל אביב, בין הגילאים 29-33 וכו' וכו'

magenta73

New member
כל מה שנכתב היתה מטפורה

נא לא לקחת אותי יותר מידי ברצינות. תודה. גם ירוקות הולך.

Barvazoom

New member
יש לי יש לי!!!!

אני שולחת לך אותו ב - UPS....... ** אגב, יכול להיות שהשליח יהיה החבילה עצמה.

למעלה