היה לי עכשיו חלום צלול מעניין

shabaz

New member
הכרתי מישהו

שמת מסרטן... אם היית אומרת לו את מה שאת אומרת עכשיו כמעט בטוח שהוא היה חלי היום שבז

deep ocean

New member
הממממ

אז בכלל ראו את זה בתור מחלה שאם יש לך את זה-אתה בטוח מת! אבל זה ממש לא חייב להיות ככה....... תוך כמה זמן מאז הגילוי הוא נפטר? ומה היתה הקירבה שלך אליו?

deep ocean

New member
במשך השנתיים מאז גילוי המחלה

המצב שלי יציב זאת אומרת אין התפשטות של הגידולים בגוף הם נשארו במיקומם המקורי ובגודל המקורי שלהם ובדיקת ה- C.T. הבאה בטח תהיה עוד כמה חודשים :)

BladeRaider

New member
זה סרטן או גידול שפיר?

ואיך עושים CT? איך זה מתנהל בדיוק? ולמה הם לא קטנים ונעלמים? למה אי אפשר לנתח?

deep ocean

New member
זה גידול סרטני כשר למהדרין :)))))

C.T נעשה כך (תלוי לאיזה איזור), אבל אצלי עושים C.T לאיזור הבטן-כבד וכו´. אני באה לשם וצריכה לשתות נוזל מגעיל!!!!!!!! ולגמור את כל הקנקן בזמן קצוב. אחרי שאני גומרת את הקנקן ועובר הזמן שקבעו לי אני נכנסת לחדר שוכבת מתחת למכונה מזריקים לי יוד (עוזר לראות את הגידולים) ובמשך כמה זמן אני שוכבת בזמן שהמכונה פועלת מידי פעם אני צריכה לעצור את הנשימה כאשר אני מקבל הנחיות (יש רמקול) אבל הדבר הכי נורא זה: 1. החומר שאני צריכה לשתות 2. התחושה שיוד זורם לך בגוף מאד לא נעימה, כל הגוף שלך חם, ולי לפחות זה עושה צורך להקיא. הגידולים-כן נותחתי בבטן והוציאו לי גידולים שהיו במעי הדק לא יכלו להוציא בניתוח גידול שיושב על כלי דם, כי זה ניתוח מסובך והם לא ידעו שיש שם גידול, אז לא היו להם מנתחים מוכנים הגידול בכבד-אותה סיבה גם לא ידעו אם יש שם גידול סרטני, היה קשה להם לראות וגם המיקום שלהם היה ממש בעייתי (אחד ממש באמצע הכבד) הם לא היו מוכנים למה שהם מצאו בבטן שלי הייתי אמורה לעבור בדיקה פשוטה שנקראת לה-פרוסקופיה שמסתכלים בבטן דרך מזרק הייתי תחת הרדמה מלאה ואז הם ראו פתאום מה יש לי שם והוציאו את הגידולים שישבו במעי הדק שוב לעבור ניתוח? לא תודה :))))) אני אתגבר עליהם בדרכים אחרות גם הרופאים לא ממליצים על ניתוח שוב אם אפשר להתגבר על זה בדרכים אחרות-הם לא ממליצים ניתוח

BladeRaider

New member
עוד משהו.

אז ניתוח זה אופציה אחרונה אם כלום לא עוזר? לה פרסקופיה זה לא כשמכניסים סיב אופטי דרך הפה או הרקטום כדי לצפות במערכת העיכול?

deep ocean

New member
אני בצ´אט!

לא לא קולונסקופיה זה שמכניסים סיב אופטי דרך הרקטום ודרך הפה שכחתי איך זה נקרא עברתי את שניהם :))) חהחחהה ממש פחדתי מזה אבל זה לא כזה נורא כמו שמתארים בקיצור......עברתי הרבה כמו שהבנת..... לה-פרוסקופיה מסתכלים דרך מזרק בבטן!

deep ocean

New member
היה קטע שהשפעת הטשטוש

הייתה מאד נמוכה (זה היה בסוף, התחילו מלמטה ועברו ללמעלה) והרגשתי כזה שאני הולכת להקיא, אבל לא קרה כלום... אתה לא מרגיש את זה אחרת......חבל על הזמן זה היה כואב הראו לי במסך איך זה נראה מבפנים :) חוויה משעשעת

היי מיכלי, קראת את הגירסה המצונזרת

היי מיכלי ! קראתי עכשיו ( אחרי ששתעוררתי מכמה שעות שינה ) את הגירסה המצונזרת שבאמת היה לי הרבה יותר קל לקרוא ! אז תודה על המאמץ ! תדעי לך שיש לי בדיוק את אותה בעיה שדיברת עליה וגם אני כאילו מרגיש כאבים שאני רואה או קורא עליהם, ממש כאילו הם קורים לי, כשאני מתחיל לקרוא בעיתון או לראות בטלוויזיה התחלה של ניתוח או משהו אכזרי כמו נעיצת חפצים בגוף או חיטוטים בתוך הגוף עם כל מיני מכשירים אני מיד מרגיש מן חולשה חזקה ומצמררת כזאת וכאילו שזה קורה גם לי, לא יודע איך להסביר את זה אני בטוח שאת מבינה, ככה הרגשתי כשהתחלתי לקרוא את התאורים המפורטים שרשמת שם, פשוט לא הייתי מסוגל להמשיך לקרוא הלאה בשום אופן. כן את מה שאמרת על מחלת הסרטן שהיתה נקודת מיפנה מאד חיובית בחייך שמעתי כבר המון פעמים בתוכניות טלוויזיה על הנושא, יש הרבה חולי סרטן שמרגישים בדיוק כך ! וברור שזה הרבה יותר טוב מאשר להיכנס לדיכאון שעוד יותר יעזור לסרטן לעשות את מה שהוא רוצה. תקשיבי אני באופן אישי ממש ממש בטוח שבעזרת חלומות צלולים תוכלי לרפא את הגידול ולהעלים אותו לגמרי ולהיות בריאה ועוד יותר מאושרת מעכשיו, באמת שאני מאמין בזה ! את רק צריכה הרבה כוח רצון לנושא ( מה שאין להרבה אנשים ) כי לחלומות צלולים צריך הרבה התמדה - לרשום כל בוקר את החלומות, להתאמן הרבה על בדיקות מציאות ועל השיטות האחרות. אבל אני בטוח שכשתגיעי למצב של מספר חלומות צלולים כל שבוע תוכלי לנצל אותם כדי לנצח את המחלה, כמו שאמרתי לך חלום צלול זו הדרך הטובה ביותר לריפוי מחלות מבין כל שאר השיטות של דמיון מודרך, בחלום צלול את פשוט נמצאת בקשר ישיר עם התת מודע שלך, לדוגמה כל הדמויות והאנשים שאת פוגשת בחלום צלול נוצרים ע"י התת מודע שלך וכל תנועה שהם עושים וכל דבר שהם אומרים נוצר ע"י התת מודע. אם תהיה לך סבלנות עם החלומות הצלולים אז חוץ מזה שכמו כולנו מאד תהני מהם אני בטוח שהם יחזירו לך בגדול על המאמץ שתשקיעי בהם ! אחד הסיפורים הנחמדים שקראתי היום כשחיפשתי לך אתרים היה איזה סיפור של מישהי שהיו לה המון יבלות ברגליים והיא לא היתה מסוגלת ללכת מרוב כאבים, ואז היה לה חלום צלול והיא ידעה שהיא יכולה בעזרתו לרפא את עצמה. אז היא יצרה כדור מרפא זוהר כזה ( בחלום צלול דיי קל ליצור דברים כאלה ) והיא הכניסה אותו פעם לכמה שניות לכף רגל אחת ואחר כך לכמה שניות לרגל השניה, והיא סיפרה על הרגשה ממש מדהימה של מן חשמל כזה או משהו בסיגנון בכל כף הרגל, וכשהיא התעוררה היא ראתה שכל היבלות נירפאו ואחרי 10 ימים לא היה זכר ליבלות !! אני מאד מאמין בכוח של ריפוי באמצעות חלום צלול, אני מאד מאד ממליץ לך לנסות ! אז בהצלחה ! ואשמח מאד לשמוע כאן כל התקדמותך בנושא החלומות הצלולים ! ביי ביי אלון

deep ocean

New member
הי אלון ../images/Emo13.gif

העונג שלי העונג שלי :) פשוט פתאום קלטתי-הי האלון הזה ממש כמוני ולא ידעתי שיש עוד כאלה כמוני פה אז מה אני כותבת תיאורים כאלה?! (קל לי לכתוב דברים שאני עברתי, אבל לא לשמוע את אותם הדברים על אחרים) בקיצור בכיף!! "ניתוח או משהו אכזרי כמו נעיצת חפצים בגוף או חיטוטים בתוך הגוף עם כל מיני מכשירים .."-רק המשפט הזה עשה לי רע עכשיו :) אתה יודע שלפני זמן מה, הראו אנשים שהחליטו לעבור ניתוח לקיצור קיבה, וממש הראו קטעים מהניתוח שרואים מה קורה להם שם בפנים. אני אמרתי מיכל תתמודדי עם הפחדים שלך תתמודיי עם הרתיעה שלך את הולכת לראות את זה!!!!!!!!!!! צפיתי בזה וזה היה קשה, אוי כמה שזה היה קשה בסופו של דבר אני שמחה שעשיתי את זה, כי זה גרם לי לשחרר הרבה כאב כאב שהיה בגלל מה שעברתי בניתוח כי ניתוח זאת טראומה גדולה והסתכלתי מה הם עברו ודמיינתי מה אני עברתי זה היה שחרור אדיר!!!!! בכיתי המון במהלך הצפייה ואני שמחה שזה קרה!! אני מ-מ-ש מבינה אותך בקטע של לחוות משמ פיזית כאב שאתה רואה. אוקיי אני בהחלט אתרגל חלמוות צלולים שהנושא שלהם יהיה העלמת הגידולים ואני בכיף אדווח פה על מה שקורה הבעיה היחידה שנשארה לי היא שאני לא יודעת לדמיין את גוף האדם מבפנים.......

שריר

New member
היי בלייד הציע לי לקרוא את השירשור

מצטער פשוט לא הצלחתי אני אחרי צום גמור פשוט קראתי את השתי הודעות הראשונות ואז פתחתי אחת מההודעות שמיכל כתבה שמחלות מגיעות מלחצים אז רציתי לחדד את זה שהן מגיעות מהתת מודע לפחות כך אני מאמין כאשר אתה חוזר על כך שאין לך זמן אתה לחוץ בזמן אין לך כוח כואב לך הראש כל היום מסתובב סביב הלחצים זה יגיע לתת מודע וכך זה יגיע לדברים כבדים יותר יש ספר בנושא לא משנה מיכל אני מאחל לך הרבה הצלחה בנסיון ריפוי בחלומות צלולים אני יודע שלא חייבים להגיע דווקא דרך חלום צלול אבל זה גם יעזור אם קשה לך להגיע לחלומות צלולים את יכולה להגיד את זה שאת ערה פשוט תשכבי במיטה תרפי את כל הגוף ותגידי לעצמך כל משפט שתאמיני בו אבל את חייבת להאמין בו הייתי נותן לך דוגמא למשפט אבל אני דיי חדש בעסק יש ספר בעברית קוראים לו כוחו של התת מודע ספר שחור עם צללית של ראש ובתוכה דלת ורואים את כדור הארץ הייתי ממליץ לך לקרוא, מי שכתב את הספר התגבר בעצמו על סרטן אני לא זוכר בדיוק איזה בעזרת התת מודע כאשר הוא אמר לעצמו כל יום 3 פעמים ביום משפט והאמין בו בכל אמונתו ותוך 3 חודשים נעלם לו הסרטן אני בטוח שרוב הפורום לא יאמין אבל ססבה כל אחד והאמונה שלו

deep ocean

New member
הי שריר!

תודה לך על תשובתך! כן, יש לי את הספר כוחו של התת מודע..... המממ, זה באמת לא משנה מה חברי הפורום מאמינים או לא חשוב מה שמיכל מאמינה ואני כמו שאמרתי בהודעות קודמות מכירה אנשים שהבריאו רק דרך דמיון מודרך ועבודה על הנפש תוך 4 חודשים. למרות שחברי הפורום דווקא נראים לי פתוחים לשמוע דעות אחרות בכל אופן תודה לך איש יקר!! :))) ולא סתם הזכרת לחצים-היו לי הרבה בעבר (נתנתי לעצמי להילחץ)

שריר

New member
היי ../images/Emo13.gif

אוקי דמיון מודרך אני לא ממש מבין מה זה דבר שני אז מה ניסית ביינתים עם התת מודע? לא נראה לי שהם יאמינו אבל סבבה באמת יותר חשוב שאת תאמיני כי אני לא מדבר איתם על זה! סתם סתם כל מי שרוצה לדבר על זה סבבה אני לא יודע אם זה דווקא הנפש לפי מה שקראתי הרעיון הוא שהתת מודע מקבל מסרים שאת מאמינה בהם כאילו אני אומר לעצמי משהו 3 פעמים ביום כל פעם כמה פעמים ברגע שאני ממש ממש רפוי וקצת רדום ואחר כך שאני כבר יותר ערני אני מבין שבמצב כזה התת מודע קולט יותר במצב שאתה רפוי ואני מקווה שתוך כמה חודשים אני יצליח כי ביקשתי דבר די במובסתי אבל אני מאמין בו אם יש לך ICQ? אני יכול לשלוח לך מישהי שאני מדבר איתה בנושא והיא הפנתה אותי לתת מודע

deep ocean

New member
כן כן יש לי ICQ

וזה מופיע בפרטים שלי (בכרטיס האישי שלי בתפוז) המממממ השתתפתי בסדנה במרכז שיווננדה שנקראת: "חשיבה חיובית" ושם התוודעתי לכוחו של תת מודע, ועשיתי כמה תרגילים בנושא די הפסקתי עם זה אבל אולי אחזור לזה מתישהו.... שיהיה לך יום מקסים אני יוצאת מהבית עכשיו לחברה :)

Panther

New member
היי מיכל

נהניתי לראות מהודעתך בפורום דרך הלוחמים על סיפור חייך איך את אופטימית ואת שמחת החיים שלך. יש לי שאלה בשבילך: למה את כל-כך בטוחה שאת הבאת על עצמך את הסרטן, ושמי שחולה בסרטן זה בגללו? מה עם תינוקות או ילדים קטנים שחולים במחלה? מה הם כבר הספיקו לעשות?

למעלה